Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Gość Ren29 napisał:

O ja 4 dc 😉 ja mam raz negatywne raz pozytywne nastawienie  🙂 innym się udaje to nam tez się wkoncu uda 🙂 u mnie pierwszy cykl z clo wiec ciekawa jestem czy będę odczuwać jakieś zmiany po tych tabletkach 🙂

Mnie się udało za 1 razem z clo 7 miesięcy temu.... Ale skończyło się jak się skończylo niestety 😢 i teraz mam myśli ze skoro raz udało się to nie znaczy, że teraz też sie uda 😢

Odnośnik do komentarza

Malinka, moja kochana! Moje gratulacje! Mówiłam Ci, ze w tym roku musi się udać!!! Strasznie się cieszę.. 🥰🥰🥰 jutro szybko śmigaj na betę.. możesz zrobić ten progesteron.. jeśli będzie w normie to brak duphastonu nie powinno wpłynąć negatywnie, ale dopytaj lekarza.. a jak się czujesz?? 🥰🥰 to najmilsza wiadomość jaka dzisiaj usłyszałam !!! 🥰🥰

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam ale kciuki nadal trzymam. 😛 

Drop jak ja to i Ty zaraz musisz być w ciąży!😁 

Czuje się normalnie ale odtrąciło mnie totalnie od alkoholu parę dni temu a poza tym dopiero dziś brzuch tak dziwnie boli ale wyżej niż przy okresie. 🙂 

Jak będę jutro po badaniach to dam Wam znać!

Nadal trzymam za Was kciuki! Dacie radę! 😁 

Dziś nawet kupiłam dietę plodnosci dla pco za 100 zł xd szybko podziałała po 1 dniu hehehe 😂

Odnośnik do komentarza

Malina gratulacje!! Rosnijcie 🥰

Ja dziś po wizycie u nowego ginekologa. 17dc owu była więc czekam i zobaczymy jak się uda to się uda, a jak nie to mam odstawić CLO i w kolejnym cyklu robimy drożności, dostałam już skierowanie. Wykluczył IO z czego się bardzo ciesze. 

Odnośnik do komentarza

Drop świetna rada z progesteronem zrobię od razu 🙂 ❤️

Czekam na takie wieści od Ciebie ❤️ w tym roku obie będziemy mamami 🥰

Wiem że za wcześnie się cieszę ale coś co myślałam że jest niemożliwe stało się możliwe 🙂 chce Was trochę zarazić pozytywna energia 🙂 modlę się, aby wszystko było ok i robię wszystko na co mam tylko wpływ. 

Dziewczyny mocno za Wasz wszystkie trzymam kciuki! 😁 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Gość Hopeful napisał:

Malinaaa!!! ❤️❤️❤️ Gratulacje!!!!!! Czułam ze sie uda, no CZUŁAM! 😊😊😊 ale cudowna wiadomosc!! Daj koniecznie znac jak Beta i kolejne badania. Tak sie cieszę 😊 

 

Dziękuję!😘❤️
Dziś beta, progesteron i tsh bo nie wiem czy dalej brać euthyrox.
W pon mam wizytę na potwierdzenie do dopiero wtedy będzie moja droktor. 🙂 Więc muszę uzbroić się w cierpliwość a wyniki skonsultować tylko telefonicznie. 

Odnośnik do komentarza

Malina, euthyroxu raczej sama nie odstawiaj (o ile TSH nie wpadło w nadczynność), w ciąży chyba jest tendencja do wzrostu TSH, więc jak się to nałoży z odstawieniem to może być problem (o ile lekarz nie zaleci inaczej). To lek który dużo kobiet bierze w ciąży, za to np bromergon i metmorfine zwykle się odstawia, chociaż z metmorfina są skrajne opinie.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość Malina napisał:

Dziękuję!😘❤️
Dziś beta, progesteron i tsh bo nie wiem czy dalej brać euthyrox.
W pon mam wizytę na potwierdzenie do dopiero wtedy będzie moja droktor. 🙂 Więc muszę uzbroić się w cierpliwość a wyniki skonsultować tylko telefonicznie. 

Lekarz może potwierdzić dopiero jak beta będzie miała ok 1000, bo dopiero wtedy widać pęcherzyk więc może już będzie coś widać 🙂 ciekawe jaką będziesz miała betę. Ale cudowna wiadomosc! Jejku 😍 no tak, o tą cierpliwość na tym etapie najtrudniej 🙈 przynajmniej dla mnie bo nie wiem jak Ty ale ja z natury bardzo niecierpliwa jestem 😁

Odnośnik do komentarza

Malina gratulacje ;* czekamy na wyniki badań, pisz jak najszybciej ;)

U mnie dziś 29dc niby robiłam profilaktycznie test ciążowy w piątek, jak odstawiałam duphaston i później w niedzielę z ciekawości... oczywiście tylko 1 kreska, także czekam bardzo niecierpliwie na @ kiedy przyjdzie bo już się chcę umawiać na wizytę w nowym cyklu. Za tydzień mam dzwonić po wyniki wymazów. Na wizycie mam nadzieję, że ustalimy coś z tymi nowymi badaniami, zabiegiem na koniec lutego. Dłuży mi się to wszystko, starań aż za dużo ;P a i tak nic z tego nie ma...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Hopeful napisał:

Lekarz może potwierdzić dopiero jak beta będzie miała ok 1000, bo dopiero wtedy widać pęcherzyk więc może już będzie coś widać 🙂 ciekawe jaką będziesz miała betę. Ale cudowna wiadomosc! Jejku 😍 no tak, o tą cierpliwość na tym etapie najtrudniej 🙈 przynajmniej dla mnie bo nie wiem jak Ty ale ja z natury bardzo niecierpliwa jestem 😁

Hehe no dokładnie mam tak samo o dziwo w tym cyklu na prawdę nie patrzyłam na dni cyklu i w sumie zrobiłam test wczoraj żeby zobaczyć jedna kreskę i żeby okres szybko przyszedl bo bym się dłużej nie oszukiwała xd 

W zasadzie od grudnia ciągle coś się działo w moim życiu i miałam non stop zajęta głowę czymś innym 🙂 także polecam 🙂 

Miesiączkę miałam ostatnio od 20 grudnia wg aplikacji to jest 5 tydzień i 3 dni ale ciekawe co powie beta. 

Owulacja potwierdzona między 4, a 6 stycznia musiało dojść do zapłodnienia 🙂 

Leków nie odstawiam na własna rękę nigdy jedynie zmieniłam suplementy dziś na te dla wczesnej ciąży (femibion 1) z pregny start (bo one były dla starającej się kobiety) - też po wiadomości od mojej lekarki żeby tak zrobić. 🙂 

Odnośnik do komentarza

Chciałabym jeszcze dodać bo od wczoraj jestem w euforii dlatego trochę za dużo pisałam o sobie ale...

Tak bardzo bym chciała żeby wszystkim Wam się udało! 😁  I żeby szczęśliwie dotrwać do konca! 🙂 żebyśmy razem mogly się cieszyć tym szczęściem!

Ogromnie za Was wszystkie tutaj trzymam kciuki! 😘 😘 😘 

Drop, Hopefull - bardzo w Was wierzę znacie mnie najdłużej tu na forum i wierzę, że niedługo i Wy zobaczycie dwie kreski! ❤️ 😘

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gość Malina napisał:

Chciałabym jeszcze dodać bo od wczoraj jestem w euforii dlatego trochę za dużo pisałam o sobie ale...

Tak bardzo bym chciała żeby wszystkim Wam się udało! 😁  I żeby szczęśliwie dotrwać do konca! 🙂 żebyśmy razem mogly się cieszyć tym szczęściem!

Ogromnie za Was wszystkie tutaj trzymam kciuki! 😘 😘 😘 

Drop, Hopefull - bardzo w Was wierzę znacie mnie najdłużej tu na forum i wierzę, że niedługo i Wy zobaczycie dwie kreski! ❤️ 😘

Malina tak btw. to gratulacje 🙂

Po prostu ten rok musi być szczęśliwy i tyle 🙂 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Malina napisał:

Kochane jesteście! ❤️ 😘  Tak mi miło! ❤️ 

Badania miałam pobrane ok 8:20 czy orientujecie  się kiedy mogą być wyniki? Robiłam w diagnostyce.  

Malina niestety nie wiem, ile się czeka w diagnostyce, ja zawsze robię w SLA (troszkę drożej, ale jest czynne od 6 więc jak mam na 7 do pracy to idealnie po drodze;)). Odświeżam co jakiś czas stronę w oczekiwaniu na wiadomość od Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Olgik napisał:

Malina niestety nie wiem, ile się czeka w diagnostyce, ja zawsze robię w SLA (troszkę drożej, ale jest czynne od 6 więc jak mam na 7 do pracy to idealnie po drodze;)). Odświeżam co jakiś czas stronę w oczekiwaniu na wiadomość od Ciebie 🙂

Hehe, a ja odświeżam stronę z wynikami bo jestem bardzo ciekawa 🙂 

Cieszę się że jesteście że mną zawsze w tych smutnych jak i w radosnych i pełnych napięcia chwilach ❤️ Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...