Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie wytrzymałam i zrobiłam test, ale po południu. Zaskoczenia brak, ciąży nie ma 😖 niby to dopiero 23dc ale jednak 13 dzień po zastrzyku. Mam jeszcze jeden test to może jutro z rana zrobię jak nie zapomnę, a może jednak poczekać jeszcze trochę , sama nie wiem co robić, jestem jakaś rozmemłana, robię wszystko żeby nie robić badań pod inseminację 🤷

Odnośnik do komentarza

Hania też myślę, że za wcześnie i jednak najlepiej z rana :)

Ja jednak jeszcze 2 cykle z tym lekarzem będę kontynuować, będzie akurat 6 cykli z clo, a potem do innego się zapiszę. Patrząc na to ile u Was się dzieje, widzę, że u mnie jakby wszystko stało, jest dobrze, ale nic więcej się nie dzieje, a już prawie półtora roku starań, boję się, że później może być jeszcze trudniej.. :(

Dzisiaj mam 10 d.c. Robiłam test owulacyjny i w ogóle nie wiem o co chodzi.. Kreska druga jest jaśniejsza niż kontrolna (z tego co przeczytałam może być jakiś błąd w pomiarze), tylko wczoraj też była ta druga kreska i jeszcze jaśniejsza niż ta. Spotkała się któraś z Was z takim czymś, tak się zastanawiam, że jeśli ciemnieje to może już jutro będzie jak kontrolna, co będzie wskazywało, że będzie niedługo owulacja. Nie robiłam wcześniej testów, bo i tak przytulanki były regularnie, ale pomimo, że owulacja była to nic nie wychodziło, chcę zobaczyć kiedy mam owulację. Co dziwne mam 33 dniowe cykle, a ostatnio owulacja była wcześniej niż 16 d.c. (byłam u lekarza i było już po). Więc wniosek taki, że nie zawsze jest 15 dni przed okresem :/

Odnośnik do komentarza

Fela też robię czasami te testy owulacyjne z czystej ciekawość ale jeszcze nigdy nie trafilam na pozytywny a np 7 dni z rzedu testowalam 😉 w tym cyklu tez trafilam w testoa kreske jasna a na drugi dzien ciemniejsza ale obie jednak slabsze niz kontrolna wiec test negatywny, a pozniej juz wychodzila tylko kreska kontrolna. Nie sugerowalabym sie tymi testami.. jesli starasz sie regularnie co najmniej raz na 3 dni to i tak powinnas trafic w ewentualna owulacje 😉

Odnośnik do komentarza

Ehh.. no właśnie, a już myślałam, że chociaż te testy będą pozytywne :D

Po clo wydłużył Wam się okres czy nie było zmiany długości? Zauważyłyście jakieś zmiany? Mi okres normalnie 4-5 di trwał, a teraz to w pomimo, że ponad tydzień po okresie to mam nadal plamienia..

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Fela napisał:

Ehh.. no właśnie, a już myślałam, że chociaż te testy będą pozytywne 😄

Po clo wydłużył Wam się okres czy nie było zmiany długości? Zauważyłyście jakieś zmiany? Mi okres normalnie 4-5 di trwał, a teraz to w pomimo, że ponad tydzień po okresie to mam nadal plamienia..

U mnie po clo jest krótszy. Zawsze miałam 7dni a dwa ostatnie cykle 5dni i krwawienie jest też dużo mniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny mam dwa pytania 🙂

Jestem w 25 dc. (Aż się dziwię ze juz xd bo sprawdzam dni dopiero kiedy mam Wam to napisać hehehe) 16 dc miałam potwierdzona owulacje i dziś boli mnie tak jakby jajnik po tej samej stronie co była owulacja. Czemu boli po owulacji? Macie tak samo? Pytam bo to moja druga owulacja od chyba kilku lat xd Pierwsza to już nie pamiętam jak było bo to było we wrześniu xd Zwykle przed okresem boli mnie całe podbrzusze. 

A drugie pytanie robicie testy ciążowe z moczy czy z krwi taki co można dostać w aptece (krew z naklocia palca) 

Dajcie znać proszę 🙂 nie nastawiam się na ciążę raczej nastawiam się na kolejny cykl i poraz z pierwszy dostałam Clo na zapas więc jestem na luzie ale zastanawia mnie ten ból. xd 

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gość Inez napisał:

Malina, ja odczuwałam takie kłócia i przed @ i w cyklu w którym się udało więc chyba nie ma reguły. 

Fela mi po clo czasowo się okres nie zmienił albo pierwsze 2 dni miałam dużo mocniejsze krwawienie. 

Dzięki czyli to norma po owulacji uff to przynajmniej jestem spokojna że nic złego 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie wiem co mam myśleć.

W tym cyklu brałam 2 tabletki clo. W poniedziałek na USG z prawej strony był pęcherzyk 19 mam o nieregularnym kształcie, z lewej 24 mm. Moja lekarka powiedziała, że wygląda na to, że z prawej strony pęcherzyk pęknie. We wtorek poszłam do innego lekarza. Stwierdził, że w prawym jajniku jest świeże ciałko żółte i że była owulacja, z lewej strony nadal 24 mm. Dzisiaj znowu poszłam do swojej lekarki i ona z kolei stwierdziła, że owulacji nie było i już nie ma na nią szans. Z prawej strony nadal jest 19 mm, a z lewej 21 mm. 

Ucieszyłam się wczoraj, że w końcu miałam owulację i mam chociaż szansę na ciążę, a po dzisiejszym USG się załamałam. 

Myślicie, że moja lekarka mogła pomylić ciałko żółte z pęcherzykiem?

Odnośnik do komentarza

 

4 godziny temu, Gość Fela napisał:

Ehh.. no właśnie, a już myślałam, że chociaż te testy będą pozytywne 😄

Po clo wydłużył Wam się okres czy nie było zmiany długości? Zauważyłyście jakieś zmiany? Mi okres normalnie 4-5 di trwał, a teraz to w pomimo, że ponad tydzień po okresie to mam nadal plamienia..

Ja po clo miałam inny okres niż zazwyczaj - długo się rozkręcał, potem już przypominał normalny, ale skończył się dość szybko.

Godzinę temu, Gość Malina napisał:

Cześć dziewczyny mam dwa pytania 🙂

Jestem w 25 dc. (Aż się dziwię ze juz xd bo sprawdzam dni dopiero kiedy mam Wam to napisać hehehe) 16 dc miałam potwierdzona owulacje i dziś boli mnie tak jakby jajnik po tej samej stronie co była owulacja. Czemu boli po owulacji? Macie tak samo? Pytam bo to moja druga owulacja od chyba kilku lat xd Pierwsza to już nie pamiętam jak było bo to było we wrześniu xd Zwykle przed okresem boli mnie całe podbrzusze. 

A drugie pytanie robicie testy ciążowe z moczy czy z krwi taki co można dostać w aptece (krew z naklocia palca) 

Dajcie znać proszę 🙂 nie nastawiam się na ciążę raczej nastawiam się na kolejny cykl i poraz z pierwszy dostałam Clo na zapas więc jestem na luzie ale zastanawia mnie ten ból. xd 

 

Też miałam ostatnio pierwszą owulację od bardzo dawna i gdzieś od owulacji cały czas czułam kłucie w jajniku, naczytałam się że to zwykle oznacza ciążę a potem okazało się że dupa 😞 Więc niestety u mnie to nic nie znaczyło, ale mam nadzieję że u Ciebie jest inaczej, to chyba na dniach testujesz? 🙂

O domowych testach z krwi nie słyszałam, zawsze robię te z moczu 😮 Muszę doczytać.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Iza

Ehh.. jutro mam wizytę i stresuje się ...

To będzie 11 dzień cyklu... Ciekawe czy Clo jakoś pomógl..

Zresztą powiedzcie mi jak to jest. Im więcej pęcherzyków tym lepiej? A jak pęknie to jakie szanse na ciążę ?

Jak wczoraj pęcherzyk miał 13 mm to jutro może ok 17 czyli z 2-3 dni może byc owulacja jak dobrze liczę? Niby coś mnie dzisiaj pobolewa dół brzucha ale czy ja wiem czy człowiek się nie nakręca:(

Odnośnik do komentarza

Iza najlepiej z tego co wiem jak jest jeden dominujący pecherzyk. 

Elph- dzięki za info. Tym bardziej się nie nastawiam. Będę testować jak nie przyjdzie miesiączka 28 dc.  ja też ostatnio to zobaczyłam. Kupowałam receptę na Clo a obok mnie facet przerażony test ciazowy z krwi. Ile bym dala aby się z zamienić 😂tak sobie pomyślałam wtedy.

Klaudia - ciężko ocenić kompetencje tych lekarzy.

Odnośnik do komentarza

Hej, beta hcg z krwi wyniosła mi: <1.10mlU/ml. Robiłam ją dziś po skąpej miesiączce, którą miałam 19 grudnia. Następny okres mam dostać niby za 5 dni ale wiece jak to jest. Czy to oznacza, że jestem w ciąży czy trzeba powtórzyć test za kilka dni? 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Iza
11 godzin temu, Gość Agnieszka napisał:

Hej, beta hcg z krwi wyniosła mi: <1.10mlU/ml. Robiłam ją dziś po skąpej miesiączce, którą miałam 19 grudnia. Następny okres mam dostać niby za 5 dni ale wiece jak to jest. Czy to oznacza, że jestem w ciąży czy trzeba powtórzyć test za kilka dni? 

Cytuję z internetu: Beta hCG w ciąży rośnie z dnia na dzień. Przyjmuje się, że wynik poniżej 5 mIU/ml oznacza, że kobieta nie jest w ciąży natomiast powyżej tej wartości, że spodziewa się dziecka. 

Więc wydaje mi się że niestety nic z tego 😞

Odnośnik do komentarza

Niestety dzisiaj pojawiło się plamienie. Przynajmniej cykl trwał krótko, 24 dni. Czekam na odpowiedź czy 23.12 przyjmą mnie na wizytę w Invimedzie we Wrocku to byłby 10dc i wtedy zdecydują co dalej. Szkoda że chyba nie zdążą przyjść wyniki które w końcu wczoraj zrobiłam i ten cykl też będzie bez inseminacji tylko ze stymulacją na lamette. 

Z drugiej strony przeszliśmy z mężem na dietę której przestrzegamy skrupulatnie to efekty pewnie dopiero za miesiąc będą lepsze dla naszych organizmów. Zaczął się 29 cykl starań, jeden więcej nic już nie zmieni 

Odnośnik do komentarza

Agnieszka teraz to wygląda na brak ciąży, ale jeśli miałaś późną owulację to może jakaś nadzieja jeszcze jest... ponoć nadzieja umiera ostatnia. Trochę szkoda i pieniążków i Twojego czasu na robienie tak wcześnie bety w laboratorium. Wiadomo, że kusi szybko robić testy ale ja na betę bym szła dopiero po terminie spodziewanej miesiączki, a tak to posiłkowałabym się testami z moczu.

Dziewczyny czy któraś z Was robiła wymazy z kanału szyjki macicy? Nie wiem czy dobrze to napiszę, ale mam zrobić mycoplasme, ureaplsme i chlamydie. Czy jest Wam znany koszt? Od ponad tygodnia mam polecenie od gina ale dopiero jutro jadę do laboratorium w Tychach bo nawet nie szukałam gdzie to mogę bliżej siebie zrobić... a i tak do lekarza pojadę dopiero koło 10 dnia nowego cyklu, a mam dzisiaj jeszcze 24 dc starego 😉

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Olgik napisał:

Agnieszka teraz to wygląda na brak ciąży, ale jeśli miałaś późną owulację to może jakaś nadzieja jeszcze jest... ponoć nadzieja umiera ostatnia. Trochę szkoda i pieniążków i Twojego czasu na robienie tak wcześnie bety w laboratorium. Wiadomo, że kusi szybko robić testy ale ja na betę bym szła dopiero po terminie spodziewanej miesiączki, a tak to posiłkowałabym się testami z moczu.

Dziewczyny czy któraś z Was robiła wymazy z kanału szyjki macicy? Nie wiem czy dobrze to napiszę, ale mam zrobić mycoplasme, ureaplsme i chlamydie. Czy jest Wam znany koszt? Od ponad tygodnia mam polecenie od gina ale dopiero jutro jadę do laboratorium w Tychach bo nawet nie szukałam gdzie to mogę bliżej siebie zrobić... a i tak do lekarza pojadę dopiero koło 10 dnia nowego cyklu, a mam dzisiaj jeszcze 24 dc starego 😉

Na świeżo z wczoraj: 

Chlamydia 80zl

 

 

Odnośnik do komentarza

Hania to miałaś 1 wymaz i w jakim celu go robiłaś? Widziałam w różnych laboratoriach że są jakieś wymazy tlenowe, beztlenowe... właśnie dlatego jadę specjalnie tam gdzie on przyjmuje to będzie jakaś pani pewnie wiedziała co mi pobrać. Pytam o cenę bo pewnie terminala nie będzie i nie wiem ile kasy zabrać 😉 kiedy masz wynik? 

Odnośnik do komentarza

Olgik ogólnie robiłam wszystkie badania pod inseminacje chlamydia, czystość pochwy, nie wiem jaki to był czy tlenowy czy bez🤷 pani wzięła duży patyczek i pobrała z szyjki macicy wymaz 🙃 ogólnie to zapłaciłam 250 zł za badania z wymazu ( chlamydia trach, syfilis rpr, cmv igg cmv igm i drugie tyle za badania krwi (różyczka, HIV, hcv, hbc toxoplazmoza) 

 

Odnośnik do komentarza

Hania dzięki 😉 ja też z krwi robiłam hiv hbc hcv i vdrl pod ten zabieg coś jak hsg i grupę krwi ale bardziej dokładne, muszę dopytać o nazwę. Jeszcze potem chyba jakieś 2 wizyty u anestezjologa to pewnie kilka z krwi badań dodatkowych dojdzie. Tyle badań... tyle miesięcy a ja już marzę o ciąży i się staramy od ponad poltorej roku... 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Hej wam 🙂 

ja pod inseminacje tez robiłam chlamydie.  Jeśli macie pakiet lux med ciśnijcie tych lekarzy żeby wam wystawiali skierowania mi wszystkie badania do inseminacji zrobili w ramach pakietu... dużo zaoszczędziłam dzięki temu bo około 800 zł. 
na chlamydie czeka się około 3 tygodni 

Od jutra zaczynam CLO a w granicach 25 stycznia pierwsza inseminacja.

 

ewa wiem, ze pierwsza była nieudana a jak druga ?? Jestes już po?? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...