Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Gość Kalina94 napisał:

Karska 😘 mam tylko kaszel i głowa muli. Kiedy masz Hsg?? 

Super. Nie daj się temu wirusowi. W poniedziałek na 18 mam hsg 😬😬😬😬 Od wczoraj już mam koszmary i spać nie mogę. ...tak już mam jak przeżywam. Dzisiaj weekend i chyba po 3 miesiącach abstynencji się napije wina na to wszystko 

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina94
1 minutę temu, Gość Karska napisał:

Super. Nie daj się temu wirusowi. W poniedziałek na 18 mam hsg 😬😬😬😬 Od wczoraj już mam koszmary i spać nie mogę. ...tak już mam jak przeżywam. Dzisiaj weekend i chyba po 3 miesiącach abstynencji się napije wina na to wszystko 

Kochana mówię ci dasz radę 💪🏽 Wino jest dobre na wszystko..;) 🍷

Ja dziś okropnie senna. To mój 22dc 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, dziękuję Wam za pamięć. Nie piszę, bo nie mam o czym....ale podczytuję Was.

U mnie dół mariański.... Jakby mało było nieszczęścia to mam nawrót nerwicy jelitowej, na którą cierpię od kilku lat i objawia się zawsze w momencie dużego stresu i trwa miesiącami....

14 grudnia nam wizytę u nowego gina, ale poddałam się i idę po tabsy anty...

Hopefull, Drop❤️, Ewa0 i cale kochane grono trzymam kciuki za Was ❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Hopefull, tak jestem grudniowa, także czekam na dobre wiadomości od Ciebie w tym dniu 🙂 .. 

Helios, cieszę się, ze do nas zaglądasz.. to zrozumiałeś, ze musisz odpocząć po tym wszystkim co Cię spotkało.. mimo wszystko mam nadzieje, ze jeszcze się nad tym wszystkim zastanowisz się i spróbujesz!!! 
 

Malina, inseminacja to nic innego jak wprowadzenie wcześniej przygotowanego nasienia do naszego środka .. nic nie boli, trochę jak badanie ginekologiczne.. ja miałam dwa razy.. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Karska napisał:

Malina z tym dupkiem to lepiej uważać . Mi lekarz od kwietnia przepisał, ze  względu na nieregularne cykle. Tak se wymyślił że od 16 DC mam brać ,po wizycie u doktorka innego okazało się że dupek nic mi nie wyregulowal a zablokował naturalna owulację. Owszem miesiączki są , ale wynikiem odstawienia dupka po 10 dniach. Lekarz stwierdził ze to może być przyczyną braku ciąży. Tak bardzo bym chciała wierzyć , że to faktycznie jest  przyczyną, że po drożności pyknie. 

Tak wiem że blokuje. Teraz taż zazywalam bo to były cykle gdzie nie miałam wgl owulacji. Ale normalnie jak się staramy to najpierw biorę Clo później monitoringi starania i dopiero po duphaston dostaje 🙂

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Drop napisał:

Hopefull, tak jestem grudniowa, także czekam na dobre wiadomości od Ciebie w tym dniu 🙂 .. 

Helios, cieszę się, ze do nas zaglądasz.. to zrozumiałeś, ze musisz odpocząć po tym wszystkim co Cię spotkało.. mimo wszystko mam nadzieje, ze jeszcze się nad tym wszystkim zastanowisz się i spróbujesz!!! 
 

Malina, inseminacja to nic innego jak wprowadzenie wcześniej przygotowanego nasienia do naszego środka .. nic nie boli, trochę jak badanie ginekologiczne.. ja miałam dwa razy.. 

Ok dzięki Drop ❤️ w sumie są wtedy większe szanse bo nasienie jest już na miejscu 🙂 i tak mnie to czeka jak się w styczniu nie uda. 

Odnośnik do komentarza

Ale jestem teraz na siebie i na mojego lekarza wściekła... Przez natłok pracy itp wgl nie popatrzyłam kiedy mi się zacznie nowy cykl i co? 5 d.c. Kiedy kazał mi do siebie przyjść po receptę na Clo to 25.12 - święto. No nie wierzę... A sam wiedział, że byłam u niego w 11 d.c. I też nie policzył kiedy się zacznie nowy cykl...

Zobaczę czy ta inna gin mi da receptę w poniedzialek jak nie to mam nadzieję, że się do tego mojego lekarza dostanę przed świętami i przed początkiem nowego cyklu... Miałam takie przeczucie, nacikalam żeby mi ta receptę dał od razu to nie... "Proszę przyjść znowu, zapalić za wizytę i wystawie receptę."

Czasem mam wrażenie, że trzeba być mądrzejszym od lekarza pomimo, że się do nich chodzi i płaci ciężkie pieniądze... 😢😞😤

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina

Malina, to fakt, nikt nie zadba o nasz interes tak jak my same. Ja bym mu wprost powiedziała, że wolisz nie płacić za kolejną wizytę w międzyczasie, jesli nie wnosi ona nic do diagnostyki, tym bardziej, myślę że taka bezpośredniość działa najlepiej. Ale dobrze, że masz po drodze rą drugą gin,to sobie załatwisz i przy okazji zobaczysz inne podejście. Kiedy masz wizytę?

Mnie Najbardziej śmieszy jak lekarze (wszelkiej maści) złorzeczą na takie fora jak nasze i że pacjentki się "leczą w internecie" nie widząc, że sami do tego doprowadzają nie objaśniając nam krok po kroku co z czego wynika..

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Katarina napisał:

Malina, to fakt, nikt nie zadba o nasz interes tak jak my same. Ja bym mu wprost powiedziała, że wolisz nie płacić za kolejną wizytę w międzyczasie, jesli nie wnosi ona nic do diagnostyki, tym bardziej, myślę że taka bezpośredniość działa najlepiej. Ale dobrze, że masz po drodze rą drugą gin,to sobie załatwisz i przy okazji zobaczysz inne podejście. Kiedy masz wizytę?

Mnie Najbardziej śmieszy jak lekarze (wszelkiej maści) złorzeczą na takie fora jak nasze i że pacjentki się "leczą w internecie" nie widząc, że sami do tego doprowadzają nie objaśniając nam krok po kroku co z czego wynika..

Dokładnie zgadzam się jak najbardziej. Wizyta z inną  nowa gin w poniedziałek 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Inez - podziwiam Cię i dziękuję.

Kolardka - zastrzykiem się nie przejmuj. Jak igłą nigdzie nie dotknęłaś to luzik. Mi sie tez to zdarzało :)))) dzięki za wsparcie!

Beti94, Fikumiki, Aga - ale macie synchron! 🙂 

Olgik - wbrew pozorom takie przygotowywanie tez jest krokiem do przodu. Wiele kobiet przez niedoleczone torbiele nie jest w stanie utrzymać ciazy. Dodatkowo masz czas na skupienie sie na diecie i innych sprawach. Pozałatwiaj ile się da i niebawem wrócisz do gry przygotowana jak nikt! 😊

Hania, Kolardka - Wy też macie synchron 🙂 

Hania - dzięki, trzymaj proszę kciuki 🙂 

Karska - ja o 15:00 mam wizytę, Ty o 18:00 HSG. Trzymam mocno kciuki! Będziesz miała to z głowy 🙂

Helios - miło ze nada tu zaglądasz. Potrzebujesz czasu i to jest jak najbardziej zrozumiałe. Trzymaj się!

Drop - dzięki ❤️ 
 

Malina - no co za... brak słów! Borykamy się z tym wszystkim, cierpimy a jeszcze znajdzie się ktoś kto bedzie to wykorzystywał... o Ty też masz wizytę w poniedziałek!

Zatem Kochane mój ja, Malina i Karska prosimy o trzymanie za nas kciuków w poniedziałek 🙂 wierzę, że w dniu urodzin Drop wizyty będą dla nas pomyślne 🙂 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gość Beti94 napisał:

Właśnie siedze w poczekalni. Dziewczyny tak się boję, że ten pęcherzyk nie pękł. Od 2 dni mam bóle podbrzusza, takie ostre kłujące 😐

Beti nie denerwuj się jak mu pękł to też czułam dwa dni takie kłócie też się bałam a wszystko było dobrze. Niektóre z nad odczuwają bardziej. Nie martw się na zapas 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Dziewczyny dziękuje za odpowiedzi 🙂 my z Hania idziemy równo także razem testujemy ! 

jajeczko pękło dopiero dzisiaj ....  24 godziny po wstrzyknięciu ovitrelle nie mogę chodzić. Przedwczoraj i wczoraj pobolewalo myślałam ze to to ale dzisiejszy ból jest zdecydowanie 3 x mocnejszy niż tamte 

 

Miłego weekendu 

Odnośnik do komentarza
Gość Fikumiku

Beti94 to super, nic tylko trzymać kciuki i być pozytywnej myśli 🙂

Powiem Wam szczerze że dzisiaj strasznie pobolewa mnie podbrzusze, plus mam straszne mdlosci, nie wkrecam sobie że to ciąża, Ale jestem ciekawa czy to po Clo czy też może po luteinie. Nieraz tak mnie zakłuje jajnik że aż się zginam. 😞

Odnośnik do komentarza

Po wizycie: mam 5 pęcherzyków jeden przerośnięty, czyli jednak nie pękają a brzuch bolał bo bolał, możliwe że w ostatnim cyklu pękł np pierwszy raz a wiadomo, nawet zdrowe pary nie od razu zachodzą.

Dostałam ovitrelle, dzisiaj robię zastrzyk i od jutra 3 dni starań.

Ogólnie pani doktor chce odejść od clo i jeśli teraz nie pyknie to w następnym cyklu 3-7 DC mam brać lamette.

Mąż ma jednak trochę za wolne plemniki, ma powtórzyć badania nasienia u nich.

Ogólnie jestem zadowolona z wizyty, myślę że może się udać w końcu jeśli ktoś będzie mnie mocniej kontrolował niż mój poprzedni Gino, ogólnie wg lekarki nie jesteśmy jakimś beznadziejnym przypadkiem i uważa że inseminacja może być ostatnim naszym przystankiem, do in vitro daleko nam bardzo. 

Kazała też brać folic , l- kornetyne i l- acetylokornetyne ale te dwa ostatnie takie drogie że na razie nie kupiłam. Poszukam czegoś w necie tańszego. Mówiła że te 3 preparaty znacząco poprawiają jakość owulacji. 

Także dzisiaj zastrzyk, a za 2 tygodnie testuję 😉 może będzie prezent na święta? Mąż miał urodziny wczoraj i stwierdził że może się dlatego udać 🤪

 

 

Odnośnik do komentarza

Hopefull, trzymam🤞 i wierzę że będzie dobrze....poniedziałek nasz. Hania świetne wieści, takie informacje sprawiają że głowa odpuszcza i się udaje .Jeny dziewczyny ale se wczoraj dałam🥂🥂🥂🥂🥂. Przyjechała siostra do mnie i pomimo 7 lat różnicy, jest bardzo dojrzała.   wyplakalam jej sie i powiedziałam wszystko. Nawet nie wiecie jaka ulgę odczułam. Coś czuję,ze to będą magiczne święta dla niektórych 

Odnośnik do komentarza

Same dobre wiadomości dzisiaj i pozytywna energia ❤️ trzymam za wasze testowanie kciuki!! Ja też ostatnio chodzę pozytywnie nastawiona bo postanowiłam zainwestować w siebie i w końcu biorę się za robienie prawa jazdy. Mam tylko nadzieję że zdążę zanim mi brzuch urośnie 😅 w końcu przy dwójce dzieci nie ma bata ale trzeba być mobilnym...

Odnośnik do komentarza
Gość KokArdkaaa

Ooo ale super wieści Hania, to może nam się poszczęści !!

ewa rób póki masz zapał ! 
 

a ja słuchajcie przyjechałam do rodziców na weekend a tu owulacja dzisiaj i nie wiem co to będzie ... w domu pełno ludzi babcia dzieciaki siostra ahhhh jak nie urok to sraczka 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość KokArdkaaa napisał:

Ooo ale super wieści Hania, to może nam się poszczęści !!

ewa rób póki masz zapał ! 
 

a ja słuchajcie przyjechałam do rodziców na weekend a tu owulacja dzisiaj i nie wiem co to będzie ... w domu pełno ludzi babcia dzieciaki siostra ahhhh jak nie urok to sraczka 

Taka adrenalinka może podziała jak wspomagacz 😅 poczekać trzeba aż wszyscy pójdą spać i działać 😄

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...