Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokardkaaa

Hopefull nie może się to tak skończyć, wierze ze w poniedziałek usłyszysz bicie serduszka !!!! Nie może być inaczej !!!

zadzwonilam do doktor do bociana do Szczecina i poleciła wziąć zastrzyk w 14 Dc także od wczoraj działam az do niedzieli zamierzam 🙂 

no i na szczęście gameta zaczęła znowu przyjmować wiec na 22.12 mam wizytę w 2 dc wiec idą jakieś zmiany ( wcześniej chodziłam tylko na monitoring w około 12/13 dc) myślicie ze to dlatego, ze doktor myśli o inseminacji? 
 

trzymam za was kciuki, Kalina szybko ci zleci 😉 

Odnośnik do komentarza

Hopefull, niemożliwe! Przecież cały czas beta ładnie rosła.. Mam nadzieję, że to pomyłka i okaże się, że wszystko dobrze.  Jakbyś nie chciała czekać w niepewności do poniedziałku to możesz znowu powtorzyć betę.. Na pewno będzie dalej rosła😘

Kalina94, coraz więc tych przypadków kwarantanny i zachorowań.. chyba prędzej czy później każdego to spotka.. Obyś tylko była zdrowa. Odpoczywaj 😉

Kokardkaaa, a może ta następna wizyta już nie będzie potrzebna 😉. Kiedy będziesz testowac ?

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina
10 godzin temu, Gość Hopefull napisał:

Dziękuję Kochana ❤️ Wierzę, że i medycyna się czasem myli oraz w to, że moja historia będzie miała pozytywny finał. Kiedyś przecież musi wyjsć słońce 😊

Wyjdzie na pewno! Dużo spokoju w najbliższych dniach😙

Kalina, przykro mi z powodu covid, z drugiej strony przynajmniej będziesz mieć juz z głowy. Mam nadzieję, że chociaz  dobrze się czujesz. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina94

Dziękuje wam 🙏🏽❤️ Czytam każdy wasz wpis. Ja pracuje również w szpitalu jestem pielęgniarka na oddziale covid i długo się trzymałam - zostało nas zdrowych bardzo mało i pech chciał ze wyszło wczoraj a tydzień temu ujemna bo mam testy co tydzień. 
 

co do cyklu to powiem wam ze czuje dziwne kłucia w okolicy macicy. Ale poczekam do tego 10 z testami 😉 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/11/2020 o 9:41 PM, Gość Katarina napisał:

Aga, Izzie, cudownie! Same dobre wiadomości, bardzo się cieszę! Izzie i na kiedy masz kolejną wizytę? To już będą prenatalne, czy jeszcze coś po drodze?

Hopefull, Kokardkaa i Olgik- jutro Wasza kolej❤

 

Kolejną wizytę mam po 3 tygodniach czyli to będzie 21 grudnia i jeśli będzie ok to pewnie kolejna dopiero po Nowym Roku. Co do prenatalnych to chyba jeszcze będzie za wcześnie bo 21 grudnia to będzie 9t2d, wypadłam trochę z obiegu, prenatalne są w 11-12 tygodniu?

Hopefull - trzymam za Ciebie kciuki z całej siły żeby wszystko się ułożyło! 

 

Odnośnik do komentarza

Tak sprawdzam teraz wielkości zarodków i ku mojemu zdziwieniu przy pierwszej ciąży w 6t6d zarodek miał 8,7mm a teraz w 6t2d ma niby 49 mm. Ogromna rozbieżność i ta pierwsza ciąża była bez zarzutu. Mam nadzieję Hopefull, że Twój lekarz zawyrokował za wcześnie i że wszystko się wyjaśni na kolejnej wizycie 😘 

Trzymam kciuki za nas wszystkie 🙂

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Izzie napisał:

Pół centymetra mam zdjęcie podpisane. Dlatego nie wiem już o co chodzi z tymi wielkościami. 

To by się zgadzało ;-). 49 mm to by miał prawie 5cm to musiałby mieć trochę więcej niż 6t2d 😉

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość Inez napisał:

To by się zgadzało ;-). 49 mm to by miał prawie 5cm to musiałby mieć trochę więcej niż 6t2d 😉

Właśnie ogarnęłam swój mózg, teraz zdjęcia podpisują w cm czyli jest 0,49 cm czyli 4,9mm a 5 lat temu podawali od razu w mm tj.8,7mm czyli 0,87cm. Ciekawe co ja tam poksięgowałam z tym moim pomyślunkiem obecnym... 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Kalina94 napisał:

Dziękuje wam 🙏🏽❤️ Czytam każdy wasz wpis. Ja pracuje również w szpitalu jestem pielęgniarka na oddziale covid i długo się trzymałam - zostało nas zdrowych bardzo mało i pech chciał ze wyszło wczoraj a tydzień temu ujemna bo mam testy co tydzień. 
 

co do cyklu to powiem wam ze czuje dziwne kłucia w okolicy macicy. Ale poczekam do tego 10 z testami 😉 

Kalina wielkie ukłony dla Ciebie . Pomagasz innym w tak ciężkim okresie w jakim się znaleźliśmy. Trzymaj się . Dobro zawsze wraca 🥰🥰🥰🥰

Odnośnik do komentarza

Olgik, fajnie że dobra wiadomość u Ciebie, co prawda faktycznie musicie jeszcze poczekać - ale jak sama mówisz, ruszyło do przodu przynajmniej 🙂 Może świątecznej owu nie będzie, ale z drugiej strony może będziesz mogła totalnie wyluzować?

Hopefull, strasznie mi przykro 😞 Ale tak jak Ewa pisze, 50% to duża szansa, więc wszystkie trzymamy kciuki żeby wszystko było ok. Jeszcze z tym autem Ci się trafiło, i to człowiek człowiekowi robi takie przykrości 😕 

Kalina94, a ogólnie źle się czujesz czy tylko bezobjawowo przechodzisz? Teraz doczytałam że w szpitalu pracujesz, jak to jest, faktycznie zgłaszają się osoby tylko w ciężkim stanie czy są też takie, które nie wymagają pomocy? Różne opinie krążą na ten temat 🤔 My z mężem prawdopodobnie przeszliśmy covid w październiku, na początku sami sobie wmawialiśmy że to nie to, ale im dłużej nie odzyskiwaliśmy węchu, tym bardziej się skłanialiśmy w kierunku covid. Jednak stwierdziliśmy, że dopóki nic poważnego się nie dzieje to się nie będziemy umawiać do lekarza. Na koniec zrobiliśmy testy kasetkowe na przeciwciała i wyszły pozytywne (tak, też sobie pomyślałam że chociaż jeden test pozytywny 😄).

Izzie haha z tym komentarzem o księgowaniu - genialne 😄

 

U mnie w końcu sukces - dzisiejsza teleporada z gin zakończyła się receptą na clo 🙂 Dziwne tylko, że monitoring mam dopiero w 20dc - ale już się nie wykłócałam. Dalej nie dostałam @ więc bardzo możliwe, że wizyta przypadnie akurat jakoś w święta, więc nie wiem jak to zorganizuję, ale będę się tym martwić później - aż skakałam z radości, że ruszamy do przodu 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Dzięki Kochane. Wierzę, że będzie dobrze! 
Ja czuję się bardzo dobrze i nawet nie dopuszczam do myśli, że coś jest nie tak. Dzisiaj na chłodno analizowałam i zobaczcie:

1 Miesiączkę miałam 7.10 (na wczorajszej wizycie byłam zatem w 7t6d)

2 Badanie usg wczoraj wykazało ze to 6t1d

No i teraz tak... jesli owulacje miałam pózniej i zapłodnienie było po 12 dniach od owulacji (to niby max) to jest możliwe ze jestem w 6 tygodniu! To wyjaśnia dlaczego na teście ciążowym (01.11) była lekka kreska, dlaczego beta (03.11) była dość niska bo 319. Bo po prostu było bardzo wczesnie. Na wizycie profesor nie widział zarodka bo jeszcze był niewidoczny, ale pęcherzyk i ciałko było, Beta względem tej wcześniejszej prawidłowo przyrastala. Ostatnio na wizycie miałam usłyszeć serce a zarodka nie było. Teraz był, przyrost pęcherzyka był prawidłowy względem poprzedniego obrazu. Czy to możliwe ze ciąża ktora jest martwa ze dalej sie rozwija? Nie wydaje mi sie... ale w sumie nie wiem. Jak myślicie, ma to moje tłumaczenie sens? 

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina94

Elph - akurat my mamy pacjentów Hmm starszych lub z młodych z silna dusznością. Osoby z lekkimi objawami są w domach lub kierowane do izolatorium( coś jak hotel, ale jest pielegniarka w razie wu). Wiele osób cóż panikuje i nie ukrywam lepiej żeby byli w domu niż w szpitalu - szpital w tych czasach to wręcz bomba covidowa i lepiej unikać. Ja od początku pandemii nic zero objawów. A teraz zaczęło się kaszlem. Boli lekko głowa. 
chyba każdy musi to przejść. 
 

zrób sobie progesteron przed wizyta. Akurat powinnaś wiedzieć czy była owu. Lecz pewnie  lekarz będzie widział płyn jesli do niej dojdzie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
32 minuty temu, Gość Kalina94 napisał:

Hope - moim zdaniem po prostu przesunęła się owu. Jeśli dochodzi do obumarcia to na ogół stoi w miejscu. 

Też tak myślę. Dzięki ❤️ Tego potrzebowałam 😊❤️😘

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina94

Elph - niby  polecają robić w 20-21 dc, ale myśle ze jakbyś zrobiła w 19-20 to wyjdzie. 
 

hope - kiedy masz kolejna wizytę ? Przepraszam jeśli przeoczyłam ? Bo ja tak JK siedzę na forum nawet tym po ivf to wiele osób ma tak, ze beta wysoka a brak serduszka a tydzień po już jest. 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Kokardka - trzymam kciuki!!!

Kalina94 - ogromne wyrazy uznania za to co dla nas robicie... ! ❤️ Swoją drogą... kłucie macicy? Dobrze to świadczy, trzymam kciuki!

Izzie mój maluszek ma dokładnie tyle samo! 4,9mm! Ale mnie rozbawiłaś tym tekstem o księgowaniu 😁 ❤️
aplaneta

Elph - macie to za sobą i można odetchnąć z ulgą. Trzymam kciuki za Ciebie i dzięki za potwierdzenie, że ta teoria ma sens 😊😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...