Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Już mi trochę lepiej.. ale się nawaliłrm . Nic nie pamiętam 

😉 Nastawiłem się na IVF i nawet się cieszę... Myślałem, że się bez tego obejdzie no ale cóż.. Endomenda

Jeden lekarz mówił, żeby najpierw laparoskopię zrobić i później IVF , a lekarka z kliniki od razu IVF ... I kogo tu słuchać ? 😕

 

Odnośnik do komentarza

Izzie gratuluję!! ❤️ Cieszę się , że wszystko jest w porządku bo trzymałam kciuki za Twoją wizytę! 🙂 Ja też muszę cały czas brać luteinę a w sumie się zdziwilam skoro wszystko prawidłowo się rozwija. Kiedy następna wizyta? Moja 15.12 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem w takim szoku. 3 dni robiłam testy owulacyjne, nic, 1 kreska. A dzisiaj co?! 15dc i pojawiły się 2 kreski. Jestem szczęśliwa, że nareszcie coś się ruszyło w dobrym kierunku 😊😊 

Ewa0 ja też mam wizytę 5.12 żeby ocenić czy pęcherzyk pękł ❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Czyny parę dni to nie zaglądałam bo postanowiłam sobie że zajrzę dopiero po wizycie no więc jestem po wizycie mamy dwa Jajeczka jeden 12 mm drugie 17 To 11 DC l. Byłam na wizycie w lux med i dr nie potrafiła mi powiedzieć czy mam wziąć zastrzyk ovitrelle bo się tym nie zajmuje jak sądzicie??? 
 

Dzisiaj jak mam 17 mm to jutro powinno być 19 (12 dc) więc jak wezmę zastrzyk w 13 dc  powinno być wielkosc jajeczka 20 21  mm to będzie ok ? 
 

Bo czytałam też że zastrzyk powinno się wziąć 36 h przed urośnięciem tego pęcherzyka, czyli teoretycznie dzisiaj i teraz nie wiem czy mam go brać dzisiaj czy czekać??

 

Czy ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć?? 

Odnośnik do komentarza

Kokardkaaa to lekarka przepisała Ci ovitrelle nie mówiąc czy masz zrobić i kiedy masz sobie zrobić zastrzyk? A wiesz czy w ogóle musisz robić te zastrzyki, może pęcherzyki pękają Ci same bez pomocy lekami... nie pamiętam czy już coś pisałaś o wcześniejszych swoich stymulowanych cyklach.

Odnośnik do komentarza
Gość Fikumiku

Beti to super wiadomość 😊

Słuchajcie dziewczyny jak to wygląda u was ze sluzem podczas dni plodnych ? Wczoraj pęcherzyk miał 20mm, strasznie bolał mnie jajnik, takiego bólu jeszcze nigdy nie miałam. Podejrzewam że może pękł I stąd ten ból, Ale trochę mnie dziwi bo w ogóle nie mam śluzu, wczoraj przez moment był, Ale bardzo mało, a dzisiaj prawie nic. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina94

Fiku- słuchaj ja miałam podobnie w 12 dc 20mm 13-14 dc ogromny ból a śluzu brak. Pojawił się dopiero jakoś 16 dc i trwało to chwilkę wiec ja myśle ze w moim przypadku on nie jest wyznacznikiem dni płodnych bo zaraz po tym miałam normalny śluz. Bo trudno mi uwierzyć żebym miała owulacje z pęcherzykiem rozmiaru 28mm 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina

Kokardkaa, ja na Twoim miejscu wzielabym ovitrelle jutro wieczorem albo pojutrze rano. Ale najlepiej, jeśli masz taką opcję, zadzwonić do swojego gina i dopytać. 

Hopefull, Olgik czekamy na wiadomość po Waszych wizytach!

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dzięki za wsparcie, jesteście wspaniałe 🙂 

Mąż w dniu pogrzebu pogadał trochę z bratem, tak po przyjacielsku mu doradził żeby uważał co mówi, bo nigdy nie wie czy np. ktoś w otoczeniu nie ma problemów z zajściem w ciążę, a jako ksiądz musi mieć trochę wyczucia.

Hopefull i Olgik, mam nadzieję że owocne wizyty za Wami, dajcie znać co i jak! Mocno trzymam kciuki żebyście miały same dobre wieści.

Olgik z L4 się zgadzam, kiedyś myślałam że będę pracować do upadłego, ale szkoda zdrowia - tyle poświęcamy żeby zajść w ciążę, że potem szkoda to zmarnować z powodu pracy.

Cloman, no czasem dobrze się zresetować 😉 Dobrze że już masz lepsze nastawienie.

I coś jest w tej stresującej pracy biurowej 🤔 Ja jestem project managerem, teraz tymczasowo też helpdeskiem systemów ERP, bardzo się angażuję w to co robię i do tego często są jakieś sytuacje kryzysowe, które trzeba ratować. Na pewno to nie pomaga w zachowaniu równowagi hormonalnej.

Powiem Wam że wstąpiły we mnie nowe nadzieje, mężowi udało się dostać dzisiaj do urologa, zrobił mu USG i powiedział że wszystko jest idealnie, a tymi parametrami z seminogramu żeby się nie przejmować, mimo że nie wszystko jest w normie to i tak są bardzo dobre. Zalecił brać Fertilman Plus (zamiast nucleoxu, który zalecił mój gin, dobrze że jeszcze nie kupiliśmy) i powiedział, żeby powtórzyć seminogram za miesiąc. Pytał podobno męża o to, czy ja miałam jakieś tam badania, mąż wszystkiemu zaprzeczył 😄 A miał całą teczkę moich wyników przy sobie, no nieistotne. W każdym razie: ja jeszcze nie dostałam @, dzisiaj 33dc (u mnie cykle mają po 33-34 dni), a ponieważ ostatnim zaleceniem od gin była ta wizyta u urologa, to chyba jeszcze jest szansa uratować ten kolejny cykl i zacząć stymulację! 🙂 Umówiłam się na jutro na konsultację online, oby się nie migał od rozpoczęcia stymulacji, bo mam wrażenie że bez tego to tak sobie czekam na nie wiadomo co...

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie w 11dc, jajniki czyściutkie po tamtym 52mm potworku nie ma śladu 😄 niestety pęcherzyķów nowych nie ma ale to cykl bez clo więc wiadomo muszą jajniki odpocząć. Na nowy cykl nie dał mi nic, mówił że chce na spokojnie sprawdzić na kolejnej wizycie czy jest czysto i dopiero w styczniu zacząc stymulacje. Dostałam jeszcze distreptazę na czw, pt i sb i od 18dc duphaston przez 7 dni. Wyliczył, że ok. 18.12 plus minus będzie @ i w te 4 dni poświąteczne mam się zgłosić na wizytę 🙂 kazał cały czas współżyć i nie czekać na tylko dni płodne😉 hba1c miałam 5,3 więc niby w normie ale jako że biorę 2x850 glucophage to stwierdził że za wysoki wynik i koniecznie muszę pod opiekę diabetologa się udać. A przy tej pandemii ciężko mi coś znaleźć zwłaszcza że w pracy teraz nie mam fizycznie czasu na urlop... ogólnie stres ze mnie zszedł już 😉

Odnośnik do komentarza

#ankieta #dlaczegochcęzostaćmamą

Cześć dziewczyny! Prowadzę ankietę na temat dlaczego chcemy zostawać mamami i szukam kobiet z wynikami badań estradiolu, amh i testosteronu

Jeśli posiadacie takie wyniki to śmiało wypełniajcie ankietę, prześlijcie dalej, jeśli znacie inne kobietki, będę dozgonnie wdzięczna za każdą pomoc w przyczynieniu się do odkryć naukowych ;D

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl&fbclid=IwAR273pqVPeAAZp0GyTcoZ1oTJjUb5czWhwGom6YGXjn0cg69FPb9ikY9SmA

 

Odnośnik do komentarza

Olgik, super! Dobrze, że sam zniknął i obyło się bez komplikacji. Myślę, że to nie będzie stracony miesiąc, bo lekarz będzie miał pełen obraz i przynajmniej podejdzie do wszystkiego po swojemu.

Elph , czyli u Ciebie też pozytywnie :-). Trzymam kciuki za stymulację w nastepnym cyklu 😉

Beti94, to czekamy na informację 5go 😉

 

Odnośnik do komentarza

To jeszcze dzisiaj czekamy na Hopefull;)? no bardzo się cieszę ale też wiadomo jakieś ukłocie żalu jest ze teraz owu na dniach nie będzie i "świątecznej" owu też nie będzie... ale tak jak piszesz lekarz ma czystą kartę i może zacznie po swojemu stymulacje i wizyty gdzieś w połowie stycznia żeby mieć obraz moich cykli krok po kroku. Teraz pomógł mi wyjść z problemów po poprzedniej gin a tak patrząć na kalendarz to byłam u niego 3.11 i 13.11 i dzisiaj a tyle zmian już i postępów 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena

Beti dobre wiadomości 😀👍👍

Fiku ja tak samo nie mam takiego śluzu pplodnego a przy clo to już w ogóle...

 

Też mam pracę biurową...asystentka na okienku na Poczcie 😂 dodatkowo w weekendy dorabiam na stacji benzynowej. 

 

Szykuje się na 3 cykl.  Za 2 dni mam brać 1 tabletkę tak jak ostatnio bo ładnie rosną pęcherzyki. 13 dc monitoring i zastrzyk ...i w kółko to samo aż się odechciewa...😂

 

Buziaki 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Olgik - to super ze nie ma śladu po torbieli.

Kokardka - dziwnie, skontaktuj sie z innym lekarzem 😕

U mnie mało optymistycznie. Zarodek sie pojawił, serduszka brak. Zarodek ma 4mm, choc powinien mieć ok 1cm. Jak na mój tydzien ciazy (i biorąc pod uwagę ewentualnie pozna owulacje i późne zapłodnienie) marne szanse ze rozwija się prawidłowo. Powiedział, że jest 50% szans na żywą ciążę. Kolejna wizyta w poniedziałek i wtedy juz na pewno będzie więcej wiadomo. Dodatkowo wychodząc z domu z zamiarem podjechania do lekarza okazało się, że ukradli mi w nocy samochód... dzisiejszy dzien to istne rodeo. Nie wiem gdzie zyje. Nie wiem co jeszcze moge Wam napisać bo chyba nie czuję już nic 😕😞 to dla mnie stanowczo za duzo... 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina

Hopefull...czekałam na Twoją wiadomość, bardzo...I brakuje mi słów teraz, ale chce, żebyś wiedziała, że myślę o Tobie, bardzo ale to bardzo kibicuję i wierzę w to pozytywne 50% mimo tego stresu, który pewnie przeżywasz.😞trzymaj się, Kochana i oby poniedziałek przyniósł odwrotną sytuację!❤

 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
4 minuty temu, Gość Katarina napisał:

Hopefull...czekałam na Twoją wiadomość, bardzo...I brakuje mi słów teraz, ale chce, żebyś wiedziała, że myślę o Tobie, bardzo ale to bardzo kibicuję i wierzę w to pozytywne 50% mimo tego stresu, który pewnie przeżywasz.😞trzymaj się, Kochana i oby poniedziałek przyniósł odwrotną sytuację!❤

 

Dziękuję Kochana ❤️ Wierzę, że i medycyna się czasem myli oraz w to, że moja historia będzie miała pozytywny finał. Kiedyś przecież musi wyjsć słońce 😊

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kalina94 napisał:

A ja niestety inny wynik mam pozytywny.. 😔 

akurat jak będę testować skończy mi się izolacja. Trudno 

Kurcze Kalina trzymaj się . Hopefull trzymam kciuki i aby na strachu się tylko skończyło. 

Odnośnik do komentarza

Hopefull ale historia z tym samochodem! A wydawałoby się że to możliwe tylko w filmach... 😱

Tak mi przykro ,że nie mogłaś usłyszeć samych dobrych informacji na wizycie... Ale 50% to dużo i trzymam kciuki żeby w poniedziałek okazało się że wszystko jest ok ❤️ a który TC teraz Ci leci? 

Kalina współczuję ... Oby szybko zleciał Ci ten czas 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...