Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość Katarina napisał:

Helios ❤ jesteś niezwykle dzielna, trzymaj się Kochana!

Ola, ja przy Clo nie zauważyłam, żeby jakkolwiek wpływal na bolesnosc przed i w trakcie @ . Albo to indywidualne albo może inna przyczyna:)

Dziewczyny, ja byłam dziś z duszą na  ramieniu u gina, a to dlatego, że prawie zupełnie mi odeszly objawy, az chcialam Ci rano napisać, Hopefull, że zazdroszczę tych wymiotów😉 bo czuje się naprawde zupełnie  jak zwykle juz teraz, mdłości zero. Ale zarodek już dzisiaj był, ma 7mm i nawet coś tam zapulsowało i gin twierdzi, że to❤, więc mu wierzę:) ponoć 6tc,5-6d.  Dziewczyny, to teraz czekamy na Wasze wizyty kolejno u Ewy, Izzie i Hopefull i potem znowu ja mam w kolejną środę, już u mojego prowadzącego gina, z kliniką się żegnam,  oby na jak najdłużej. 

Dziewczyny, wszystkie, które watpicie, że i Was kiedyś to spotka...byłam tam..Chyba mentalnie dalej jestem...A jednak, nawet dla takich wieloletnich weteranek jest nadzieja ❤😗

Gratuluję!!! Ciesze się że wszystko ok! ❤️❤️ W sumie to powinnyśmy się cieszyć że ciąża tak łagodnie się z nami obchodzi... 😅 Bo ja też żadnych objawów. Nie licząc chronicznego zmęczenia...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Właśnie zaczęłam swój pierwszy cykl z CLO, brałam po jednej tabletce od 2 dnia cyklu przez 5 dni. Dzisiaj jest 7 dc i byłam na monitoringu. Ginakolog mówi że mam dwa pęcherzyki po 12mm i że jak na razie idzie super, następna wizyta w czwartek. Cieszą mnie te pęcherzyki, bo akurat u mnie z owulacją jest ciężko, zanim zaczęłam brać clo, miałam monitorowane 2 cykle i obydwa były bezowulacyjne.. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny. Olgik u mnie właśnie z @ zawsze było podobnie nigdy nie czułam się gorzej nie czułam nawet, że ma zaraz przyjść 🙂 widocznie na mnie jakoś inaczej działają chociaż wiem, że żyje...bo psychicznie to już czasami siadam przy kolejnym nieudanym cyklu. 

Dużo zdrówka dziewczyny i kolejnych kresek dla czekających 😘

 

Odnośnik do komentarza

Helios myślami byłam z Tobą. ❤

Ja się szykuje na kolejny 3 cykl z clo. Okres mam mieć za 2 dni. Nadzieja jest że się może udało bo kluje mnie jeden Jajnik i mam dużo białej wydzieliny plus mdłości. Ale ... zobaczymy w środę idę zrobić bete jak okres nie przybędzie. 

Buziaki

Odnośnik do komentarza

Helios tak mi przykro 😞 nawet nie potrafię sobie wyobrazic co czujesz. Wierzę, że każda z nas dotrze do upragnionego celu. Dlatego życzę Ci duzo siły ❤️
 

Katarina to wspaniale!! Dzięki za info, czekałam na wieści od Ciebie 🙂 cieszcie się Dziewczyny bo to znaczy ze wszystko dobrze się rozwija a Wy super znosicie ciążę 🙂

Odnośnik do komentarza

A Wam dziewczyny lekarze od razu dawali zastrzyk na pęknięcie czy dopiero po potwierdzeniach, że nie pęka ? Dopytuję tak, bo jeśli jutra okazałoby się, że mam pęcherzyk, że ma prawidłowy rozmiar i że endo jest ok to będę chciała zasugerować lekarce, żeby mi jednak dała zastrzyk.. Chyba zaszkodzic nie zaszkodzi, a ewentualnie może pomóc ?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość Inez napisał:

A Wam dziewczyny lekarze od razu dawali zastrzyk na pęknięcie czy dopiero po potwierdzeniach, że nie pęka ? Dopytuję tak, bo jeśli jutra okazałoby się, że mam pęcherzyk, że ma prawidłowy rozmiar i że endo jest ok to będę chciała zasugerować lekarce, żeby mi jednak dała zastrzyk.. Chyba zaszkodzic nie zaszkodzi, a ewentualnie może pomóc ?

Mój lekarz nie wspomagał pęknięcia. Miałam przyjść na monitoring kilka dni później zobaczyć czy pękł. Myślę że jakby nie pękł to wtedy by coś przepisał na pęknięcie. Wydaje mi się że im mniej ingerencji leków to chyba tym lepiej... 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio miałam normalna owu bez leków itp i było pęknięcie bo widziałam w usg zapadnięty pęcherzyk i lekarz widział wszystko. 
zostawiam to już naturze 😉 będzie co będzie jednak już nie licze na cud 😉 bo byłam na usg tylko dlatego żeby zobaczyć czy nie mam torbieli itp. 

Odnośnik do komentarza

Ja też myślę, że najpierw warto sprawdzić czy same pękają, a jeśli nie to wtedy ovitrelle. Ale wiadomo, zawsze człowiek chce szybciej i wiedzieć od razu.

Marta, to oznacza, że była owulacja. Polecam google i poszukania norm progesteronu w cyklu, jeśli chcesz wiedzieć więcej. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Inez napisał:

A Wam dziewczyny lekarze od razu dawali zastrzyk na pęknięcie czy dopiero po potwierdzeniach, że nie pęka ? Dopytuję tak, bo jeśli jutra okazałoby się, że mam pęcherzyk, że ma prawidłowy rozmiar i że endo jest ok to będę chciała zasugerować lekarce, żeby mi jednak dała zastrzyk.. Chyba zaszkodzic nie zaszkodzi, a ewentualnie może pomóc ?

Też nic mi ginekolog nie mówiła o zastrzyku, myślę że to dopiero jakby same nie pękały 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Inez napisał:

A Wam dziewczyny lekarze od razu dawali zastrzyk na pęknięcie czy dopiero po potwierdzeniach, że nie pęka ? Dopytuję tak, bo jeśli jutra okazałoby się, że mam pęcherzyk, że ma prawidłowy rozmiar i że endo jest ok to będę chciała zasugerować lekarce, żeby mi jednak dała zastrzyk.. Chyba zaszkodzic nie zaszkodzi, a ewentualnie może pomóc ?

U mnie w pierwszym cyklu z Clo niestety nie było ani monitoringu ani zastrzyku, musiałam mieć jakiś pęcherzyk który rósł bez przerwy bo jak coś mi pękło w 19dc to wyrwało mnie w nocy ze snu. W drugim cyklu sama się umowiłam na wizyte a skoro przyszłam to musiał mnie zbadać i okazało się że są 3 pęcherzyki, miałam sobie zrobić zastrzyk sama na drugi dzień rano. Uważam, że to że się chyba udało jest dzięki temu zastrzykowi bo inaczej znowu mogłaby się sytuacja powtórzyć. 

Odnośnik do komentarza

Jak dziewczyny z badaniami nasienia waszych partnerów? Ginekolog kazała powtórzyć badania po 9 miesiącach, wspomniała tylko o tym że ma trochę je za wolne, faktycznie norma jest 16.3 on ma 15.9. Kazała brać mu acertin, podobno pomaga na jakość nasienia, czy któryś z waszych partnerów to brał, jak efekty  ? 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Fikumiku napisał:

Jak dziewczyny z badaniami nasienia waszych partnerów? Ginekolog kazała powtórzyć badania po 9 miesiącach, wspomniała tylko o tym że ma trochę je za wolne, faktycznie norma jest 16.3 on ma 15.9. Kazała brać mu acertin, podobno pomaga na jakość nasienia, czy któryś z waszych partnerów to brał, jak efekty  ? 

Mój mąż miał mało ruchliwe plemniki to lekarz kazał brać cynk i selen 🙂

Odnośnik do komentarza

Nie mam żadnych objawów nadchodzącej miesiączki...która ma myć jutro. Dalej kłucie w jednym jajniki i śluz taki dziwny biały i wodnisty. Sutki zrobiły się ciemne i bolą przy dotyku i cały czas stoją haha.

Jutro umówiona jestem na pobranie krwi na bete. Chciałam dziś ale już miejsc wolnych nie ma haha co to za czasy że nawet do labolatorium trzeba się umawiać.

Buziaki

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ja już po wizycie 🙂 widzialam mała fasolkę i nawet słyszałam bicie serduszka 🙂 8tyg i 2dni wiek ciąży. Wszystko prawidłowo 🙂 pod koniec grudnia jestem już umówiona na prenatalne! Ciesze się okropnie! A jak usłyszałam serduszko to tak się wzruszyłam... Życzę każdej z was przeżycia tej chwili ❤️

Magdalena trzymam kciuki za Twoją betę 🤞

Odnośnik do komentarza

Ewa0 to cudownie :)

Magdalena też trzymam kciuki, pisz jutro jaki wynik bety ;)

Ja umówiłam się na monitoring 1.12. w 11 dc... zwykle cieszę się na monitoringi ale tym razem strasznie boję się, że ten pęcherzyk dalej tam sobie jest i nie zniknął :( musiałby już mieć nie wiem ponad 5 cm? Ehhh.. chciałabym już zacząć starania, żeby ten nowy lekarz mi od a do z poprowadził cały cykl z lekami i monitoringami kiedy trzeba. A tak to miesiąc za miesiącem ucieka...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...