Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Helios a właśnie beta powyżej ,1000 już ma prawo słabiej rosnąć i ważne że rośnie ! 

Bo powyżej 1000 już na USG trzeba się opierać 😘

 

Daisvgirl biorę od 1 DC cyklu do owulacji. Trzeba odstawić bo wiesiołek powoduje mikroskurcze macicy i jak się udało to może zaszkodzić 🙂

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Kokardkaaa napisał:

 

i mam pytanie podobno w Łodzi jest jakiś doktor, który zajmuje się immunologicznym przypadkami niepłodności wiecie coś o tym??? 
 

 

Jeśli chodzi o immunologie to dr. Paśnik jest najczęściej polecany i chyba właśnie przyjmuje w Łodzi... 

 

Odnośnik do komentarza

Drop - to czekamy razem! 😁I zaraz po nowym roku witamy większe brzuszki ❤️ A pozostałe dziewczyny mam nadzieję że przed nowym rokiem 🙂 👍

Dziewczyny, które teraz zaszły w ciążę mam do Was być może dziwne pytanie więc jak nie chcecie to nie odpisujcie 🙂 pytanie w jakiej pozycji były przytulanki i jak długi leżałyście po? (Będę wdzięczna jeśli choć jedna odpisze 🙂

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Helios napisał:

Malina, pozycja misjonarska z nogami na ramionach partnera, na pieska i łyżeczki. I zawsze potem świeca 😁na kwadrans i leżałam spokojnie w łóżku ze dwie godziny.

Ale prawda jest taka, że często spontan bywa najlepszy. 😘

Dzięki ❤️ pięknie to opisałaś 😘 ja leżałam zawsze do pół godziny więc może tutaj też był problem..🤔

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Nie wierze co tu się wyrabia!! Szok jak jeden mąż 😂❤️❤️❤️❤️
gratuluje wszystkim dziewczynom !! 
Piekniie listopad się rozpoczął

ja dzisiaj po drożności, jajowody drożne, dla mnie rozczarowanie bo muszę szukać dalej przyczyny.. 

 

1 cykl bez CLO i dzisiaj tj. 11 d.c pęcherzyk 11 mm doktorka powiedziała, ze raczej nic z tego nie będzie bo jest za mały jak na 11 dc.  Czyli jednak CLO dawało radę bo miałam po 3-5 pęcherzyków. 
 

lekarka zaleciła mi gonatropiny w zastrzyku, czym one się różnią od CLO? 
 

ja ten cykl stracony 😞 

 

w 21 dc mam zbadać progesteron

2-6 dc CLO 

potem monitoring + Ew jak urosną pecherzyki mam receptę na ovitrelle 

+ 3 dni po ovitrelle Luteina przez 12 dni 

 

troche tego jest.. 

 

 

i mam pytanie podobno w Łodzi jest jakiś doktor, który zajmuje się immunologicznym przypadkami niepłodności wiecie coś o tym??? 
 

jeszcze raz gratuluje i cieszę się razem. Wami !

Dzięki!

Kokardka, przypomnę że podobne rozczarowanie przeżywałam bo okazało się, że laparo miałam bez sensu zrobioną bo jajowody były drożne. Ale!! Wtedy profesor mi powiedział ze czasami w jajowodach robią sie tzw czopy śluzowe. I tego nie widać podczas udrażniania ale kontrast je „przepycha”. Podobno to bardzo często się zdarza. No u mnie ciąża 3 miesiące po laparoskopii 🙂

Gonadotropiny wlasnie tez brałam. To naturalny hormon ktory wywoluje owulacje. Praktycznie ma po nim skutków ubocznych. Jest to „nowsza” metoda niż Clo. 
 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Olgik napisał:

Ja po nieudanych wielu cyklach z clo dostałam gonal-f w zastrzykach. Czytałam, że jak klomifen nie daje rady pobudzić do owulacji to kolejnym krokiem są gonadotropiny, a później to już inseminacja/invitro... może się mylę to niech mnie któraś poprawi 😉 niestety gonadotropiny są duuużo droższe niż Clostilbegyt... U mnie dawka gonalu była chyba za mała, zapowiadało się dobrze około 7dc ale później w 13dc okazało się, że największy pęcherzyk ma 11mm czyli za mało, duphaston i dopiero po 35 dniach była @. Także poprzedni cykl "stracony" i ten aktualny raczej też bo nie brałam stymulacji żadnej, więc jestem ciekawa jutrzejszego usg (w 13dc). 

Hopefull w jakiej dawce miałaś teraz zastrzyki i w jakich dniach?

Wcześniej miałam 2x 75j i zazwyczaj brałam 9 i 11dc, czasami 6 i 8. Różnie, zależy jak przebiegała mi owulacja. W sumie nie wiem. A teraz brałam Hmm nie pamiętam. Chyba 8, 9 i 10dc ale nie mam pewności prawdę mówiąc 🙈

Ja ten cykl naprawdę tak odpuściłam ze nie zapamiętałam zbyt wiele. A kiedy była owulacja to nie mam zielonego pojecia 🙈

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dziewczyny 😊

aplaneta - ja tez nie wierzę 🙈

Olgik - no dokładnie! Co ma byc to bedzie 🙂 kwarantannę mam do 09.11 ale liczę, że jutro dostanę wyniki testu, beda negatywne i polecę jak tylko bede mogła na betę 😊 oczywiscie dam znac 🙂 

Ewa0 dokładnie 😞 

Drop - będę z Tobą do samego konca 🙂 nie zamierzam sobie stąd isc! 😊 czekam na Ciebie. Jestem przekonana, że w końcu każda z Was doczeka się tych cholernych dwoch kresek! Czuję się dobrze, dzięki. Pracuję od 2 tygodni zdalnie i planuję jak najdłużej w takiej formie pracować. No ale życie jak wiemy pisze różne scenariusze więc co ma być to bedzie 🙂 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gość Malina napisał:

Drop - to czekamy razem! 😁I zaraz po nowym roku witamy większe brzuszki ❤️ A pozostałe dziewczyny mam nadzieję że przed nowym rokiem 🙂 👍

Dziewczyny, które teraz zaszły w ciążę mam do Was być może dziwne pytanie więc jak nie chcecie to nie odpisujcie 🙂 pytanie w jakiej pozycji były przytulanki i jak długi leżałyście po? (Będę wdzięczna jeśli choć jedna odpisze 🙂

My akurat nie jesteśmy książkowym przykładem bo większość razy była szybkim numerkiem od tyłu ,gdy tylko mieliśmy chwilę dla siebie bo np córka zasnęła po przedszkolu 😅 może jeden raz z tych wszystkich był dłuższy i może chwilę leżałam po... Ale się udało 😊 myślę że najważniejsze to żeby czuć przyjemność, a wiadomo każdego co innego kręci 😉 

Odnośnik do komentarza

Haha, kocham tę grupę że zadaje się tu pytania o "szczęsliwe" pozycje i jeazcze bardziej ,że się na nie odpowiada, Love you, dziewczyny!

Helios, głowa do góry, to co możesz teraz zrobić to zapewnić swojemu maluszkowi zrelaksowaną mamę i na tym się  skup, a na spokojnie dowiesz się wszystkiego u gina❤

Malina, to dobrze, że masz tą drożność teraz robioną, pamiętam, że lekarze mówią, że nie ma sensu sie szprycować clo,jeśli tego nie wiesz, bo jak są niedrożne to jest i tak dużo mniejsza szansa na sukces. Także super,że jesteś umówiona!

Drop, chce podejść do ivf jak najszybciej, czyli jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, po moim cyklu z inseminacją, który robię tylko w ramach kwalifikacji do ivf, bo w to nie wierzę. Także gdyby był to już grudzień to byłabym mega szczęśliwa,żeby już wtedy podejść do stymulacji. Jestem już w pełni zdecydowana i nastawiona na działanie 😁

Zastanawiam się, czy u Ciebie, przez te 2 ciąze pozamaciczne, czy to nie jest wskazanie do ominięcia inseminacji? No bo jakby nie było, to jest taki sam sposób jak naturalny, znowu ta podróż przez jajowód musi się odbyć. 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny😉od jakiegoś czasu czytam wasze posty i wszystkim z całego serducha gratuluje😍 ja z mężem staramy się od 2lat przy czym dopiero w tym roku po zmianie gin zostałam skierowana na badania bo nie podobały jej się jajniki efekt PCOS. W ubiegłym miesiącu monitoring i usłyszałam że jajniki śpią kompletnie 😭  Jutro 5dc i startuje z clo mam brać tylko pół tabletki i w przyszłym tyg monitoring. Mam okropnie nieregularne cykle bo niektóre nawet 46 dni więc testy robiłam już wielokrotnie zawsze z nadzieją, że to może już 🥺jestem tutaj bo może będzie mi raźniej, obok mnie wszędzie pełno brzuszków aż człowieka rozwala od środka 😟

Odnośnik do komentarza

Katarina - Tez uwielbiam to forum właśnie za szczerość i brak tematów tabu czuje jakbym Was bardzo dobrze znała ❤️

Część Natalia mam nadzieję, że poczujesz się tutaj jak wśród przyjaciółek i znajdziesz wsparcie i odpowiedzi na nurtujące pytania  ja zawsze znajduje 🙂 powodzenia! 🙂

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Malina napisał:

Katarina - Tez uwielbiam to forum właśnie za szczerość i brak tematów tabu czuje jakbym Was bardzo dobrze znała ❤️

Część Natalia mam nadzieję, że poczujesz się tutaj jak wśród przyjaciółek i znajdziesz wsparcie i odpowiedzi na nurtujące pytania  ja zawsze znajduje 🙂 powodzenia! 🙂

Malina ❤️

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja wlasnie skonczylam brac wczoraj clo i powiem wam, ze bardzo zle sie po nich czuje.mialam dusznosci, zawroty glowy, kołatanie serca a dzisiaj zaczely bolec mnie jajniki. Powiedzcie mi prosze czy tez tak mialyscie?? W srode ide na monitoring

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Agata napisał:

Hej dziewczyny ja wlasnie skonczylam brac wczoraj clo i powiem wam, ze bardzo zle sie po nich czuje.mialam dusznosci, zawroty glowy, kołatanie serca a dzisiaj zaczely bolec mnie jajniki. Powiedzcie mi prosze czy tez tak mialyscie?? W srode ide na monitoring

Ja nie miała żadnych dolegliwości ale każda ma inaczej. Czułam lekka pracę Jajników i po zastrzyku na pękniecie dopiero czułam ich mocna pracę. W razie czego skonsultuj z lekarzem na monitoringu. 🙂

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Agata napisał:

Hej dziewczyny ja wlasnie skonczylam brac wczoraj clo i powiem wam, ze bardzo zle sie po nich czuje.mialam dusznosci, zawroty glowy, kołatanie serca a dzisiaj zaczely bolec mnie jajniki. Powiedzcie mi prosze czy tez tak mialyscie?? W srode ide na monitoring

Ja czuję już któryś cykl. A owulacje czułam jak nigdy. Ale takich symptomów nie miałam. 

Natalia119585. Hej . Na pewno jest dużym wsparciem . Sam fakt wygadania się jest bardzo pomocny ,:) 

 

Dziewczyny ja nie wiem co się dzieje. Mam takie wrażliwe / bolące sutki że jak się nie ruszają jest ok 😕 biorę teraz 2x2 luteinę + estrofem 2x1 myślicie że to może od tego ? W skutkach ubocz nic nie ma. O tyle dobrze że o niczym innym nie myślę he ,:) i nie myślę czy się udało czy nie 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Dzięki Alicja, powoli chyba się nim zainteresuje po nowym roku 🙂 

 

Hopefull tez się tak łudzę ze po HSG CLO i Luteinie w grudniu może coś zaskoczy 😳

co do pozycji, ma wpływ na brak ciąży to ze odrazu po zawsze idę pod prysznic? Chyba nie... co miało dolecieć to dolecialo chyba podczas hm? 😅

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Agata napisał:

Hej dziewczyny ja wlasnie skonczylam brac wczoraj clo i powiem wam, ze bardzo zle sie po nich czuje.mialam dusznosci, zawroty glowy, kołatanie serca a dzisiaj zaczely bolec mnie jajniki. Powiedzcie mi prosze czy tez tak mialyscie?? W srode ide na monitoring

Ja też miałam mega bóle głowy, eksplodujący brzuch i ogólnie takie złe samopoczucie przy stymulacji CLO przed II ciążą. Zmieniłam potem lekarza i ten nowy twierdzi, że mocne skutki uboczne clo są przy niewyrównanych hormonach. I może coś w tym być bo przez pół roku walczyłam z obniżeniem insuliny. Po jej wyrównaniu nie czułam zupełnie nic przy CLO. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Agata napisał:

Hej dziewczyny ja wlasnie skonczylam brac wczoraj clo i powiem wam, ze bardzo zle sie po nich czuje.mialam dusznosci, zawroty glowy, kołatanie serca a dzisiaj zaczely bolec mnie jajniki. Powiedzcie mi prosze czy tez tak mialyscie?? W srode ide na monitoring

Agata, a jaką dawkę dostałaś ? Może za dużą..  

Odnośnik do komentarza

Malina - u nas to rożnie. W tym cyklu był taki spontan ze szok. I było na jeźdźca i od tylu i od boku 😁 uświadomiłam sobie że nie pamietam kiedy tyle pozycji przerobiłyśmy 😂 ale naprawdę to był spontan. Żadnej świecy nie robiłam ani nic. Ale też nie podmywałam się 🙈 bo pomyslałam ze jak na badanie na wrogi śluz nie można sie podmywać to po stosunku też nie 😄 ale nie wiem jak jest. 
Kokardka - jestem pewna!!! 🙂 

Ewa - dzis miałam wynik - negatywny 🙂 kwarantannę mam do końca dzisiejszego dnia 🙂

Oczywiscie zrobiłam kolejny test ciążowy. W sumie juz 4 no i nie chce byc inaczej 🙂 jutro rano idę na Betę a na 16:30 mam wizytę u ginekologa na potwierdzenie ciąży. Wychodzi na to, że jutro zaczynam 5 tydzień. Martwi mnie tylko, że boli mnie brzuch jak na okres 😞 nie wiem czy to normalne... (dzisiaj wypada termin @).

Ewa a Ty jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka

Hej dziewczyny,

u mnie dzisiaj 27 dc, a ja dosłownie zasypiam na siedząco. Mam teraz baardzo stresujący okres w pracy i ciężko będzie się uspokoić i zajść w ciążę, bo głowa pełna zmartwień. Koronawirus zbiera żniwo.

Dzisiaj ostatni dzień Duphastonu i jutro przejdę się chyba na betę, żeby zobaczyć czy jest jakaś szansa. Jak coś jest, to powinno być już coś widać chyba.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Zuduarinka napisał:

Hej dziewczyny,

u mnie dzisiaj 27 dc, a ja dosłownie zasypiam na siedząco. Mam teraz baardzo stresujący okres w pracy i ciężko będzie się uspokoić i zajść w ciążę, bo głowa pełna zmartwień. Koronawirus zbiera żniwo.

Dzisiaj ostatni dzień Duphastonu i jutro przejdę się chyba na betę, żeby zobaczyć czy jest jakaś szansa. Jak coś jest, to powinno być już coś widać chyba.

Chyba wszędzie jest ciężko w pracy 😞 ja po prostu mam tak już dość tej sytuacji.

liczę że się uda i nie będę musiala się już chociaż pracą stresować.

ja tez raczej będę szła na betę bo 15 dnia brania luteiny i estrofemu muszę wiedzieć na czym stoję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...