Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Monikaa - jasny gwint!!! Gratulacje Kochana!!!! Ale cudowne wieści 😊 czyli będą jednojajowe? Mieliście w rodzinie bliźniaki? 🙂 

Moja kochana Drop - tak bardzo mi przykro. Jestem taka wściekła na los. Jak się trzymasz? Odpocznij... tak bym chciała Ci jakoś pomoc. 

Ja tez zostaję na forum, za bardzo się ze wszystkimi związałam 🙂 

Magdalena - powodzenia 🙂

aplaneta - nie odpuszczaj! Masz przykład Helios 🙂 Walcz i o ten cykl! 

Ewa0 - cholerka no pechowo niemiłosiernie. Ale moze faktycznie zamów z dostawą? Ja bym nie wytrzymała, w życiu! A jak sie czujesz?

Aneta93 - przykro mi 😞 tulę 😞 

No dobra! Co u mnie... dzisiaj mam 25 dc ale... od tygodnia łapie mnie jakaś infekcja, zaczęły sie jakies duszności, jutro mam test na covid, jestem oczywiscie na kwarantannie (piona Ewa0!) 😊 czuję się jak przed @ (bolą mnie piersi, kostki, plecy, uda, biodra, nadgarstki etc.). I zastanawiam się czy jutro nie testować.

Moze chociaz jeden test bedzie pozytywny 🤣

Odnośnik do komentarza

Aneta93 przykro 🥺wiele osób tak mówi.. ze nasi bliscy robią miejsce dla kogoś innego na ziemii❤️
 

Hopefull 3mam kciuki. 
Ja w ogóle szczerze już zapomniałam kiedy dochodzi do zapłodnienia w normalnym cyklu  i kiedy testować 🤦🏻‍♀️ Bo przy ivf to wszystko proste jak drut. 

powiedzcie mi mogę sama aplikować luteinę teraz przed okresem czy to bez sensu? Bo podpowiedzcie gdy zaczne cykl z clo to mogę ja przyjmować jakoś od 16 dc? 
mam opakowanie po transferze i tak was czytam i myśle. Miałam odpuścić nie świrować. 🤦🏻‍♀️ Ale jak dowiedziałam się o owulacji to znowu milion myśli. 

A i dopadła mnie jakaś śpiączka normalnie.

 

Odnośnik do komentarza

Kalina94 nie wiem jak z luteiną ;/

ja w tym cyklu mam jakoś dziwnie od 20 dnia cyklu i przez 14 dni ( i w tym cyklu + estrofem)a zawsze miałam na 10. i w 15 dzień mam za testować i dzwonić do niej bo jak się udało mam brać dalej luteinę a jak nie to odstawić. Więc dla pewności zrobię bete. dziwny u mnie ten cykl 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Hopefull napisał:

Monikaa - jasny gwint!!! Gratulacje Kochana!!!! Ale cudowne wieści 😊 czyli będą jednojajowe? Mieliście w rodzinie bliźniaki? 🙂 

Moja kochana Drop - tak bardzo mi przykro. Jestem taka wściekła na los. Jak się trzymasz? Odpocznij... tak bym chciała Ci jakoś pomoc. 

Ja tez zostaję na forum, za bardzo się ze wszystkimi związałam 🙂 

Magdalena - powodzenia 🙂

aplaneta - nie odpuszczaj! Masz przykład Helios 🙂 Walcz i o ten cykl! 

Ewa0 - cholerka no pechowo niemiłosiernie. Ale moze faktycznie zamów z dostawą? Ja bym nie wytrzymała, w życiu! A jak sie czujesz?

Aneta93 - przykro mi 😞 tulę 😞 

No dobra! Co u mnie... dzisiaj mam 25 dc ale... od tygodnia łapie mnie jakaś infekcja, zaczęły sie jakies duszności, jutro mam test na covid, jestem oczywiscie na kwarantannie (piona Ewa0!) 😊 czuję się jak przed @ (bolą mnie piersi, kostki, plecy, uda, biodra, nadgarstki etc.). I zastanawiam się czy jutro nie testować.

Moze chociaz jeden test bedzie pozytywny 🤣

Haha 🙂 witaj w klubie! Ja jeszcze do 7listopada a mąż z córką do 17listopada 🙄 czuje się w miarę normalnie, miałam jeden dzień z takim nasilonym śluzem ale od następnego dnia znowu było sucho. Chyba trochę jak przed okresem poprostu się czuje. W końcu wtajemniczyłam mamę i kupiła mi ten test. Jutro rano wszystko będzie już jasne 🙂 a pewnie jak co miesiąc z jakiegoś powodu spóźnia się okres poprostu... 

Ps. Chciałam kupić test na allegro ale dostawa dopiero w środę 😮 nie wytrzymałabym tak długiego oczekiwania...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ewa0 napisał:

Dziewczyny! Dwie kreski!!! Aaaaaa 🎉🎉🎉🎉🎉 nie wierze...😱

Tylko teraz najgorsze że te leki brałam! Mam nadzieję ,że nie zaszkodziły... 😞 Do wizyty u lekarza będę żyła w strachu 😞

Ale się sypią pozytywne wiadomości, jesteś już chyba trzecia której się teraz udało 😄 gratulacje, tylko jak teraz wytrzymać do końca kwarantanny zebyś mogła iść na betę i do lekarza 😉 ja odliczam już godziny do wtorku idę wieczorem do nowego gina, to będzie 13dc ale nie brałam ani Clo ani nic wiec pewnie nie mam co liczyć na owulację 😞 ale trudno zaczniemy pewnie od nowa 🙂 oby lekarz mi "siadł" 😉 strasznie się stresuję bo też idę pierwszy raz z mężem na taką wizytę... ale Wam dziewczyny zazdroszczę, moze uda się na święta dostać dobre wiadomosci i wejść w nowy rok z brzuszkiem taką mam wielką nadzieję😉

Odnośnik do komentarza

Ewa0 gratulacje 😊😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘 😘 czułam, że coś jest na rzeczy jak pisałaś, że 33 DC i nie ma małpy 😁👍☺️❤️😘😘

Kalina94

Jeśli masz opakowanie to spróbuj, u mnie zadziałało clo z luteiną. Brałam od 16 do 26 dnia. Jak zajdziesz( czego Ci serdecznie życzę 😘❤️) to luteina pomoże bo jest ważna w drugiej fazie. A jak nie, to normalnie dostaniesz okres. 

Jak to któraś z Was napisała, worek się rozwiązał i teraz już będą same pozytywne wiadomości. Buziaczki dla Wszystkich 💋💋💋💋💋💋💋💋

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/10/2020 o 9:30 PM, Gość Ewa0 napisał:

Monika gratuluję podwójnego szczęścia 🙂 u mnie 33dc , @ brak. Wkurzona jestem że przez tą kwarantannę nie mogę kupić testu... Nie chcę nikogo o to prosić bo zaczną się pytania itd 😞 zwariuję...

Zamów przez internet 🙂

Odnośnik do komentarza

Wow ale super wieści ;)) dziewczyny ogromne gratulacje taka cisza była a tu dwie ciąże w tym miesiącu ;))) super oby ta passa trwała nadal.. 

 

 

drop, trzymaj się jakoś... przykro mi 😞 

Hopefull odpoczywaj ciesz się narazie nadzieja na inv. 
 

Aneta tak mi przykro, nie wiem co napisać... 

 

 

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaa, Ewa0!!!!❤❤❤❤❤❤

Wspaniale, gratuluję! Przypomnij nam pls wszystkim dla pociechy który to cykl z clo? No i czy masz jakiekolwiek objawy!

Ahhhh, cudnie!!!

Hopefull, Ty już w tym cyklu najblizszym ivf? Jesteś już umówiona na wizytę?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam za gratulację :)❤️❤️❤️❤️❤️ dzisiaj jest mój 35dc. To był mój pierwszy cykl z clo 😮 niespodziewalam się ,że tak szybko zadziała! Faktycznie chodziłam senna ostatnio i trochę pobolewaly mnie piersi i podbrzusze, ale byłam pewna że to przed okresem! Do 7listopada mam tą kwarantannę. To jest sobota. Chyba oleje już betę i pójdę od razu w poniedziałek do lekarza ,powinno już coś napewno widać na USG 🙂 jutro do niego zadzwonię i zapytam czy jakieś leki może powinnam brać... 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ewa0 napisał:

Dziękuję wam za gratulację 🙂❤️❤️❤️❤️❤️ dzisiaj jest mój 35dc. To był mój pierwszy cykl z clo 😮 niespodziewalam się ,że tak szybko zadziała! Faktycznie chodziłam senna ostatnio i trochę pobolewaly mnie piersi i podbrzusze, ale byłam pewna że to przed okresem! Do 7listopada mam tą kwarantannę. To jest sobota. Chyba oleje już betę i pójdę od razu w poniedziałek do lekarza ,powinno już coś napewno widać na USG 🙂 jutro do niego zadzwonię i zapytam czy jakieś leki może powinnam brać... 


tak chyba te pierwsze objawy do jak przy okresie 😉 

powiesz mi jak dawkowalas  clo ? 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny... nie wiem od czego zacząć. Miałam dziś mieć wymaz więc uznałam, że dziś dzień testowania. Poranek rozpoczęłam od testu ciążowego...

DWIE KRESKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭😍

To mój 26 dc. W tym cyklu odpuściłam. Nie wiem kiedy miałam owulcję, nic. Miałam mieć za tydzień wizytę na rozpisanie stymulacji do in vitro... 😱

Zrobilam pierwszy test (niestety nie do konca z porannego moczu). Wyszła kreska. Moze nie tak mocna jak kontrolna ale całkiem solidna. Po kilku godzinach zrobiłam drugi test innej firmy, znow dwie kreski ale ta druga delikatna. Nie wierzę!!! Też jestem na kwarantannie więc mama ma mi dzis kupić kolejne dwa i jutro rano zrobię jeszcze raz bo nie wierzę.

Ewa, gratulacje!!!! Hahaha ja naprawdę Cię nie papuguję 😂

ps. Czyli to raczej nie korona a ciąża 🤣

 

To się nie dzieje... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...