Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Zuduarinka napisał:

Hej dziewczyny,

dzisiaj na usg już nie widać pęcherzyka, pękł chyba po zastrzyku, endometrium 15mm. Lekarz powiedział, że jestem okazem zdrowia i trzyma za mnie kciuki. Od jutra duphaston dwa razy dziennie po jednej tabletce. W końcu trafiłam na dobrego lekarza, który podniósł mnie na duchu i dał mi nadzieję. Do tej pory lekarze mówili mi ile rzeczy jest u mnie nie tak i jak ciężko będzie mi zajść w ciążę, a ten od samego początku pozytywne nastawienie i krok po kroku do celu.

Za dwa tygodnie test, zobaczymy czy uda się zobaczyć dwie kreski, czego i wam dziewczyny życzę:*

 

Trzymam kciuki!!! ❤️❤️❤️❤️❤️🤞🤞🤞🤞 I powodzenia w czekaniu bo te dwa tygodnie niepewności są jak tortura 😳

Odnośnik do komentarza

Zuduarinka o tak trafić w dobre ręce, który podniesie na duchu i da nadzieje.

Ja ciągle słyszałam, że jak nie urodzę do 30 to nigdy nie będę miała dzieci i na szczęście trafiłam do obecnej lekarki i mam wspaniałego syna. Więc dobry lekarz, którego darzymy zaufaniem jest początkiem drogi

Odnośnik do komentarza

Zuduarianka, no to trzymamy kciuki😊 powiem Wam, że ja to nawet lubię bardziej tę 2 połowę cyklu, bo żyje wtedy nadzieją. Dla mnie najgorszy jest moment dostania @ i kilka dni po..

Cześć Agata! Witamy Cię, napisz coś więcej o sobie, ile się starasz, co już za Tobą, etc. 

Ostatnio któraś pytała czy ktoś się spotkał z używaniem Clo u mężczyzn.dzisiaj słuchałam fajnego filmiku o problemach po męskiej stronie i tam lekarz wspominał, że faktycznie czasem stosuje się Clo, żeby pobudzić u mężczyzn jakąś część mózgu, która odpowiada za jakis konkretny moment spermatogenezy, więc pewnie androlog już wie kiedy to wdrożyć. Jakbyście chciały więcej info to na fb Niepłodni Razem to jest taki ponad godzinny filmik z 28maja.

Odnośnik do komentarza

Kokardka trzymam kciuki aby drożność wyszła dobrze 🙂 u mnie jajowody były drożne ale zostały jeszcze udrożnione kontrastem i ginekolog powiedziala, że dużo kobiet zachodzi w ciągle w ciągu 3 miesięcy po drożności z tego że jajowody są w dobrej formie. Ja myślę, że musi nad się udać 🙂

Biorę cały czas prolaktyne, ovarin, kwas foliowy, witaminy B i D 4 tysiące jednostek. Przytulanki były, na monitoringu było widać płyn po pęknieciu więc na razie mam głowę do góry 🙂

Gdyby się nie udało w tym cyklu to ginekolog zaleca przez okres 3 miesięcy brać dalej leki ale już nie sprawdzać monitoringu, bo mówi że seks na zawołanie też dobrze na nas nie wpływa. Więc będzie jak coś 3 miesiące luzu ze spokojna głowa a nie z myśla, że teraz po później może być za późno. 

Ale myślę pozytywnie 🙂💪

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny wiec mam 31 lat, z mężem  staramy się od 3,5 roku. na początku chodziłam do gina który mnie tylko dolowal bo co wizyte, uwazal ze nie ma owulacji i nic mi nie przepisywał zeby ta owulacja była. przestałam do niego chodzic i szukałam inneg gina. W koncu kolezanka poleciła mi obecnego. od razu przeszedl do konkretow. stwierdził ze poprzedni ginekolog sie myli i ze mam owulacje. od razu skierował mnie na laparoskopie jajnikow i drożność jajowodow. było to rok temu. oczywiscie na termin czekałam 3 miesiace. pozniej jak przyszedl termin operacji, nie przyjeli mnie do szpitala bo byłam po antybiotykach, pozniej korona. straciłam nadzieje, ze mnie przyjmną ... w koncu w maju zdzwonil do mnie moj gin ze nastepnego dnia do szpitala, ze bede pierwsza pacjentka po ruszeniu szpitali po koronie. po operacji wyszło ze mam jeden jajowod nie drozny, ale lekarz mnie pocieszył, że to w niczym nie przeszkadza. usuneli mi zrosty. i lekarz dał nam 3 miesiace, ze mamy probowac. Niestety nie ma zadnych rezultatow. Na ostatniej wizycie przepisał mi CLO , mam brać od 5dc do 9dc. Dzisiaj sie z nim umówiłam i kazał mi przyjść w 12 dc.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24/10/2020 o 2:37 PM, Gość Zuduarinka napisał:

Hej dziewczyny,

dzisiaj na usg już nie widać pęcherzyka, pękł chyba po zastrzyku, endometrium 15mm. Lekarz powiedział, że jestem okazem zdrowia i trzyma za mnie kciuki. Od jutra duphaston dwa razy dziennie po jednej tabletce. W końcu trafiłam na dobrego lekarza, który podniósł mnie na duchu i dał mi nadzieję. Do tej pory lekarze mówili mi ile rzeczy jest u mnie nie tak i jak ciężko będzie mi zajść w ciążę, a ten od samego początku pozytywne nastawienie i krok po kroku do celu.

Za dwa tygodnie test, zobaczymy czy uda się zobaczyć dwie kreski, czego i wam dziewczyny życzę:*

 

Ja mam podobnie, właśnie też duphaston dostałam na 10 dni dwa razy dziennie, od 24 d.c., wcześniej byłam u gin. i były dwa pęcherzyki. Ale u mnie problem z tym, że właśnie nie wiem czy pękł któryś czy nie, bo potem wizyty już nie miałam. Jeszcze 5 dni biorę. Mi gin. powiedział, żebym test robiła dopiero po 10 dniach od wzięcia ostatniej dawki duphastonu, jak okresu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Fela napisał:

Ja mam podobnie, właśnie też duphaston dostałam na 10 dni dwa razy dziennie, od 24 d.c., wcześniej byłam u gin. i były dwa pęcherzyki. Ale u mnie problem z tym, że właśnie nie wiem czy pękł któryś czy nie, bo potem wizyty już nie miałam. Jeszcze 5 dni biorę. Mi gin. powiedział, żebym test robiła dopiero po 10 dniach od wzięcia ostatniej dawki duphastonu, jak okresu nie będzie.

Mi w sumie nie powiedział ile mam dni brać. I zastanawiam się czy w przypadku gdyby się udało, to nie brać jeszcze trochę. No zobaczymy co test pokaże za 10 dni. Chciałabym jak każda z nas, żeby się udało, ale to czas pokaże.

Fela a miałaś zastrzyk na pęknięcie? Czemu nie miałaś wizyty po? Ja u mojego byłam po zastrzyku i mówi że pęcherzyka nie ma. Mam nadzieję, że wszystko jest prawidłowo, a nie że się wchłonął.

Dzisiaj 5 dzień po zastrzyku. Niektórzy mówią, że zastrzyk nie jest wykrywalny po 10 dniach, a niektórzy, że po 14. Zastanawiam się, kiedy mogę najszybciej zrobić test.

Odnośnik do komentarza

Zuduarinka nie wiem czemu nie miałam kolejnej wizyty, to jest mój pierwszy cykl z clo i właśnie miałam jedną wizytę w 15 d.c., przepisanie leków i czekanie.

Ty masz jakieś objawy po braniu Duphastonu? Bo mnie piersi bolą, brzuch mam taki większy. Często mam mdłości, zastanawiam się czy są jakieś inne odpowiedniki tego leku.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Zuduarinka napisał:

Dzisiaj 5 dzień po zastrzyku. Niektórzy mówią, że zastrzyk nie jest wykrywalny po 10 dniach, a niektórzy, że po 14. Zastanawiam się, kiedy mogę najszybciej zrobić test.

Ja chyba wolałabym dłużej zaczekać, żeby mieć większą pewność, że to nie oddziaływanie tego zastrzyku. Ewentualnie jak nie wytrzymasz to zrób po 10 dniach, a potem powtórz po 14 😉

Odnośnik do komentarza

Ja miałam 5 wizyt. Myślałam, że skasuje mnie z 1000zł, a on 200zł wziął za całość, więc kamień z serca. Nie wiem czy to po duphastonie, clo czy zastrzyku, ale najgorzej to po lewej stronie takie uczucie rozpychające, jakbym miało mi coś zaraz eksplodować. Piersi wrażliwe, ale jeszcze nie bolesne. Ogólnie po tym cyklu wydaje mi się, że spuchłam, a od trzech dni co chwile do wc latam jakby mnie czyściło.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/10/2020 o 8:30 AM, Gość Hopefull napisał:

Ewa0, Kokardka, Agata - tulę Was.

Olgik trzymam kciuki zeby zmiana lekarza wyszła Ci na lepsze. Wierzę, że tak będzie.

Aneta93 trzymam kciuki ❤️

Za Was wszystkie trzymam kciuki 😊

Hopefull co u Ciebie słychać? Myślałam właśnie o Tobie, że nie pisałaś nic ostatnio... 

Odnośnik do komentarza

Katarina to ja pisałam o tym clo. Dzięki za pamięc. Czekam właściwie do miesiączki by zacząć z clo. Ja jestem po ivf, straciłam wczesna ciąże i czekam na wyregulowanie wiec dopiero zaczne swoją przygodę z Clo.. a to tylko właśnie dzięki lekarce, która wierzy, ze da się naturalnie. 
Kazano mi brać 2x1 od 5dc przez 5 dni, czy wy tez tak miałyście ? 
 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Kalina94 napisał:

Katarina to ja pisałam o tym clo. Dzięki za pamięc. Czekam właściwie do miesiączki by zacząć z clo. Ja jestem po ivf, straciłam wczesna ciąże i czekam na wyregulowanie wiec dopiero zaczne swoją przygodę z Clo.. a to tylko właśnie dzięki lekarce, która wierzy, ze da się naturalnie. 
Kazano mi brać 2x1 od 5dc przez 5 dni, czy wy tez tak miałyście ? 
 

ja z reguły mam 3 dni 1x1 a 4 dnia 2 x 1 + do tego mam z 2 -3 zastrzyki ( np gonal ) - tylko temu że u mnie szybko rosną albo nie rosną. Do tego też dochodzą kiepskie wyniki i jeszcze parę czynnikow 

ja jutro mam wizytę po Clo zobaczymy co tam urosło

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Aga napisał:

ja z reguły mam 3 dni 1x1 a 4 dnia 2 x 1 + do tego mam z 2 -3 zastrzyki ( np gonal ) - tylko temu że u mnie szybko rosną albo nie rosną. Do tego też dochodzą kiepskie wyniki i jeszcze parę czynnikow 

ja jutro mam wizytę po Clo zobaczymy co tam urosło

Ja się trochę boje ze urośnie ich więcej niż 1. Ale nie wiem czemu chce zaufać tej lekarce. Może ktoś się śmiać ze tonący brzytwy się chwyta, jednak ona mi powiedział wprost, ze wciska się nam ciagle te drogie badania, leczenie a nie chce się zacząć od postaw.

3 mam Kcuki za twój podglad 

Odnośnik do komentarza

Kalina94 - ja mam od 3 dc po 1 tabl. Ale z tego co dziewczyny tu piszą to jest różnie. Od 3, od 5 a czasami później.  Niektore po 1, niektóre po 2tabl. Myślę,  że lekarz wie co robi. 😉

Ja jutro 20dc i zamierzam sprawdzic progesteron, żeby sprawdzic, czy miałam owulację.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Kalina94 napisał:

Katarina to ja pisałam o tym clo. Dzięki za pamięc. Czekam właściwie do miesiączki by zacząć z clo. Ja jestem po ivf, straciłam wczesna ciąże i czekam na wyregulowanie wiec dopiero zaczne swoją przygodę z Clo.. a to tylko właśnie dzięki lekarce, która wierzy, ze da się naturalnie. 
Kazano mi brać 2x1 od 5dc przez 5 dni, czy wy tez tak miałyście ? 
 

Ja przez pierwsze 3 cykle od 5-9dc po jednej tabletce , następne dwa cykle po dwie tabletki. A teraz mam 2 cykle od 1-10dc po jednej tabletce , jeśli nic nie będzie to 3cykl po dwie tabletki. 

Narazie czekam na @, bo niestety w tym cyklu zero pęcherzyków 😞

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Aga napisał:

Kalina myślę, że bez zaufania do lekarza będzie cięzko. Ja myślałam , że moja tylko gania mnie na te cykle z clo i nic więcej. Ale jak wszystko zebrałam do kupy to ufam i liczę że wie co robi 🙂

ja musze zrobić TSh - robi się go w jakimś konkretnym dniu cyklu ?

Nie tsh można robić bez znaczenia który dc. 

Bo ja już trochę się poddałam. Nie udane ivf, miliony badań, bólu, czekania, stresu. Już jestem zmęczona. Jednak ta przypadkowa lekarka dała mi jakaś nowa nadzieje.. nie wiem co myśleć. Tylko co mi szkodzi spróbować 

Odnośnik do komentarza

A ja dziś miałam monitoring i po letrozolu jest pęcherzyk 19mm i piękne endometrium!! Wiec wreszcie jakiś progres. Wg lekarza owulacja jutro, a dziś zastrzyk z ovitrelle. No i w piątek znowu monitoring żeby sprawdzić czy pękł... 

Staram się nie nakręcać ale jest ciężko bo moja pierwsza ciąża jest z takiego samego czasu... owulacje miałam wtedy 1 listopada a cała ciąża była taka beztroska w porównaniu do obecnego strachu... 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy której z Was luteina wydłużyła cykl? Dzisiaj jest 35 dzień cyklu, piersi bolesne, podbrzusze pobolewa jak na małpę, 4 testy zrobione a małpy nie widać..... Dotychczas po odstawieniu luteiny 26 dzień cyklu małpa pojawiała się 2-3 dni później a tym razem jest jakiś kosmos......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...