Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Drop... nie wiem co mam Ci napisać. Czuję Twój smutek, strach, rozpacz, rozgoryczenie, bezsilność i złość. Chce się powiedzieć TO SIĘ KU**A NIE DZIEJE. Dlaczego nie moze byc juz dobrze?! 

Jestem myślami z Tobą i wierzę, że to wszystko tylko strasznie wygląda a będzie miało swój szczęśliwy finał.

Teraz nic innego tylko życzę Ci sily, cierpliwości i spokoju. Tulę Cię mocno ❤️ Daj proszę znać po wizycie...

Odnośnik do komentarza

Drop tak bym chciała żeby u Ciebie wszystko było ok dawaj znać jak tylko się czegoś dowiesz 😌 wierzę że jednak die udało!

Trzymam kciuki za testujące! 🙂 

Katarina ja nie będę mówić mężowi  następnym razem tylko postaram się zrobić klimat żeby to tak naturalnie wyszło 🙂 Nie podoba nam się seks na zawołanie "Bo owulacja" 😂 i czytalam w jednej książce żeby tak nie robić hehe ponoć słabo to wpływa na mężczyzn 

Odnośnik do komentarza

Katarina ja dalej czekam na @... a dzisiaj 34dc i piąty dzień po skończeniu duphastonu, wiem że podobno nawet do 2 tygodni od odstawienia może się pojawić więc na razie staram się nie przejmować. Test robiłam w 30 i 32dc ale kreseczka jedna. Jestem już bardzo podłamana, cały czas myślę co dalej i czy te starania mają jakiś sens. Ogólnie z mężem mamy teraz dużo na głowie innych spraw, jesteśmy może przemęczeni pracą, życiem... aż czasami się dziwę, że on jeszcze znosi moje humory, kalendarz i zegarek w ręku i wieczne rozmyślania. Zobaczę co powie gin jak już się do niej kiedyś wybiorę, ostatnio też mam jakieś infekcyjne objawy więc muszę o tym wspomnieć. Mam teraz dziwny śluz taki raczej przezroczysty i taki "glutowaty" ale nieklejący? Nie pamiętam żebym tak miała wcześniej przed okresem...

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Katarina napisał:

Drop, może jednak to nie ciąża pozamaciczna? Domyślam się, że głowa podpowiada teraz najgorsze scenariusze, ale spróbuj do tej środy po prostu..może nie nie myśleć.. ale chociaż nie zakładać najgorszego. Stres tylko pogarsza sprawę, choć wiem,że łatwo mówić...

Kazior, jaki plan na następny cykl? Co się stanie z tą torbielą, wchłonie się sama?

Olgik, jak tam, przyszedł w końcu @?

Wszystkie dziewczyny niedługo testujące, trzymam kciuki!

Ja dziś ostatnie starania i jutro zobaczymy czy pękło.

Dziewczyny, jak Wasi partnerzy/mężowie reagują na starania z zegarkiem w ręku? Bo ja czuję, że u mnie się już nerwowa atmosfera robi, taką presję wywieram..ehhh. a wiadomo, to nie sprzyja romantycznym klimatom.

Ja mojego męża muszę pochwalić. Bo sam jest mega zaangażowany. Sam z siebie przychodzi jak wie ,że są te dni. Mówi że musimy działać i w ogóle 😄 a jak zaczynamy się kłócić w te dni, to zaraz przychodzi i się reflektuje "kochanie musimy się kochać więc nie możemy się kłócić" haha 

Odnośnik do komentarza

Ewa0, to zazdroszczę takiej inicjatywy męża!

Malina, No właśnie raz można udać,że to tak naturalnie się zbiegło w czasie,ale już 3 dni pod rząd gorzej;)

Aneta93, a jak  u Ciebie wczoraj monitoring, pękło?

Drop, jak się czujesz dzisiaj? Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę. 

Ja dzis 13dc , po monitoringu, pęcherzyk pękł więc uff. Co prawda schizuję,że w tych dniach od soboty do dziś mieliśmy 1 przerwy dzień w staraniach, ale liczę na to, że te plemniki są w stanie tyle przeżyć 😁

Odnośnik do komentarza

Drop, bardzo mi przykro ale nie trać nadziei... Moja pierwsza ciąża zaczęła się od słabego przyrostu bety i plamień a urodziła się zdrowa córeczka. Za to w drugiej ciąży wyniki miałam książkowe, żadnych plamień a ciąża zatrzymała się w 8 tygodniu i straciłam to dzieciątko. 

A co do mężów to mój coraz częściej wspomina o tym, że ingerencja jest za duża i on boi się po prostu o moje zdrowie/życie... mój mąż jest z tych którzy czytają ulotki leków i możliwe skutki uboczne. Sama się zastanawiam gdzie postawić granicę, ile sobie jeszcze dać szans czy jakie leki akceptować... no bo jak długo można żyć w takim napięciu? a z drugiej strony ja chyba nie potrafię odpuścić...

Odnośnik do komentarza

Drop - nie nastawiaj się jeszcze tak negatywnie, póki jest nadzieja, trzeba być pozytywnej myśli 😉

Mi nie udało się dostać na monitoring do innego lekarza.. Jak już gdzieś mogli mnie przyjąć to w takich godzinach,  że nie byłam w stanie urwać się z pracy..  Cykl chyba stracony.. na dodatek praktycznie nic nie czuję, żadnych objawów.. 

A tak z ciekawości.. czy któraś z Was miała na monitoringu potwierdzoną owulację później niż w 14dc przy cyklach dłuższych niż 28 dni ?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Inez napisał:

Drop - nie nastawiaj się jeszcze tak negatywnie, póki jest nadzieja, trzeba być pozytywnej myśli 😉

Mi nie udało się dostać na monitoring do innego lekarza.. Jak już gdzieś mogli mnie przyjąć to w takich godzinach,  że nie byłam w stanie urwać się z pracy..  Cykl chyba stracony.. na dodatek praktycznie nic nie czuję, żadnych objawów.. 

A tak z ciekawości.. czy któraś z Was miała na monitoringu potwierdzoną owulację później niż w 14dc przy cyklach dłuższych niż 28 dni ?

Ja miałam owulacje około 29 dnia cyklu (naturalną), okres przyszedł dokładnie 14 dni później. A testy owulacyjne robiłaś? 

Odnośnik do komentarza

Mój mężczyzna często pamięta, w który cyklu mniej więcej jestem. A jak mam okres pyta kiedy już koniec :D  Ale widzę, że przejmuje się tym, że nam nie wychodzi, nie wiem czy dobrze robię, że tak dużo mu narzekam, że tak się boję..

Dzisiaj mam 23 d.c., a dopiero mam od jutra zacząć brać Duphaston, więc i ten cykl się wydłuży..

Olgik ja po Duphastonie dosyć późno dostaję okres. Zazwyczaj po 7-10 dniach. Raz to nawet po dwóch tygodniach dopiero miałam..

Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki, żeby się udało. Któraś niedługo testuje?

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gość Inez napisał:

Drop - nie nastawiaj się jeszcze tak negatywnie, póki jest nadzieja, trzeba być pozytywnej myśli 😉

Mi nie udało się dostać na monitoring do innego lekarza.. Jak już gdzieś mogli mnie przyjąć to w takich godzinach,  że nie byłam w stanie urwać się z pracy..  Cykl chyba stracony.. na dodatek praktycznie nic nie czuję, żadnych objawów.. 

A tak z ciekawości.. czy któraś z Was miała na monitoringu potwierdzoną owulację później niż w 14dc przy cyklach dłuższych niż 28 dni ?

Ja jutro jadę na monitoring w 15dc. Obstawiam, ze i jeszcze w 17 będę musiała jechać bo na chwile obecna pęcherzyk mały - 15 mm. Dzisiaj w końcu pojawił się śluz płodny, który bez leków po prostu nie występuje, wiec cień szansy jest, ze wszystko idzie zgodnie z planem. Martwi mnie poziom

progesteronu po owulacji, ale mam nadzieje, ze lekarz da mi jakieś leki na to. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Gość Inez napisał:

Drop - nie nastawiaj się jeszcze tak negatywnie, póki jest nadzieja, trzeba być pozytywnej myśli 😉

Mi nie udało się dostać na monitoring do innego lekarza.. Jak już gdzieś mogli mnie przyjąć to w takich godzinach,  że nie byłam w stanie urwać się z pracy..  Cykl chyba stracony.. na dodatek praktycznie nic nie czuję, żadnych objawów.. 

A tak z ciekawości.. czy któraś z Was miała na monitoringu potwierdzoną owulację później niż w 14dc przy cyklach dłuższych niż 28 dni ?

Ja mialam owu 16 d.c. A mam cykle 32 dni. Oczywiście na Clo 🙂 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Dzisiaj mam 24dc. Wczoraj od rana czułam się źle. Z każdą godziną w pracy coraz gorzej. Złapało mnie takie ogólne rozbicie i osłabienie, bóle mięśniowe, ból głowy jakby choroba mnie brała. Zwolniłam się do domu. Dzisiaj rano jakby lepiej, dalej słabo się czuje ale nie mam już tych boli mięśniowych. Albo choroba mnie zbiera albo.... Jak myślicie, testować jutro czy czekać?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Fela napisał:

EwaO ja też dzisiaj mam 24 d.c., jeszcze nie robię testu bo cykle mam długie, owulacji jeszcze nie miałam w 15 d.c., więc nie wiem kiedy mogła być i czy też była.. test jak okres nie przyjdzie to zrobię później, jak wytrzymam 😄

A Ty kiedy miałaś owulację?

W 12dc byłam na monitoringu i pęcherzyk miał 17mm. Więc owulacja była jakoś 13,14,15... Sama nie wiem. W każdym razie 19dc lekarz na monitoringu stwierdził że owulacja była bo pęcherzyk pękł 🙂 zastanawiam się czy w takim razie nie zrobić sobie bety jutro...

Odnośnik do komentarza

Drop bardzo mi przykro 😞 nie ma słów, które by teraz były pocieszające, ale wirtualnie Cię przytulam. 

 

U mnie dziś 6dn , pomyliłam dni i wzialam CLO od 4dc zamiast od 5dc. 

Więc dziś 3 dzień z CLO 2x1.

Pisałam do ginekologa kiedy mam przyjść na monitoring, ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Najwyżej będę dzwonić jutro. 

Czuje stres czy w tym cyklu coś urosło czy tak jak w poprzednim będzie brak pecherzykow... Zobaczymy. 

Trzymam kciuki za dziewczyny które chcą robić test 😘 i za te, które czekają na owocny monitoring. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Drop napisał:

Cześć dziewczyny, bardzo dziękuje za to wsparcie i słowa otuchy. Ja już po wizycie, wszystko wskazuje na czarny scenariusz czyli na ciąże pozamaciczna. W piątek mam kolejna wizytę i podjęcie decyzje co dalej. 

Bardzo mi przykro 😞 nie ma chyba takich słów , które by Cię w tym momencie pocieszyły... Życzę Ci dużo siły... ❤️

Issness ten lek jest na receptę i przepisuje go lekarz ,gdy stwierdza brak owulacji przez kilka kolejnych cykli. Clo pobudza pracę jajników. Lekarz właśnie gdy mi go przepisywał wytłumaczył jego działanie. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość aplaneta18 napisał:

Drop bardzo mi przykro 😞 nie ma słów, które by teraz były pocieszające, ale wirtualnie Cię przytulam. 

 

U mnie dziś 6dn , pomyliłam dni i wzialam CLO od 4dc zamiast od 5dc. 

Więc dziś 3 dzień z CLO 2x1.

Pisałam do ginekologa kiedy mam przyjść na monitoring, ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Najwyżej będę dzwonić jutro. 

Czuje stres czy w tym cyklu coś urosło czy tak jak w poprzednim będzie brak pecherzykow... Zobaczymy. 

Trzymam kciuki za dziewczyny które chcą robić test 😘 i za te, które czekają na owocny monitoring. 

Aplaneta18 a jak się czujesz po podwójnej dawce clo? Ja brałam miesiąc podwójną i miałam strasznie wzdęty brzuch.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...