Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Sw Dominik to patron matek, kobiet ciężarnych i starających się o ciążę. Pasek to taka tasiemka bawełniana, która nie jest talizmanem - ma służyć jako przypomnienie o codziennej modlitwie o dar potomstwa. 
Pasek można uzyskać od sióstr z Krakowa. 

Odnośnik do komentarza

Drop, to fakt, jak się człowiek tak nastawia, to rozczarowanie jest spore. Z drugiej strony ja  już chyba zawsze się w jakimś stopniu nastawiam i o tym myślę, więc wychodzę ( w tym cyklu) z założenia, żeby przynajmniej były to pozytywne myśli.

Odnośnik do komentarza

Katarina no właśnie dziś idę powtórzyć badania jeśli nadal będę miała takie wyniki to będę się kontaktowała Moją Gin bo jeśli dalej będę miała taki wynik to bez sensu zaczynać kolejną inseminacje.... 

A kiedy robiłaś prolaktyne? Tzn chodzi Mi o to jak się przygotowywałaś? Szłaś chwilę po tym jak wstałaś rano? 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Katarina napisał:

Ewa, a co powiedział /powiedziała gin po hsg? Że trzeba było udrażniać ,czy było ok? Super ,że tak sprawnie poszło i że możecie już się starać. 

W sumie to nie wiem 🙂 Lekarz powiedział że oba jajowody drożne, że kontrast przepływał bez problemu  także działamy 🙂 Może coś tam się udrożniło 😉

Odnośnik do komentarza

U mnie dziś 28 dc. Ostatnio moje cykle to 28-30 dni. Od 2,5 tygodnia biorę Bromergon na zbicie prolaktyny. 

Dziś chciałam zrobić test, idę do szafki i patrze, że już nie mam 😂 a chciałam wiedziec czy się udało czy nie. Na razie sobie wmawiam, że los tak chce i mogę pozytywnie się zaskoczyć jak @ nie przyjdzie na dniach 🙂

Odnośnik do komentarza

Aneta, może to dobry znak ;-). Trzymam kciuki.

Dziewczyny, wspomniałam, że w związku z urlopem mojej ginekolog nie miałam monitoringu. To pierwsz cykl z clo. Dziś robiłam badania tak jak kazała, w poniedziałek mam do niej zawdzwonic z wynikami. Co myślicie:  progesteron 23,22  , prolaktyna 17,80.

Odnośnik do komentarza

Lena , dziękuje 😘

Co do prolaktyny ja jestem dobrym przykładem i nie trzeba jej robić nad czczo naprawdę , zawsze chodziłam rano i wyniki wychodziły prawidłowe tzn miałam podwyższoną ale brałam bromergon i było ok, zapytajcie pan z laboratorium typu diagnostyka 😉 

Odnośnik do komentarza

Aneta93 trzymam mocno kciuki. 

 

Pasek świętego Dominika nosiłam i modliłam się starając się o pierwszą ciąże. Codziennie odmawialam , a że jestem osobą wierząca to wierzę, ze pomógł za pierwszym i drugim razem. Super , ze mi o nim przypomnialyscie ❤❤❤

 

U mnie dziś 10dc. Wczoraj wzięłam ostatnią tebletkę CLO .W poniedziałek mam monitoring. Meeega się stresuję. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Hej u mnie tak jak i u was 😞 nici ... 

Wczoraj przyszła @ a dzisiaj zaczynam 3 cykl z CLO 

Także trzymam mocno kciuki za każda z was! 
 

jeju wy robicie tyle badań ciagle... ja zrobiłam raz badania hormonalne i teraz tylko CLO wizyta monitoring ovitrelle i to wszystko tak od lipca... 

 

Odnośnik do komentarza

Aneta93 i jak tam? Wytrzymałaś, żeby nie kupić testu? 😉

Kokardkaa, przykro mi, że 2 cykl nie był udany. Powodzenia w trzecim ❤ nie przejmuj się, że nie robisz dużo badań, jeśli miałaś już badaną prolaktynę i była w normie, to może teraz nie ma potrz3by sprawdzać więcej. No i od lipca aż tyle czasu nie upłynęło 😉 Jedynie ta Wit.D3 to było coś o czym wcześniej nikt mi nie mówił, a ostatnia gin zarekomendowala sprawdzić i faktycznie miałam duży niedobór. Więc ja bym polecala to zrobić. 

Inez, ja nie wiem jakie są normy progesteronu i tylko raz kiedyś gadałam, więc nie poradzę.

Aplaneta, nie stresuj się! W końcu clo ma Ci pomóc:) daj znać koniecznie jak już będziesz po monitoringu. 

 

Odnośnik do komentarza

Katarina - powiem Ci, że nie kupiłam testu 😂 aż sama sobie się dziwię, że nie poleciałam do apteki

Cykle moje to 28-30 dni a dziś jest 29 więc na jedno nie chce rozczarowania zobaczenia 1 kreski. Dziś po obiedzie jak wstawałam to mi się strasznie w głowie zakręciło i od 2 dni po nocy jestem cała spocona tzn jest mi tak gorąco, że śpię bez kołdry. Może coś się udało tym razem a może ja już po prostu szukam wszędzie sytuacji, która wskazywałaby ciaze. Nie robię jeszcze testu, zobaczę czy jutro bądź we wtorek przyjdzie @ jeżeli nie to wtedy zrobię test. Nie chcę rozczarowana, bo to bardzo boli. 

Odnośnik do komentarza

Aneta93 też trzymam kciuki, żeby już @ nie przyjechała! :D

Ja się stresuję jutrzejszym USG... jutro 13dc i jestem ciekawa jak tam moje pęcherzyki czy coś urosły i czy dostanę zastrzyk na pęknięcie, bo nie czułam jeszcze żadnej wcześniejszej owulacji. W środę największy miał jakieś 7-8 mm więc bardziej nastawiam się na to, że dostanę zastrzyk jutro ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 16/9/2020 o 7:51 PM, Gość Katarina napisał:

Gośka! Witamy Cię serdecznie, a ja to już w szczególności bo prawie jesteśmy rownolatkami, a wiec zawsze raźniej 🙂 , To był Twój pierwszy cykl z clo? Mąż bierze coś na poprawę nasienia? Bardzo dobre to porównanie z kopertą. Mi właśnie też z tego powodu jedną gin radziła spróbować najpierw clo, potem in vitro i ewentualnie wtedy dopiero laparo ( mam endometriozę), żeby nie naruszyć rezerwy, którą na razie mam przyzwoitą.

Olgik! Głowa do góry! Szłysmy podobnym cyklem w tym miesiącu, podzielam Twoje rozczarowanie.

Ja już mam 4dc i od wczoraj na clo (3-7 dzien), ale dziś też odebrałam nowe wyniki badań. Po raz pierwszy robiłam Wit D i okazuje się,że mam spory niedobór, bo ok 15, a norma jest od 30. To ponoć też ma duże znaczenie. Więc dziś witD dołączyła do mojego babciowego zestawu leków 😉 moja gin mówiła, że miała kilka par, którym tylko podniosła leczeniem Wit D i zadziałało, a wiec kolejna nadzieja jest!

Tak to był mój pierwszy cykl z Clo i ostatni gdyż moje jajniki lepiej reagują na Aromek. Dziś 12 dc i pęcherzyki 18 mm i 20 mm. Właśnie dostałam zastrzyk Ovitrelle i zalecenie od gina o przytulanku we wtorek po południu i we środę rano.Do tego od dziś Encorton i Acard dojelitowo a od czwartku luteina pod język i dopochwowo. . Mąż zażywa Fertilman Plus, Phentohexal i uwaga... też Clostilbegyt-na poprawę gęstości nasienia.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! 
Jestem właśnie po wizycie u gin., była propozycja inseminacji, ale w związku ze ten miesiąc mam ciężki pod katem pracy i dodatkowo owulacja będzie z prawego jajnika (z tego miałam usuwana ciaze pozamaciczna), wiec decyzja na następny miesiąc.. gin mnie pocieszyła, ze wyniki męża nie są aż tak tragiczne .. można powiedziec, ze wracamy do gry!! Mam powtórzyć amh, żebyśmy wiedziałby na czym stoimy.. wczoraj kupiłam mężowi mace, olej z czarnuszki, fertilmen.. muszę wziąć się ostro za jego żołnierzyki .. 
Plan jest taki: 2inseminacje i później tylko in vitro.. 3majcie kciuki, żeby się udało !!! 
ktora teraz testuje, czekamy na dwie kreski to dodaje sił innym!!! 

 

 

Odnośnik do komentarza

A jeszcze powiem Wam, że dziwi mnie dlaczego lekarz nie zaproponował żeby sprawdzić jajniki za 2 dni np. To dopiero 12 dc. We wcześniejszych staraniach miałam później owulacje... Ale że mam innego lekarza nie chce podważać jego kompetencji i chce mu zaufać... Przytulać się z mężem tak czy siak będę. Nie wyrzucam w kosz tego cyklu. Cuda się zdarzają tylko trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Aplaneta - jasne, że nie ma co już pisać na straty tego miesiąca. Może być tak jak mówisz,  owulacja później i może akurat. Nie raz już o takich historiach słyszałam/czytałam, że lekarz mówił, że w danym miesiącu się nie uda, a jednak. 

Drop - to trzymam kciuki za inseminację 🙂

Ja aktualnie 22dc. Ciekawe kiedy przyjdzie @, bo to mój pierwszy cykl z clo. 

  • Kobiety nieciężarne:
  • Środkowa faza folikularna: 0,31-1,52
  • Środkowa faza lutealna: 5,16-18,56
  • Kobiety po menopauzie (bez terapii hormonalnej): 0,00-0,78
  • Ciąża:
  • Pierwszy trymestr: 4,73-50,74
  • Drugi trymestr: 19,41-45,30
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...