Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokardkaaa
3 godziny temu, Gość Monikaa napisał:

A jaki miałaś progesteron ?żadnych skutków ubocznych po clo bynajmniej ja u siebie nie widzę , nie wiem jak u innych kobietek 🙂 pół tabletki clo myślę że mało no ale lekarz wie co robi ☺️

 Przed ciaza nie pamietam... w 4 tc jak się tylko dowiedziałam o ciąży w granicach 3 w 7 tygodniu 2 dni przed strata 11. OdraZu było widać ze za nisko... 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kokardkaaa napisał:

 Przed ciaza nie pamietam... w 4 tc jak się tylko dowiedziałam o ciąży w granicach 3 w 7 tygodniu 2 dni przed strata 11. OdraZu było widać ze za nisko... 

Progesteron faktycznie za niski. Lekarz nic Ci nie dał na podtrzymanie? Moja gin twierdzi, że w ciąży powinien być przynajmniej 25. Jeśli chodzi o clo to nie przejmuj się, że bierzesz tylko pół tabletki. Ilość zależy od problemu z jakim się borykamy. 2-3 tabletki biorą dziewczyny, które nie mają naturalnej owulacji. Ja owulację miałam i po pół tabletki w pierwszym cyklu z clo zaszłam w ciążę. Brałam od 3 do 7 dnia jeśli dobrze pamiętam i przez pierwsze trzy dni pół tabletki a później dwa kolejne po całej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4/8/2020 o 12:02 PM, Gość Lolaa napisał:

Hej😊 Katarina mam ten sam dzien cyklu co Ty tylko ja w 13 dc mialam jeden pęcherzyk 13mm takze slabo. Endometrium 7mm. To jest moj pierwszy cykl z Clo. Mam stwierdzone pcos, bardzo dlugie i nieregularne cykle. Zazywam siofor i bromergon. Lekarz powiedzial ze w tym cyklu nic z tego nie bd😑 od nastepnego mam brac dodatkowo estrofem. Pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki🥰

 

Dzisiaj tj. 16 dc bylam na monitoringu. Jeden pecherzyk 21mm. Podano mi zastrzyk pregnyl na pekniecie. Podpowiedzcie czy zrobic a jesli tak to kiedy badanie progesteronu? 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Monikaa napisał:

hopefull Oczywiście , od psychiki moim zdaniem zależy bardzo dużo , ja byłam nad morzem i nie myślałam wogole , a jak wróciłam to moja psiapsi z nowina że w ciąży, cieszyłam się a  wieczorem w domu podłamałam ..że ile jeszcze mam czekać ..co ze mną nie tak ..dziś mój 25 dzień cyklu ale coś czuję , że nici z tego będą i tym razem w tym wogole jajników nie czuje, raz może coś tam zakłuło..

Trzymam kciuki zeby jednak to był TEN cykl 😊 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Kiki napisał:

Hopefull jakie masz AMH? Ja w momencie jak zaczęłam się badać w grudniu 2019 miałam - 1,32. Podeszłam do Clo bardziej na zasadzie, że jepiej żałować, że się nie udało niż, że się nie spróbowało. Z tyłu głowy miałam przekonanie, że i tak skończy się na In vitro, zresztą utwierdzała mnie w tym moja pani doktor.

Nie wierzyłam, że mogło się udać i powtórzyłam badanie dokładnie po pół roku. W dniu w którym dowiedziałam się, że jestem w ciąży, moje AMH wynosiło - 0,86 a więc spadło diametralnie a w ciąże zaszłam. Tak więc głowa do góry. Może się udać przy niskim AMH naturalnie. A jeśli nie to in vitro to nie koniec świata. Dziecko to dziecko, najwyżej trzeba na nie poczekać trochę dłużej. Nasze historie niestety uczą nas cierpliwości. Trzymam kciuki żeby się udało!!!❤️

Wooow! Gratulacje!!! 😊😊😊
Ja na początku roku miałam chyba 1,32 a w maju ... 1,9. Podobno te testy sa bardzo rożne i wszystko zależy od tego na jakich sie robi. Nie jest możliwe zeby urosło, wazne ze mniej wiecej wiemy na jakim mam etapie. Profesor chciał poczekać z in vitro pol roku ale biorąc pod uwagę AMH stwierdził ze lepiej skrócić ten czas do 3 miesiecy. Więc działamy zgodnie z planem 😊 masz rację, dziecko to dziecko. Nie poddam się 🙂 
Dziękuję za przytoczenie Twojej historii! Jest pokrzepiająca 🙂 

Trzymaj się zdrowo!

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Monikaa napisał:

 u mnie też  2 cykl ale  dobiega końca , zobaczymy jaki się okaże 🙂 był bez monitoringu ,od którego DC bierzesz clo?napisz nam co i jak na podglądzie było , powodzenia życzę 🤗

Biorę po 1 tabletce od 5 do 9 DC. W ostatnim cyklu pęcherzyk był ładny 18 mm, pękł sam. 

Zobaczymy jak w tym cyklu. 

Również życzę powodzenia ❣️

Zdam relację po monitoringu

Odnośnik do komentarza
W dniu 6/8/2020 o 8:35 AM, Gość Lolaa napisał:

Super! Gratulacje😁 a powiedz mi czy masz stwierdzone jakies choroby lub mialas problemy z jakimis hormonami? 

Lolaa, u mnie się zaczęło od wysokiej prolaktyny, gdzie niestety nawet po zbiciu i zmniejszeniu bromergonu do 1 tabletki znowu wzrosło i musiałam brać dwie wtedy się udało 🙂 badałam dogłębnie tarczyce ale z nią na szczęście wszystko było ok. Clo dostałam bo chyba nie miałam w ogóle owulacji, jajeczka same pękały wiec nic więcej nie brałam, tylko od 6 tygodnia ciąży do 12 duphaston na podtrzymanie 🙂 

A dziś mamy 25 tydzień ciąży 🥰

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
17 godzin temu, Gość Kiki napisał:

Progesteron faktycznie za niski. Lekarz nic Ci nie dał na podtrzymanie? Moja gin twierdzi, że w ciąży powinien być przynajmniej 25. Jeśli chodzi o clo to nie przejmuj się, że bierzesz tylko pół tabletki. Ilość zależy od problemu z jakim się borykamy. 2-3 tabletki biorą dziewczyny, które nie mają naturalnej owulacji. Ja owulację miałam i po pół tabletki w pierwszym cyklu z clo zaszłam w ciążę. Brałam od 3 do 7 dnia jeśli dobrze pamiętam i przez pierwsze trzy dni pół tabletki a później dwa kolejne po całej

Dostawałam duphaston w różnych dawkach nawet po 7 tabletek, ale nic to nie dało.. 

 

Mam ogromna nadzieje, ze i mi się uda być może już w tym cyklu! 
 

Takie wiadomości dodają wiary i gratuluje oczywiście ! 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/8/2020 o 10:53 AM, Gość Martuu napisał:

Lolaa, u mnie się zaczęło od wysokiej prolaktyny, gdzie niestety nawet po zbiciu i zmniejszeniu bromergonu do 1 tabletki znowu wzrosło i musiałam brać dwie wtedy się udało 🙂 badałam dogłębnie tarczyce ale z nią na szczęście wszystko było ok. Clo dostałam bo chyba nie miałam w ogóle owulacji, jajeczka same pękały wiec nic więcej nie brałam, tylko od 6 tygodnia ciąży do 12 duphaston na podtrzymanie 🙂 

A dziś mamy 25 tydzień ciąży 🥰

Martuu a powiedz proszę jak wysoką miałaś prolaktynę? Przy jakim wyniku prolaktyny udało ci się zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Dziubek ja jestem po owulacji. Obecnie przebywam na urlopie i miałam sporo atrakcji 😜 Myslalam ze pecherzyki ładnie urosną i ze jeszcze przed wyjazdem wezmę zastrzyk a tu się okazało ze jednak nie i na wyjeździe musiałam szukać gina i robić monitoring 😁 Ale jest juz po owulacji - także zobaczymy czy bedzie wakacyjny efekt 😊

Odnośnik do komentarza
W dniu 6/8/2020 o 11:27 PM, Gość Katarina napisał:

Lola, to chyba super news, nie? Skoro 3 dni temu gin Ci mówił, że cykl już na straty, a tu tak pięknie urósł pęcherzyk!

 

No super wiadomosc ale zobaczymy czy cos z tego bd😊 a Ty bierzesz teraz dupaston albo luteine bo ja mam brac duphaston po 3 dniach od zastrzyku przez 10 dni? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Lolaa napisał:

No super wiadomosc ale zobaczymy czy cos z tego bd😊 a Ty bierzesz teraz dupaston albo luteine bo ja mam brac duphaston po 3 dniach od zastrzyku przez 10 dni? 

Nie,  ja nic nie biorę,  nie miałam też zastrzyku, bo 13 dnia jak już byłam na monitoringu (przez urlop), to już było (prawdopodobnie) po owulacji

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
20 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Któraś z dziewczyn pytała o skutki uboczne CLO i ovitrelle. Mam to samo.... Pryszcze na twarzy 😐 plus tez wydaje mi się że jestem opuchnięta. Mam szczupłą sylwetkę a tu nagle pojawił mi się brzuch 😡😡😡

 Hej Ewa, mam to samo. Pobojowisko na buzi i obrzmiała, ale dzisiaj wzięłam ostatnia tabletkę CLO zobaczymy czy minie. 
a Ty ktory cykl z CLO? Jaka dawka? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...