Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ania 112 , rozumiem więc trzymam kciuki by się wchłonął , może za duża dawka?może warto zmiejszyc dawkę , żeby się torbiele jakieś nie porobiły , czytałam że dziewczyny maxymslnie po 2 tabletki brały jeśli 2 cykle nie zadziałały 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Cześć dziewczyny! Biorę dostinex (tak jak radziłyście) 😜 Czy dostinex może przesunąć w czasie owulację? 
W zeszłym cyklu miałam dość szybko owulację a w tym pecherzyki mają dopiero 1,3 cm...

 

1 godzinę temu, Gość Iza napisał:

Ania 112Skoro takie duże pęcherzyki w 9 DC dlaczego sądzisz że nie masz owulacji ?

Jajustynaja my z mężem się staramy od marca ale poszłam do ginekologa w maju i powidzialam  że dłużej się staram oczywiście , i dała mi clo sama bez mojej sugestii teraz drugi cykl z cło zobaczymy czy zdarzy sie cud 

Iza - w zeszłym cyklu 10 dnia pęcherzyk miał 2 cm i juz miałam zastrzyk. Mam krótkie cykle.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Martuu napisał:

Promvk, a badałaś po dwóch miesiącach jaki jest stan prolaktyny? Bo jeśli nie to warto skontrolować, ponieważ jak dalej się utrzymuje wysoko to trzeba zwiększyć dawkę bromergonu. A clo nie ma znaczenia i tak bierze się jedną tabletkę dziennie, kwestia jak będziesz się czuła wiec albo rano albo wieczorem 🙂 

Obecnie mam 387 Prolaktyne, wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę Clo i bez żadnych objawów. Umówiłam się z lekarzem na monitoring w sobotę 8.08, czyli 13 dnia cyklu. Powiedział mi również o tym abym się nie nastawiała, że zajdę w ciąże za pierwszym razem. Dopiero przy kolejnych cyklach jest taka możliwość

Odnośnik do komentarza

Marta to dopiero 1 cykl nie załamuj się następny będzie owocny mniejmy nadzieję  z cło do 6 razy sztuka także na pewno się uda , wytrwałości 😉

Ania 112 dokładnie tak jak mówisz z tymi 3 tabletkami nie ma co przeginać bo tylko możesz się torbieli nabawić i będzie więcej czekania niż to wszytko warte ..

Odnośnik do komentarza

Ja mam 2 cykl z clo ale.xos czuję że też nic z tego jajników wogole nie czuje tylko czasami coś tam zakłuje monitoringu nie miałam więc nawet nie wiem czy owulacja była chociaż testy pokazywały 11 ,12 DC w 15 dniu cyklu byłam i innego  ginekologa i mówił że owulacji nie widzi ale.usg robił mi na krześle co było dla mnie zaskoczeniem , było bolesne i zamiast patrzeć na monitor to gadał i patrzał się na mnie oczywiście bylam na NFZ pierwszy i ostatni raz tylko weszłam do gabinetu mówię oho pewnie kawał mendy i tak też się okazało ..

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że 17 godzin temu, Gość Iza napisał:

Marta to dopiero 1 cykl nie załamuj się następny będzie owocny mniejmy nadzieję  z cło do 6 razy sztuka także na pewno się uda , wytrwałości 😉

Ania 112 dokładnie tak jak mówisz z tymi 3 tabletkami nie ma co przeginać bo tylko możesz się torbieli nabawić i będzie więcej czekania niż to wszytko warte ..

Jasne. Plus jest taki, że w tym cyklu była owulacja, której wcześniej w ogóle nie miałam i progesteron ładnie wzrósł. Może uda się w kolejnych 🙂

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Marta napisał:

Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj 28dc i niestety @ 😞 . Trudno. Będziemy zaczynać drugi cykl z Clo

Przykro mi... wiemy jak nikt przez co przechodzisz... jedyne co pociesza, to że z czasem coraz mniej boli rozczarowanie 🙁 a może zdarzy się tak, że kolejny cykl będzie Twój 😊

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny - mam pytanie, pewnie głupie, ale wolę zapytać. Lekarz przypisał mi dawkę 2x1 i zastanawiam się jak zażywać. Normalnie wzięłabym np 1 rano i kolejna na wieczór, ale w ulotce jest napisane ze dawkę przyjąć jednorazowo na dzień. Jak Wy to robicie? Z góry dziękuję za poradę

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,  ja w końcu dziś dotarłam na pierwszy monitoring pierwszego cyklu z clo. Pierwszego dnia brania leków ba4dzo chciało mi się spać i pobierają mnie jajniki gdzieś tak od 2 dnia właściwie codziennie, dziś mam 13 dc.

Okazuje się,że przyszłam za późno, bo wygląda na to,że chyba 1 pęcherzyk już pękł ( ale nie wiadomo na 100%, no bo nie było monitoringu wcześniej). Więc dostatalam słuszny ochrzan,że w ostatnich dniach seks był tylko raz, no i tyle. Więc raczej głupio przegapiłam moment, a wiec bede mądrzejsza pewnie w kolejnym cyklu, bo na ten jeden raz chyba nie msm co liczyć. Ehh...

Czy któraś z Was jest w podobnym czasie cyklu z clo?

Odnośnik do komentarza

Katarina mój ginekolog mówił że po clo najlpiej współżyć od 10 DC aby nie przegapić bo 1 jednym cyklu owulacja po clo może wystąpić wcześniej a w drugim może byc dość późno także najlepiej regularnie współżyć  

Odnośnik do komentarza

No właśnie właśnie...jakos chyba się zasugerowałam tym,że niektóre dziewczyny pisały,że clo im wydłuża cykl i opóźnia owu. Widocznie nie zawsze tak jest, gin też tego nie potwierdził.

Z tym współzyciem regularnie jak w zegarku co 2 dni od 10 dc to oczywiście ma sens, ale --- kurde-  nie poprawia klimatu lozkowego wokół starania się i całej tej presji. 

 

Odnośnik do komentarza

Hej😊 Katarina mam ten sam dzien cyklu co Ty tylko ja w 13 dc mialam jeden pęcherzyk 13mm takze slabo. Endometrium 7mm. To jest moj pierwszy cykl z Clo. Mam stwierdzone pcos, bardzo dlugie i nieregularne cykle. Zazywam siofor i bromergon. Lekarz powiedzial ze w tym cyklu nic z tego nie bd😑 od nastepnego mam brac dodatkowo estrofem. Pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki🥰

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/8/2020 o 11:56 PM, Gość Lelka napisał:

Dziewczyny - mam pytanie, pewnie głupie, ale wolę zapytać. Lekarz przypisał mi dawkę 2x1 i zastanawiam się jak zażywać. Normalnie wzięłabym np 1 rano i kolejna na wieczór, ale w ulotce jest napisane ze dawkę przyjąć jednorazowo na dzień. Jak Wy to robicie? Z góry dziękuję za poradę

Ja bralam jedna rano i jedna wieczorem. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/31/2020 o 1:57 PM, Gość Martuu napisał:

Promvk, a jakie masz normy Prolaktyny w Twoim laboratorium ? Bo miałam trochę inne wiec nie wiem czy dalej masz wysoko czy ok;)

Ania112 ja tez brałam 2x1 i się udało 😉

 

Przedział prolaktyny to: 102-496, więc się normuje.

A jak tam u Ciebie, który dzień cyklu?

Odnośnik do komentarza

Kobietki dziś byłam zrobić progresteron  to mój 21 DC wyszedł 50,89 nmol/l przy normie  3,79- 75,9 w 15 dniu cyklu byłam u 1 ginekologa na NFZ nowego ale powiedział że owulacji nie widzi , i się zastanawiam czy to takim progresteronie miałam tą owulację czy też nie ..🙄

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Promyk napisał:

 

Przedział prolaktyny to: 102-496, więc się normuje.

A jak tam u Ciebie, który dzień cyklu?

Oo to faktycznie się normuje ale jak będzie jeszcze ciut mniej to tez super 🙂

U kogo pytasz o dzień cyklu Promyk? 🙂

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Lolaa napisał:

Hej😊 Katarina mam ten sam dzien cyklu co Ty tylko ja w 13 dc mialam jeden pęcherzyk 13mm takze slabo. Endometrium 7mm. To jest moj pierwszy cykl z Clo. Mam stwierdzone pcos, bardzo dlugie i nieregularne cykle. Zazywam siofor i bromergon. Lekarz powiedzial ze w tym cyklu nic z tego nie bd😑 od nastepnego mam brac dodatkowo estrofem. Pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki🥰

 

Ooo, to w takim razie jedziemy na tym samym wózku! Trzymam kciuki za nas! A, ja też biorę bromka i Euthyrox jeszcze.  Do tego suplementy i normalnie taki zestaw codziennie jak moja babcia kiedyś;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...