Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość Monikaa napisał:

Monika gratuluję 😍🤗świetna nowina , dbaj teraz o was ,czy to Twoje 1 dzieciątko ?dajesz nam nadzieję na lepsze jutro 😊😊czy jakieś witaminki czy leki brałaś dodatkowo?jeszcze raz gratuluję 👣

Dziekuje 🙂 tak to moje pierwsz dzieciątko ❤️ Brałam bardzo dużo witamin i dodatkowo prowadziła mnie jeszcze dietetyczka kliniczna.  Ja bym nie brała jak lekarze tak mówią. 😉

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Martuu napisał:

Monia ale to uczucie jak się słyszy serduszko w tak małej fasolce 😃 aż się robią szklane oczy 😱

Martuu to jest nie do opisania 😍 miałam szklane oczy  ale mówię sobie nie rycz 😂

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Martuu- dlatego nie warto wyszukiwać u siebie objawów. Można się zblokować. Lepiej głowę zająć innymi sprawami, może zainteresowaniami czy pracą... myślenie o ciąży nie pomaga w nią zajść, niestety 😐
Tylko jak tu nie myśleć, skoro im bardziej chce się nie myśleć tym bardziej się o tym myśli 😡

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monikaa napisał:

Monika a ile czasu się staraliście ?i jakie witaminki brałaś ?jeśli można wiedzieć 

Monikaa dokładnie w czerwcu minął rok  jak zaczęliśmy się starać.  Jeśli chodzi o suple to inofolic combi, asghwaghande , olej z wiesiołka, Thyroset, niepokalanek, wit D3, shatavari, Dong Quai, probiotyki i dalej nie pamietam 😂 ale to jest wszystko dobrane indywidualnie, każdy organizm potrzebuje czego innego j różnych dawek 🙂

Odnośnik do komentarza

Monika gratulacje. Cieszę się, że wszystko dobrze u Was.

Drop, dobrze się czuję, w piątek mam wizytę i już się denerwuję. Nasza wspólna pani doktor już się mnie pozbyła, tylko zapomniała mnie o tym poinformować. Dopiero od diabetolog się dowiedziałam, że ona ciąży nie prowadzi. Kazała mi iść do jakiegoś doktora w Femmedzie. Jak znasz jakiegoś zaufanego lekarza do prowadzenia ciąży to daj znać bo nie wiem czy zostanę tam na stałe. Ja też Ci dam znać czy ten doktor się nadaje bo jak tylko Ci się uda to też czeka Cię zmiana lekarza. 

Odnośnik do komentarza

Kiki, najważniejsze ze się dobrze czujesz, nie denerwuj się to złe wpływa na dzieciątko.. bardzo się cieszę, ze Ci się udało.. ja wiem, ze jTW nie prowadzi ciąży, myślałam tylko ze jeszcze kilka wizyt będziesz u niej.. odnośnie lekarza to dr polecała mi panów z femedu jakby się udało.. dobrym ginekologiem tez jest dr puchalska-kosiecz Agnieszka, przyjmuje w luxmedzie..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy też tak macie po luteinie albo dupchaston że bolą was pachwiny? Taki jakby ciągły ucisk.. Co to jest? 
Dziubek - sama nie wiem... zrobisz jak uwazasz. Ja czekam na zwykły test, po becie jakos sie załamuje.. 

Odnośnik do komentarza

Cześc, zazwyczaj nie udzielam się na forach, ale wszystkie dotyczące niepłodności przewertowałam od A do Z. Mam 32 lata, PCOS  potwierdzone u 3 lekarzy w wieku 23. Od września 2018 staramy się mężem o dziecko.  Zgodnie z zaleceniem mojego ginekologa po pół roku zaczęliśmy całą diagnostykę,moją i męża. Od Stycznia 2019 biorę 2x Siofor 850, 1x euthyrox N25, Pół życia walczę z nadwagą. Rok temu od końca maja do początku lipca dzięki diecie ketogenicznej (pochwalonej przez mojego gino) zrzuciłam 14kg. Mam 160cm i z 86 zeszłam na 72. Podobno każdy zrzucony kg przy Pcos jest ważny. W grudniu 2019 miałam robione HSG - oba są drożne. Męża przebadalismy 3x na wszystkie strony i z nim wszystko okey. Jednak przez wiele miesięcy był brak owulacji. Jestem po 4 cyklu z clostilbegytem 2x 1 tabletka od 5 do 9dc. Ze względu na koronę mój gino zrezygnował ze spr usg i monitoringu czy leki działają i przepisał mi zapas na 4 miesiące  plus kazał robic badanie progesteronu 22dc. Wczoraj zrobiłam 2 raz (miałam 3 miesięczną przerwę z clo - brałam styczeń/ luty, czerwiec/lipie). Ostatni wyszedł 2,5 ng/ml, dzisiaj mam 46,5 ng/ml. Napisałam to wszystko, bo wiem, że większość ludzi nie zrozumie jak bardzo to jest wspaniała wiadomość a ja już nie wierzyłam, że kiedyś się uda i planowałam rozpocząc in vitro w październiku. Byc może nie uda się i tym razem, ale po tylu miesiącach mam prawie pewność że owulacja była. Trzymam kciuki za kazdą z Was a wy Trzymajcie za mnie. :) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Hania napisał:

Cześc, zazwyczaj nie udzielam się na forach, ale wszystkie dotyczące niepłodności przewertowałam od A do Z. Mam 32 lata, PCOS  potwierdzone u 3 lekarzy w wieku 23. Od września 2018 staramy się mężem o dziecko.  Zgodnie z zaleceniem mojego ginekologa po pół roku zaczęliśmy całą diagnostykę,moją i męża. Od Stycznia 2019 biorę 2x Siofor 850, 1x euthyrox N25, Pół życia walczę z nadwagą. Rok temu od końca maja do początku lipca dzięki diecie ketogenicznej (pochwalonej przez mojego gino) zrzuciłam 14kg. Mam 160cm i z 86 zeszłam na 72. Podobno każdy zrzucony kg przy Pcos jest ważny. W grudniu 2019 miałam robione HSG - oba są drożne. Męża przebadalismy 3x na wszystkie strony i z nim wszystko okey. Jednak przez wiele miesięcy był brak owulacji. Jestem po 4 cyklu z clostilbegytem 2x 1 tabletka od 5 do 9dc. Ze względu na koronę mój gino zrezygnował ze spr usg i monitoringu czy leki działają i przepisał mi zapas na 4 miesiące  plus kazał robic badanie progesteronu 22dc. Wczoraj zrobiłam 2 raz (miałam 3 miesięczną przerwę z clo - brałam styczeń/ luty, czerwiec/lipie). Ostatni wyszedł 2,5 ng/ml, dzisiaj mam 46,5 ng/ml. Napisałam to wszystko, bo wiem, że większość ludzi nie zrozumie jak bardzo to jest wspaniała wiadomość a ja już nie wierzyłam, że kiedyś się uda i planowałam rozpocząc in vitro w październiku. Byc może nie uda się i tym razem, ale po tylu miesiącach mam prawie pewność że owulacja była. Trzymam kciuki za kazdą z Was a wy Trzymajcie za mnie. 🙂

Hania taki progesteron może świadczyć o ciąży.

U mnie tak to wyglądało w tym cyklu kiedy zaszłam w ciążę:

 21dc - 23,93

 27dc - 50,74

35dc - 56,27

Trzymam kciuki żeby się udało!!!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kiki napisał:

Hania taki progesteron może świadczyć o ciąży.

U mnie tak to wyglądało w tym cyklu kiedy zaszłam w ciążę:

 21dc - 23,93

 27dc - 50,74

35dc - 56,27

Trzymam kciuki żeby się udało!!!

Boję się nawet tak myśleć ale oba jajniki rozwalały mi brzuch przez chyba 4 dni w czasie w którym powinna być owulacja.  Teraz od dwóch dni mam dużo białego gęstego śluzu. Nawet mój mąż się podjarał,  a zawsze każe mi się hamować z emocjami żebym znowu nie ryczała jak przyjdzie @. Jeśli miałabym robić test bety to od kiedy warto? Nie wiem czy ma to znaczenie ale zawsze z clo cykl z 30-31 dni przechodzi na 40 . 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Monikaa napisał:

Dziubek jak tam u ciebie sytuacja ?kiedy jakieś testowanko 

Dzisiaj testowałam ale nie ma drugiej kreski to nie idę jutro na betę bo to nie ma sensu. Pewnie przyjdzie we wtorek 😢 a co u was ?

ja ostatnio mam mocnego dola z tym. I poprostu tylko bym spala

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Natalia29 napisał:

Dziewczyny dziś zaczęłam branie Clo czyli w 5dc pół tabletki bo mam strasznie nieregularne miesiączki. Kiedy u Was wystąpiła owulacja??👶

Ja biorę od 5 dc do 9 po 1 tabletce. Wczoraj był 13dc i gin powiedział, że jeszcze parę dni i będzie owulacja. Jajnik mnie od paru dni kłuje i daje o sobie znać. Pęcherzyk jeden jest ,ma 18 mm.  I mówił, że przy Clo te owulacje często się przesuwają , są późniejsze, niż te książkowe w 12-14dc , a cykl jest dłuższy

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość Dziubek napisał:

Dzisiaj testowałam ale nie ma drugiej kreski to nie idę jutro na betę bo to nie ma sensu. Pewnie przyjdzie we wtorek 😢 a co u was ?

ja ostatnio mam mocnego dola z tym. I poprostu tylko bym spala

Spokojnie, będzie wszystko dobrze. ❣️ Nie teraz, to następnym razem ❣️

Wiem, że to przytłacza. Z jednej strony człowiek stara się nie przejmować i wyluzować, ale w głębi to siedzi. 

A który to Twój z cykl z Clo? 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość Marta napisał:

Spokojnie, będzie wszystko dobrze. ❣️ Nie teraz, to następnym razem ❣️

Wiem, że to przytłacza. Z jednej strony człowiek stara się nie przejmować i wyluzować, ale w głębi to siedzi. 

A który to Twój z cykl z Clo? 

Z clo pierwszy. A starań 20. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gość Dziubek napisał:

Z clo pierwszy. A starań 20. 

Głowa do góry. Dużo dziewczyn zachodzi z Clo dopiero w 4-5 cyklu. My też staramy się już ponad rok. Z Clo też teraz pierwszy cykl. 

Trzeba być dobrej myśli 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...