Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziubek  , na pewno nie będzie nic widział , nawet jeśli by coś było , choć tak jak mówie nie liczę na cud w tym cyklu ale jeśli nie dojdzie do tej środy @ to pójdę na betę chociaż wątpię żeby tak się stało 🙈🙈

Pani Aniu dokładnie tak jest jak pani mówi ☺️ 

Odnośnik do komentarza

Tak Martuu wiem, ,niestety ale dziś się pojawiła @ jak przypuszczałam , po pracy śmigam do apteki po wiesiołka ,bo czytałam że brać go należy od 1dc tak?któraś wie? I w jakich dawkach ?po 1 tab czy 2?jutro do gin po receptę na clo , ciekawa jestem czy zwiększy dawkę czy pozostanie na 1 , chciałabym aby ten cykl okazał się owocny , bo później czeka nas przerwa bo mąż wyjeżdża , trzymam kciuki za resztę dziewczyn aby dały nam powera i nadzieję że jednak to clo działa cuda 😍🤗

Odnośnik do komentarza

Witam ! Moja żona właśnie jest w drugim cyklu z cło. Przeczytałem cały wasz topik + kilka innych nawet takich po 300 stron . (Ten  300 stron czytałem około 30h) bardzo chce jej pomóc dlatego postanowiłem was czytać. Od tego czytania prawie sam dostaje ... Ciekawe czy są tutaj jeszcze inni mężczyźni którzy was podczytują i tak samo mocno trzymają kciuki za każdą z was oraz czekają na każdy następny post . Codziennie kilka razy sprawdzam co nowego u was słychać. Żona trochę się że mnie podśmiewa :)  Czuje się już dobrze wyedukowany choć, kilka pytań i tak mam, bo nie znalazłem na to odpowiedzi. Niestety w obecnych czasach nie wpuszczają do gabinetu z żoną i chodzi sama i nie mam jak się wypytać lekarki :)

Serdeczne pozdrowienia dla was wszystkich jesteście bardzo dzielnie ! Każdej z was się uda wcześniej czy później . 

Co prawda cycek nie mam ale chciałbym czasami się udzielić jak pozwolicie ??? :)

Odnośnik do komentarza

Cloman witamy , dziękuję za radę co do wiesiołka , może coś powiesz o swojej żonie ile czasu się staracie , czy robiliście jakieś badania ? Jakie masz pytania ? Może uda nam się pomóc , wesprzeć każda z nas wszsytko przechodzi inaczej , bardzo dużo rzeczy się dowiedziałam na tym forum i nie tylko dlatego też nie dawno postanowilam się udzielić , razem zawsze raźniej 😉

Odnośnik do komentarza

Staramy się od 2 lat ale nie regularnie.

W listopadzie poszedłem na badania i wyszły takie :

Wyniki :
 231mln/ml
 462 mln/ejakulat
 Ruch post. 73%
 Ruch niespost. 9%
 Nie ruchliwe 16%
 Wynik hos 84%
 Żywe plemniki 84%
 Plemniki prawidłowe 0%
 wady główki 98%
 Wady wstawki 62%
 Wady witki 0 

 Androlog stwierdził, że źle z morfologia i kazał brać profertil + navitin + Wit. C 1000 i działać. 

Później żona poszła i wyszło że ma jakąś bakterie ale antybiotyk pomógł i już nie ma. 

Wszystkie badania spoko tylko prolaktyna 70 przy normie chyba 22.

Cykle bez owulacyjne i dostała bromerang pół tabletki dziennie + clo 1 dziennie , no i duphaston przez dziesięć dni od zastrzyku. 

Przy pierwszym cyklu były trzy 21,18,15 .

W pierwszym podejściu nie pykło. Teraz ma 6 DC i łyka clo i brumerang.

Czy nie powinni najpierw zbić prolaktyny a dopiero pozniej zastosować clo ?

Wszystkich pytań od razu nie napisze, bo chciałbym z wami sobie popisać dłużej 🙂

Odnośnik do komentarza

Endo na monitoringu niby też fajne ale nie wiem ile mm, bo przy koronie nie pozwalają że dwójkę chodzić :). Dobrze , że nie traciła czasu i nie chciała iść do zwykłego gina tylko poszła do kliniki i tam jej wszystkie badania zrobili . Mamy po 30 lat.

Odnośnik do komentarza

Cloman, ja miałam podobny problem z prolaktyna i tez brałam bromergon, żona napewno cały czas bierze tabletki na zbicie prolaktyny i nie h idzie ja zbadać bo ja tez brałam jedna i moja gin myślała ze wynik się zbił i jest super fajnie a ja z ciekawości poszłam badać i okazał się na pograniczu normy bo u mnie w lab jest jakoś 23 a ja miałam z 21 i to dalej za wysoko, wiec dawkę trzeba zwiększyć a nic jej nie zaszkodzi i w tym miesiącu gdzie zwiększyłam dawkę się udało bo niestety przy wysokiej prolaktynie się nie uda Choćby nie wiem co.. daj znać co do wyniki Ja aktualnie 6 miesiąc ciąży wiec już z górki 😁

Odnośnik do komentarza

A żona nie ma pco ?co do prolaktyny ja również miałam podwyższona w lutym ale biorę dostinex  w kwietniu byłam kontrolować i jest w normie ale ciągle biorę po pół tabletki dopóki nie zajdę w ciążę , brałam w zeszłym roku bromergon ale źle się po nim czułam, co do cło to lekarz mnie i mężowi kazała brać jutro pójdę to się dowiem czy w tym  cyklu zwiększy dawkę czy zostaniemy przy tym samym .

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówi martuu niech idzie sprawdzić dla pewności czy spada czy może trzeba zwiększyć dawkę , ja biorę pół tabletki na tydzień dostinex ale po nim bardzo szybko spada prolaktyna i nie trzeba się faszerować codziennie 

Odnośnik do komentarza

Obojętnie w jakim dniu zbadać tylko dzień  przed badaniem nie  można współżyć , być na czczo i najlepiej w porannych godzinach od 7 do 9 wtedy jest jej najwyższe stężenie , a z drugiej strony , też się dziwie że bierze cło skoro prolaktyna nie  wiadomo czy jest w normie dziwny lekarz 

Odnośnik do komentarza

Cloman jak bierze bromergon czyli to co ja, nie ma znaczenia kiedy zrobi nawet nie musi być nadczczo i naprawdę niech ją zbada bo moja gin tez nie nie a przy jednej tabletce miałam jakoś 22 co musiałam zwiększyć do dwóch tabletek  i wtedy pomogło, natomiast jeśli zle się czuje to może brać dopochwowo bromergon i jest o wiele lżej a ten lek jest tańszy i refundowany a naprawdę działa. Wytłumacz żonie przykłady ze może się okazać bezsensu branie clo tak jak u mnie 4 miesiące męczenia się  aż zbadałam prolaktyne i wyszło co jest winowajcą I nagle załączyło a naprawdę prolaktyna to podstawa i pierdoła oś której trzeba zacząć tym bardziej ze wyjściowo miała taką wysoką

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...