Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull
1 godzinę temu, Gość Monikaa napisał:

Hopefull jak już po to spróbuj ją w podobnej sytuacji mogłabym już zrobić już jutro ale jakiś lęk mam i coś czuję że @ przyjdzie lada moment bo brzuch zaczyna pobolewać 😕

Mam identycznie!!! Nie wiem co lepsze. Ta niewiedza czy rozczarowanie... a ja za 2 tygodnie mam laparoskopię!

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Hopefull napisał:

Tak we wtorek jesli nie przyjdzie to chyba faktycznie zrobię. Tylko nie bolą mnie jakoś super piersi, tak normalnie i nie mam żadnych „żyłek” wokół sutków wiec niesadze... a boje sie rozczarować.

Mnie piersi też bolały tak normalnie, generalnie to się czułam jak na okres bo i brzuch mnie bolał. Jedyne co to sutki były bardzo wrażliwe. Żyłek też nie miałam, dopiero teraz je zauważyłam. Ja tak bardzo byłam pewna, że nic z tego nie będzie, że wydałam 140zł żeby powtórzyć AMH. 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
Godzinę temu, Gość Kiki napisał:

Mnie piersi też bolały tak normalnie, generalnie to się czułam jak na okres bo i brzuch mnie bolał. Jedyne co to sutki były bardzo wrażliwe. Żyłek też nie miałam, dopiero teraz je zauważyłam. Ja tak bardzo byłam pewna, że nic z tego nie będzie, że wydałam 140zł żeby powtórzyć AMH. 

No wlasnie ja tez czuje sie jak na okres... czuje ze jutro dostanę. Kurcze wczesniej jak spóźniała mi sie miesiączka to miałam wytłumaczenie (duphaston, Clo) ale teraz nie mam... i oczywiscie robię sobie nadzieje. Taka jestem niecierpliwa ze najchętniej pobiegłaby po test 😁

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monikaa napisał:

Dziubek dziękuję 😘 tak tak , również z clo w środę idę  do ginekolog , zobaczymy czy zwiększy dawkę i co mi powie 

A teraz miałaś jedna tabletkę ?

ja jutro o 20 mam wizytę...

Odnośnik do komentarza

Tak , mialam po 1 tabletce  od 5 do 9dc bo to pierwszy cykl z clo.Zastanaeiam się teraz  ponieważ rano coś poleciało więc myślałam że to okres a teraz nic 🤷 już sama nie wiem o co chodzi   zgłupiałam, poczekam do środy a u ciebie dziubek który to  dzień cyklu ? też na clo ?czy naturalnie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
24 minuty temu, Gość Monikaa napisał:

Tak , mialam po 1 tabletce  od 5 do 9dc bo to pierwszy cykl z clo.Zastanaeiam się teraz  ponieważ rano coś poleciało więc myślałam że to okres a teraz nic 🤷 już sama nie wiem o co chodzi   zgłupiałam, poczekam do środy a u ciebie dziubek który to  dzień cyklu ? też na clo ?czy naturalnie ?

A moze to plamienie implementacyjne? Ja mam jakis żółty śluz i czasem jest jakies pasmo takie bardziej brunatne i tyle. Cholerka az sama sie zastanawiam co sie dzieje. Ja przez pol roku brałam Clo i od pol roku biore gonadotropinę. Teraz miałam mieć ostatni cykl z gonadotropiną i 27.07 laparoskopię. Jesli dzis do wieczora nie dostanę okresu to rano robię test. Monikaa moze zrób tez test?

Odnośnik do komentarza

Hopefull jasne spróbuj i koniecznie daj znać , mam nadzieję że ujrzysz 2 kreseczki ☺️☺️ trzymam kciuki 🤞🤞ja już zgłupiałam ale wszystko  wskazuje na @ , pobolewanie podbrzusza , bolące piersi , nie wiem już sama co myśleć w środę mam lekarza na 9 ale  jakies przeczucia  mam, że nici z tego w tym cyklu ,nawet jeśli @  się nie pojawi do środy @przypuszczam że w gabinecie usłyszę proszę czekać na miesiączkę i dalej działać  .... A te plamienie też nie wiem co to , może po tym clo ...tak samo jak ta suchość po owulacji ..nie mam zielonego pojęcia ..

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość Monikaa napisał:

Edit dziubek pamiętam że też u ciebie cykl z cło pomyliło mi się z hopefull🤦

20 dzień cyklu.

3-7 clo

14-pregnyl

albo się rozkręci albo plamienie.

a jak się czujesz?

mi dzisiaj mocno pracują jajniki jak na dzień przed okresem Dzień.

 

Odnośnik do komentarza

No dokładnie może się rozkręca @,  do jutra będę wiedziała , a co do jajników to cały czas czuję kłucie  od owulacji a ogólnie czuję się dobrze , dziękuję  A Tobie jeszcze trochę oczekiwania zostało skoro to 20dc , ahh te czekanie jest najgorsze 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Też trzymam kciuki za wszystkie testujące dziewczyny!!

Dziewczyny w którym dniu po zastrzyku juz można testować?

Najlepiej to w takiej sytuacji betę zrobić albo w dniu okresu.

ja jestem 6 dni po zastrzyku i owulacyjny cały czas pokazuje intensywne Kreski. 
jutro czyli po 7 dniach od zastrzyku mam monitoring

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monikaa napisał:

No dokładnie może się rozkręca @,  do jutra będę wiedziała , a co do jajników to cały czas czuję kłucie  od owulacji a ogólnie czuję się dobrze , dziękuję  A Tobie jeszcze trochę oczekiwania zostało skoro to 20dc , ahh te czekanie jest najgorsze 

Od rana nic już ? A zawsze tak czujesz jajniki ? 
tak najgorsze czekanie.. i od kilku mam bardzo dużo śluzu mlecznego. Ciekawa jestem co jutro lekarz powie...

Odnośnik do komentarza

O 13 jeszcze kropelka na wkładce ale to bardziej taki kolor jasnego brązu i nic poza tym , no zobaczymy co z tego wyniknie  jajniki dalej czuję bardziej lewy ,kłuje , wcześniej nie miałam bólu jajników może to po tym clo tak dają znać , ja miałam w poprzednim cyklu bardzo dużo śluzu białego  , to aż taka papka była wręcz, nawet mój mąż  przy przytulanku  mówił że jakoś dziwnie  😂😂a wtedy owulacji nie miałam bo pęcherzyki zbyt małe były , ale każda jakoś inaczej przechodzi czytałam że powinno być dużo śluzu , jak wcześniej wspominałam w tym cyklu totalna susza choć owulacja była ,  nie ogarniam już tego wszsytkiego 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Monikaa napisał:

O 13 jeszcze kropelka na wkładce ale to bardziej taki kolor jasnego brązu i nic poza tym , no zobaczymy co z tego wyniknie  jajniki dalej czuję bardziej lewy ,kłuje , wcześniej nie miałam bólu jajników może to po tym clo tak dają znać , ja miałam w poprzednim cyklu bardzo dużo śluzu białego  , to aż taka papka była wręcz, nawet mój mąż  przy przytulanku  mówił że jakoś dziwnie  😂😂a wtedy owulacji nie miałam bo pęcherzyki zbyt małe były , ale każda jakoś inaczej przechodzi czytałam że powinno być dużo śluzu , jak wcześniej wspominałam w tym cyklu totalna susza choć owulacja była ,  nie ogarniam już tego wszsytkiego 

Mi tak okres się rozkręca 😢 może u Ciebie jednak nie 🙂🙂

ja nigdy tyle śluzu po owulacji nie miałam. Raczej była susza.

a teraz jak owulacja to susza a po dużo śluzu mlecznego. 

jak nie będzie do jutra to idziesz na betę ?

Odnośnik do komentarza

No widzisz to u nas na odwrót 😁😁, u mnie jak miałam plamienia  to po max 5 h już się rozkręciła , noi dziwne jest że od wczoraj mam pobolewanie podbrzusza jak na @ wczoraj byłam święcie przekonana że dziś z rana  będzie bo tak miałam zawsze a tu tylko parę kropel może faktycznie te clo coś zmieniło , nie mam pojęcia , a co do bety jutro nie będę robić, w sr mam ginekolog

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Monikaa napisał:

No widzisz to u nas na odwrót 😁😁, u mnie jak miałam plamienia  to po max 5 h już się rozkręciła , noi dziwne jest że od wczoraj mam pobolewanie podbrzusza jak na @ wczoraj byłam święcie przekonana że dziś z rana  będzie bo tak miałam zawsze a tu tylko parę kropel może faktycznie te clo coś zmieniło , nie mam pojęcia , a co do bety jutro nie będę robić, w sr mam ginekolog

Myślisz ze ginekolog już będzie coś widzieć ? 
 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość PannaAnna napisał:

Lekarz zobaczy cokolwiek dopiero jak beta będzie wynosic więcej niż 1000 Więc mimo wszystko polecam zrobić bete bo lekarz prawdopodobnie każe przyjść za dwa tygodnie bo nic nie zobaczy.

Dopiero tydzień jestem po owulacji potwierdzonej to jeszcze za wczesnie na betę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...