Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Dziubek napisał:

Czemu ten cykl masz się nie nastawiac ?

Miałam zaburzone cykle. Trwały po 80-120 dni . Ten cykl był wywoływany po 90 dniach.  Powiedział coś w stylu , że ten cykl jest taki " sztuczny, na siłę " . Wszystkie fazy były zaburzone, dlatego mam się w pierwszym nie nastawiać, ale oczywiście monitoring robimy, żeby sprawdzić jak zareagowałam na Clo .

 

Odnośnik do komentarza
MiesiexyGodzinę temu, Gość Monikaa napisał:

Marta a brałaś jakieś suplementy ?też miałam zaburzone cykle , doktor polecił mi inofolic combi i z  ponad 40 dniowych od roku mam 27-31 dniowe cykle  biorę do tej pory .

Tak, przez 8 miesięcy brałam infolic combi , ale niestety nic się nie zmieniało 😞. Od kilku miesięcy biorę inofem. 

Dodatkowo biorę też Mace , Wit B12, B6 i Bicaps Multi. Od tego cyklu zaczęłam wiesiołka

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina

Monikaa,  to już rozumiem z tą betą. Może kiedyś mi też okres będzie się na tyle spóźniał, że będę mieć okazje zrobic:) jak h Ciebie, dalej bez @?

Co do suplementów, to ja jeden cykl biorę wiesiołek i od razu zauważyłam poprawę śluzu.

Odnośnik do komentarza

Dalej nie ma @ 🙈🤫cisza przed burzą , czas pokaże nic nie czuję prócz bolących piersi ale czasami tak miałam przed @ noi w tym cyklu kompletnie nic a nic  śluzu jak nigdy może to po tym clo 🤷pan widget

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Monikaa napisał:

Dalej nie ma @ 🙈🤫cisza przed burzą , czas pokaże nic nie czuję prócz bolących piersi ale czasami tak miałam przed @ noi w tym cyklu kompletnie nic a nic  śluzu jak nigdy może to po tym clo 🤷

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Katarina napisał:

Monikaa,  to trzymam mocno kciuki, żeby @ jednak nie nadszedł. Swoją drogą, widzę, że bardzo popularne jest robienie bety tutaj! Ja sobie zawsze mówię, że do 5 dni po terminie robilabym testy, ale ostatecznie @ zawsze przychodzi, więc nie mam tego problemu;)

Hej Ewa! No nie jesteś sama, nie:) trzymam kciuki za przyszłe dzieci takich Starszaków jak my:) a napisz jeszcze czemu służy Estrofen?

 

 

 

Estrofem dostałam na cienkie endometrium. Brałam tylko kilka dni aż endometrium było grubsze.

Odnośnik do komentarza

Dziubek , jak dla każdej z nas to wieczność, brzuch cię bolał pewnie przy owulacji jajniki chociaż u mnie to jeszcze po owulacji parę dni czułam kłucie lewego jajnika , jak byłam na usg w 22dc doktor powiedziała że w prawym jajniku coś się dzieje zrobiłam wielkie oczy o co chodzi ? A ona na to że pracuje ładnie no zobaczymy czy ta @nadejdzie czy da mi odpocząć na 9 miesięcy , było by dobrze bo za 1,5 miesiąca mój mąż wyjeżdża na prawie  2 miesiące 🤦🤦🤦to dopiero byłoby czekanie aby znów zacząć działać jak człowiek chciałaby już 😟

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gość Monikaa napisał:

Dziubek , jak dla każdej z nas to wieczność, brzuch cię bolał pewnie przy owulacji jajniki chociaż u mnie to jeszcze po owulacji parę dni czułam kłucie lewego jajnika , jak byłam na usg w 22dc doktor powiedziała że w prawym jajniku coś się dzieje zrobiłam wielkie oczy o co chodzi ? A ona na to że pracuje ładnie no zobaczymy czy ta @nadejdzie czy da mi odpocząć na 9 miesięcy , było by dobrze bo za 1,5 miesiąca mój mąż wyjeżdża na prawie  2 miesiące 🤦🤦🤦to dopiero byłoby czekanie aby znów zacząć działać jak człowiek chciałaby już 😟

Jajniki czuje przy jakieś czynności. Np. Chodzenie po schodach czy spacer. 
patrze na kalendarz to zostało 9 dni 😂

o to wspolczuje rzeczywiście...

niestety u mnie czas gra ogromna role bo mam niskie amh wiec chciałabym żeby naturalnie się udało.

Odnośnik do komentarza

Dziubek staramy się od lutego także nie jest to długi okres , zaszłam naturalnie w lutym za 1 podejściem , ale poroniłam w 6 tc odczekalam 2 miesiące jak doradzono mi w szpitalu , byłam pod koniec maja zobaczyć czy wszystko ok u lekarza i powiedział mi że cykl bez owulacyjny fakt że tak się może zdarzyć 2 razy w roku , ale zaproponowałam aby od kolejnego cyklu może spróbować z clo bo zależy mi na czasie i nie chce czekać  i mi dał a ty jak długo się starasz ?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość Monikaa napisał:

Dziubek staramy się od lutego także nie jest to długi okres , zaszłam naturalnie w lutym za 1 podejściem , ale poroniłam w 6 tc odczekalam 2 miesiące jak doradzono mi w szpitalu , byłam pod koniec maja zobaczyć czy wszystko ok u lekarza i powiedział mi że cykl bez owulacyjny fakt że tak się może zdarzyć 2 razy w roku , ale zaproponowałam aby od kolejnego cyklu może spróbować z clo bo zależy mi na czasie i nie chce czekać  i mi dał a ty jak długo się starasz ?

My się staramy od ponad roku. Nie zabezpieczamy się od kilku lat. Kilka razy zmieniałam lekarza i za każdym tazem mówili ze to wina partnera. Ale u partnera wyniki nasienia wyszły całkiem dobre. Nie ma się co czepiać. W końcu trafiłam do lekarza który tez pracuje w Warszawie w klinice niepłodności. Badani podstawowe i amh. Noi tu wyszło kiepawo. Wiec powiedziała ze porządnie teraz działamy. Jak jeszcze jest możliwość. Jak się nie uda do września to przechodzi do niej do kliniki bo tam można inne badania itp wykonać. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina

Monikaa,  to daj znać jutro jak już będziesz po becie co i jak! 

Dziubek,  mi też zostało jakieś 9,10 dni do @, tylko u mnie ten cykl raczej na straty, więc już czekam na okres, żeby zacząć pierwszą stymulację z clo, ciekawa jestem jak to pójdzie.. 

Odnośnik do komentarza

Dziubek , będzie dobrze głowa do góry dopiero zaczynasz z clo może będzie dobrze 😍🤗 i akurat się uda z tego co wiem lekarz mi mówiła że do 6 miesięcy jest leczenie z clo także bądź dobrej myśli 😉

 

Katarina zastanawiam się czy jutro iść czy poczekać jeszcze z 2 ,3 dni bo z tymi moimi cyklami było różnie 27 , 31 i nie wiem czy jutro iść czy nie boje się negatywnego wyniku a dopóki @ nie ma to mam iskierkę nadzieji 😍🙊

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina

Monikaa,  to może faktycznie lepiej poczekać jeśli dasz radę ,  bo i większą szansa, że wtedy już badanie coś wykaże, i mniej rozczarowania, gdyby jednak nie poszło,  a i zawsze to oszczędność 30 zeta! 😉

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monikaa napisał:

Dziubek , będzie dobrze głowa do góry dopiero zaczynasz z clo może będzie dobrze 😍🤗 i akurat się uda z tego co wiem lekarz mi mówiła że do 6 miesięcy jest leczenie z clo także bądź dobrej myśli 😉

 

Katarina zastanawiam się czy jutro iść czy poczekać jeszcze z 2 ,3 dni bo z tymi moimi cyklami było różnie 27 , 31 i nie wiem czy jutro iść czy nie boje się negatywnego wyniku a dopóki @ nie ma to mam iskierkę nadzieji 😍🙊

Tak z ciekawosci robię testy owulacyjne mimo monitoringu i 14 dnia był pozytywny i taki sam kest dzisiaj... a to są te z rossmana co jak nie mo owulacji to nie pokazują. A kreski takie same grubości i koloru. Ja to sama już nie wiem o co chodZi z tym clo, pregnylem itp😂

Odnośnik do komentarza

Katarina tak tak  jeszcze trochę poczekam jak przyjdzie @to trudno , zaczniemy starania w nowym cyklu , jeśli nie przyjdzie to zdarzy się cud 😍

 

Dziubek powiem ci że testy owulacyjne również robiłam od 12 dnia cyklu do 16 te z Rossmana bo są chyba najlepsze co do wykrywalności te w fioletowym opakowaniu , i powiem ci że w 12 dniu 2 grube tak samo intensywne krechy  miałam , 13 DC linia testowa była wręcz bordowa a linia kontrolna jaśniejsza po 2 sekunach odrazu się pojawiła nie zdążyłam testy odłożyć , tak samo było w 14dc jak w 13 DC zaś w 15 ,16 dc już  znacznie jaśniejsza testowa

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Hmm a ja zastanawiam sie co jest grane... bolały mnie piersi ale bez szału, pobolewa jajnik i delikatnie brzuch a @ brak... boję się robić test, boję się nastawiać. Czuję, że robię sobie nadzieję...bo zawsze mam regularne cykle 26-29dni, z naciskiem na 27 i 28 od pol roku. A dzis mam 30 albo nawet 31 dc. Nie wiem sama co robić...

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
2 godziny temu, Gość Martuu napisał:

A może jutro zrób ewentualnie pojutrze Hopefull 😃 ja to czekałam aż 4 czy 5 dni po no ale u mnie zawsze było regularnie wiec bardziej się martwiłam ze to torbiel 😜

Tak we wtorek jesli nie przyjdzie to chyba faktycznie zrobię. Tylko nie bolą mnie jakoś super piersi, tak normalnie i nie mam żadnych „żyłek” wokół sutków wiec niesadze... a boje sie rozczarować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...