Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny a probowałyście z dofinansowania ? W końcu są na in vitro.. w ogóle jeśli mogę wiedzieć jaki to jest koszt? Uważam ze ta metoda to nic złego, dużo o niej mówi Rozenek i pewnie wiele gwiazd, ale przerażajace jest to ze społeczeństwo ma taki problem żeby zajść w ciąże 😕 

Odnośnik do komentarza

Ja tez jestem zdecydowana na invitro. 5 czerwca mam wizytę kwalifikacyjna. 

Dzis 5 dc, moja ostatnia szansa na naturalnie poczęte dziecko, nie wiedzę ze się uda dlatego już działam w kierunku invitro. 

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Martuu napisał:

Dziewczyny a probowałyście z dofinansowania ? W końcu są na in vitro.. w ogóle jeśli mogę wiedzieć jaki to jest koszt? Uważam ze ta metoda to nic złego, dużo o niej mówi Rozenek i pewnie wiele gwiazd, ale przerażajace jest to ze społeczeństwo ma taki problem żeby zajść w ciąże 😕 

Ja tez wczoraj w sumie zdecydowałam się na in vitro będę rozmawiac w przyszłym tyg z moim ginekologiem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gonialka
W dniu 26/5/2020 o 8:21 AM, Gość Sylvia92 napisał:

Hej dziewczyny. Gin przepisał mi Clostilbegyt. Miałam zacząć go brać w drugim dniu cyklu a tu niespodzianka okresu nie ma a na teście 2 kreski.  Jeśli któraś z Was ma receptę na ten lek to chętnie odsprzedam nie otwarte opakowanie 😉

 

W dniu 26/5/2020 o 8:21 AM, Gość Sylvia92 napisał:

Hej dziewczyny. Gin przepisał mi Clostilbegyt. Miałam zacząć go brać w drugim dniu cyklu a tu niespodzianka okresu nie ma a na teście 2 kreski.  Jeśli któraś z Was ma receptę na ten lek to chętnie odsprzedam nie otwarte opakowanie 😉

witam-  czy istnieje jeszcze możliwość odkupienia clo? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26/5/2020 o 8:21 AM, Gość Sylvia92 napisał:

Hej dziewczyny. Gin przepisał mi Clostilbegyt. Miałam zacząć go brać w drugim dniu cyklu a tu niespodzianka okresu nie ma a na teście 2 kreski.  Jeśli któraś z Was ma receptę na ten lek to chętnie odsprzedam nie otwarte opakowanie 😉

Chętnie odkupię.

Proszę o kontakt

protransfer@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Martuu napisał:

Monize ja tylko raz zrobiłam betę i więcej nikt mi nie zalecał a ja nie chciałam się stresować 😉 a czemu pytasz ? 😉 Co u Ciebie jak się czujesz ?

Ah wiem że nie powinnam ogólnie się zamartwiac ale lekarz kazał mi zrobić jeszcze betę przed nast wizyta i mój wynik środowy (5tc+2) to 16 823... To jest przeciez na ten czas tak wysoki wynik, że nie chce wiedzieć nawet co będzie w poniedziałek (wtedy też mam zrobić), wtedy już chyba wyjdzie poza normę tygodniowa 😮

Odnośnik do komentarza

Monize najwyazniejsze ze rosnie 🙂 ja tez w 6 tygodniu, kiedy robiłam miałam dość wysoko ale wiadomo malec na początku szybko rośnie 🙂 Jeśli Twoj lekarz chce to rób u mnie ani jeden ani drugi nie prosił o kolejną bete, bo miałam kontrole usg i brałam duphaston:) karte ciąży Twoj gin Ci załozyl? Jak sie czujesz? bo Itrymestr daje niezle popalic 😜 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Martuu napisał:

Monize najwyazniejsze ze rosnie 🙂 ja tez w 6 tygodniu, kiedy robiłam miałam dość wysoko ale wiadomo malec na początku szybko rośnie 🙂 Jeśli Twoj lekarz chce to rób u mnie ani jeden ani drugi nie prosił o kolejną bete, bo miałam kontrole usg i brałam duphaston:) karte ciąży Twoj gin Ci załozyl? Jak sie czujesz? bo Itrymestr daje niezle popalic 😜 

Nie jeszcze nie założył bo osttanio byłam jak było 4+4 i był jedynie pecherzyk, idę w środę, będzie to 6+2 więc mam nadzieję usłyszeć serduszko i wtedy może już założy kartę. Przyznam szczerze że czuję się taka do niczego, najchętniej bym cały czas spała, nie chodzę do pracy i to jest tak że wstaje z łóżka o 9 i zaraz myślę żeby znowu iść spać 🤦‍♀️ cały dzień najlepiej bym nic nie robiła i tylko leżała na kanapie, czasem pobelawa jajnik, ale w sumie rzadko, mdłości czasem mam ale chyba delikatne bo jeszcze nie zdarzylo mi się wymiotywac, ogólnie ciągle bym jadła na zmianę słodkie i kwaśne, mięso może dla mnie nie istnieć, choć zjem, bo wiadomo mąż na obiad woli mieć jednak czasem te mięso 😂 no i wszystko tak śmierdzi, najgorsze ze mam pieska i jego zapach mi tak przeszkadza... a ostanio jak byłam u mamy i robiła leczo to musiałam wyjść bo tak mnie zemdliło na sam zapach. Chyba cały 1trymestr po prostu przespie 😂

Odnośnik do komentarza

Monize niestety ból jajników, macicy to normalne i będą na razie bolały 😕 ze spaniem tez miałam problem i brak ochoty nawet na grila 🤦🏼‍♀️😏 a teraz już 15 tydzień czuje się jak młody bóg, rano mam dużo energii chociaż szybko padam spac wieczorem 😕 a do tego brzuch rośnie i człowiek jak takie słoniątko.. mnie mdlilo po witaminach i winogronie dlatego brałam je wieczorem i szybko spac albo toaleta 😜

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Martuu napisał:

Monize niestety ból jajników, macicy to normalne i będą na razie bolały 😕 ze spaniem tez miałam problem i brak ochoty nawet na grila 🤦🏼‍♀️😏 a teraz już 15 tydzień czuje się jak młody bóg, rano mam dużo energii chociaż szybko padam spac wieczorem 😕 a do tego brzuch rośnie i człowiek jak takie słoniątko.. mnie mdlilo po witaminach i winogronie dlatego brałam je wieczorem i szybko spac albo toaleta 😜

Zazdroszczę Ci ze juz jesteś tak daleko, przede mną jeszcze długa droga, ja to każdy dzień tak 'przeżywam' że strasznie mi się to ciągnie... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/5/2020 o 10:17 AM, Gość Monika napisał:

No to dziewczyny przyszedł taki ból jajników, że leżę zgięta W pół idzie @ 😞

Co tam Monika u Ciebie?zaczynasz kolejny mc z clo czy robisz sobie przerwę?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Beti napisał:

Co tam Monika u Ciebie?zaczynasz kolejny mc z clo czy robisz sobie przerwę?

Wszystko ok dzisiaj wzielam ostatnia dawkę w środę mam wizytę u ginekologa. Ale jestem jakoś już zrezygnowana i nie wierze, że się uda, to jest moj 5 cykl z clo i bardziej się już nastawiam na in vitro. Pecherzyki są zastrzyk był, ładnie pękają a ciazy jak nie było tak nie ma. 😞

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Monika napisał:

Wszystko ok dzisiaj wzielam ostatnia dawkę w środę mam wizytę u ginekologa. Ale jestem jakoś już zrezygnowana i nie wierze, że się uda, to jest moj 5 cykl z clo i bardziej się już nastawiam na in vitro. Pecherzyki są zastrzyk był, ładnie pękają a ciazy jak nie było tak nie ma. 😞

Monika a jaki masz poziom witaminy D? 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Monika napisał:

Wszystko ok dzisiaj wzielam ostatnia dawkę w środę mam wizytę u ginekologa. Ale jestem jakoś już zrezygnowana i nie wierze, że się uda, to jest moj 5 cykl z clo i bardziej się już nastawiam na in vitro. Pecherzyki są zastrzyk był, ładnie pękają a ciazy jak nie było tak nie ma. 😞

Dla mnie też wciąż zastanowi ze jeśli jest owulacja pęcherzyki pękają dlaczego nie może zajść do zapłodnienia 😔u mnie np 1 byl syn ciąża do końca bez problemów później 2 córki tez ok a teraz prawdopodobnie chłopcy i poronienia tylko córki były z innego związku 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość MONIZE napisał:

Monika a jaki masz poziom witaminy D? 

Monize wit D mam dobra biore tez codziennie 4000 tys jednostek od roku. Już nie mam pojęcia co jest nie tak wzielam to clo w tym miesiącu ale bez nadzieji całkowitej 😢

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Gość Beti napisał:

Dla mnie też wciąż zastanowi ze jeśli jest owulacja pęcherzyki pękają dlaczego nie może zajść do zapłodnienia 😔u mnie np 1 byl syn ciąża do końca bez problemów później 2 córki tez ok a teraz prawdopodobnie chłopcy i poronienia tylko córki były z innego związku 

Beti dla mnie tez to jest nie do pojęcia 😞 ale tak jak w poprzednich cyklach byłam nastawiona pozytywnie tak teraz nadzieja mnie całkowicie opuściła.

Odnośnik do komentarza

Martuu, niestety nie w każdym mieście są dofinansowania na in vitro.. ja jeszcze nie znam kosztow.. mam mieć ewentualna kwalifikacje.. 

ja tez się zastanawiam co jest nie tak skoro nie jest tragicznie, ładne pecherzyki, endometrium, inseminacja, wszystko w czasie a ciąży brak.. może głowa zawodzi.. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/5/2020 o 12:02 AM, Gość Monika napisał:

Wszystko ok dzisiaj wzielam ostatnia dawkę w środę mam wizytę u ginekologa. Ale jestem jakoś już zrezygnowana i nie wierze, że się uda, to jest moj 5 cykl z clo i bardziej się już nastawiam na in vitro. Pecherzyki są zastrzyk był, ładnie pękają a ciazy jak nie było tak nie ma. 😞

Dziewczyny jutra mam dostać okres zrobiłam dziś test I niestety znów się nie udało 1 kreska 😔

Odnośnik do komentarza
Gość Basia123

pozniejCześć, jestem tu nowa. Od 2 lat staramy się o dziecko. Mam wtórny brak miesiączki. Długo chodziłam do jednego ginekologa, który mnie "wystawił" i powiedział, żebym poszła do innego lekarza...straciłam dużo czasu i nadzieję. Zaczęłam chodzić do innego specjalisty, suplementy, leki, hormony przyjmowałam przez ponad 4lata. Miałam masę badań, prostych i tych bardziej skomplikowanych...nareszcie mój lekarz zdecydował się na próbie ciąży z clo...lada dzień mam dostać miesiączkę. Nie wiem, boję się rozczarowania. Wszystko zaczyna się psuć, kłócę się z mężem , presją bliskich i rodziny, nawet księdza, głupie pytania i sugestie znajomych. Jestem rozdrażniona, po hormonach mam straszne zaparcia, boli mnie brzuch ale poświęcam się. Nie mam nawet komu się wygadac, nikt nie zrozumie co przechodze i jak mi ciężko:(

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Beti napisał:

Dziewczyny jutra mam dostać okres zrobiłam dziś test I niestety znów się nie udało 1 kreska 😔

Beti może jeszcze jest nadzieja. A czujesz się jak na miesiączkę?:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...