Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę po prostu trzymamy kciuki , musisz się postarać Monika :))

Ja to już w ogóle zaczęłam II trymestr i czuje się dobrze, wróciłam do żywych po mdłościach, jest energia, wysypiam się :))

Babelek92 a pamiętasz Ame90? Może tu jeszcze zaglada? 🤔

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Martuu napisał:

Kurczę po prostu trzymamy kciuki , musisz się postarać Monika :))

Ja to już w ogóle zaczęłam II trymestr i czuje się dobrze, wróciłam do żywych po mdłościach, jest energia, wysypiam się :))

Babelek92 a pamiętasz Ame90? Może tu jeszcze zaglada? 🤔

Trzymajcie przydadzą się hehe. Bardzo się ciesze, ze wszystko dobrze  u Ciebie 🙂 a już wiadomo czy będzie córeczka czy synuś?:)

Odnośnik do komentarza

Monika a dzisiaj jak się czujesz? 
wlasnie byłam w środę na prenatalnych i okazało się ze będzie dziewczynka 🥰co mnie bardzo cieszy, mam nadzieje ze do 12 czerwca nic jej nie wyrośnie i tak zostanie 🙂 na usg mała ma już prawie 7 cm szok tak urosła od ostatniej wizyty ze aż w czwartek zaczęłam 14 tydzień wiec jestem 3-4 dni do przodu oraz termin porodu na szybciej 🙂 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość Martuu napisał:

Monika a dzisiaj jak się czujesz? 
wlasnie byłam w środę na prenatalnych i okazało się ze będzie dziewczynka 🥰co mnie bardzo cieszy, mam nadzieje ze do 12 czerwca nic jej nie wyrośnie i tak zostanie 🙂 na usg mała ma już prawie 7 cm szok tak urosła od ostatniej wizyty ze aż w czwartek zaczęłam 14 tydzień wiec jestem 3-4 dni do przodu oraz termin porodu na szybciej 🙂 

Super gratulacje 😍na pewno nic jej nie wyrośnie 😉 trochę odczuwałam do południa kłucie prawego jajnika teraz przeszło ale trochę mnie mdli ale możliwe ze psychika już mi działa 😂no i piersi trochę bola i nabrzmiałe.

Odnośnik do komentarza

Martuu powiedz czy też na początku miałaś takie uczucie ciągnięcia z jednej strony brzucha? Nie wiem czy to jest normalne i się martwię trochę... Lekarz w razie bólu jajnika czy kręgosłupa kazał wziąć nospe, no ale to raczej nie ból jajnika 🤔 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość Martuu napisał:

Monika tez na początku mnie mdlilo.. 

Monize generalnie możesz czuć się jak na okres takie są wrażenia i jajniki dały mi popalić 😕 

No właśnie mam takie uczucie, tylko delikatne.. A ogólnie to brałaś coś na to? Ja do tej nospy jakoś nie jestem przekonana.. 

Odnośnik do komentarza

Monize jeszcze wiele dolegliwości przed Tobą 😜dopiero się rozkręcasz 🙂 póki jest delikatnie to nic nie bierz a jak będziesz odczuwać ból macicy niektórzy to porównują do skurczy to bierz nospe pomaga jest bezpieczna i mój gin zalecał jakby Coe głowa bolała to Apap. A to Twoje pierwsze dziecko? jak coś to pytaj 🙂

Monika ogólnie czułam się jakbym miała dostać okres ale dziwiły mnie mdłości bo czasem tak miałam przed okresem ale tydzień wcześniej a nie kiedy już był termin albo po 😜

Odnośnik do komentarza

Martuu dziękuję bardzo za rady, chyba trochę poodpoczywam🤭 masakra ostanio mi się cały czas zdaje że odpoczywam 😁

No właśnie pierwsze i chyba dlatego się tak w siebie 'wsłuchuje' i na wszystko zwracam uwagę 🤔

Odnośnik do komentarza

Monize w takim przypadku najlepiej poleżeć, niestety na początku będziesz wszystko czuła ale musisz się oszczędzać i będzie ok. Potem z górki , mnie kiedy dopadły mdłości to jeszcze dużo spałam, rano wstałam i już o 11 dalej mogłam spac 😂Moje co prawda tez pierwsze dziecko także ile mogę to powiem 😜

A można wiedzieć w jakim jesteś wieku ?

Odnośnik do komentarza

Monize mdłości to powoli się rozkręcały nie miałam jakoś mega wydaje mi się ze po witaminach mnie mdlilo wiec to jest indywidualne a Tobie Twój gin kazał brać kwas foliowy i jakieś witaminy ? 
Ty to jesteś młodziutka , ja mam 31 wiec jeszcze tez 😜 hehe 

małe spanie to strasznie mnie mulilo chyba ze miałam zajęcie to jakoś przetrwałam ale wieczorem już spałam koło 21 🙂 Teraz tez spałam 😜

Odnośnik do komentarza
Gość Olina003

Miała może któraś z Was krwiaka na pękniętym pęcherzyku? To mój pierwszy cykl z Clo, owulację miałam w 10 DC. Byłam na monitoringu, ponieważ miałam być przygotowywana do inseminacji...niestety było juz za późno. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monika napisał:

Hej dziewczyny zrobiłam test właśnie wyszedł negatywny jestem 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki 😞 

Monika może miałaś później owulacje I dlatego test jeszcze nie wykazal

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Olina003 napisał:

Miała może któraś z Was krwiaka na pękniętym pęcherzyku? To mój pierwszy cykl z Clo, owulację miałam w 10 DC. Byłam na monitoringu, ponieważ miałam być przygotowywana do inseminacji...niestety było juz za późno. 

Jeśli chodzi o torbiel krwotoczna to ja miałam jeden raz, kiedy 1,5 roku temu zaczęliśmy się starać o dziecko, ona znika, przy następnym cyklu już jej nie ma, aczkolwiek nie wiem czy wtedy w terazniejszym cyklu owulacja się odbywa czy już nie, bo o to nie pytalam... 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Hej dziewczyny zrobiłam test właśnie wyszedł negatywny jestem 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki 😞 

Monika może trzeba jeszcze poczekać 🤔 tak jak Beti pisze 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny straciłam już nadzieje:( zastrzyk miałam robiony 6 maja  i wieczorem miałam straszny ból jajnika wiec sądziłam ze właśnie wtedy pękł pecherzyk. Dziwne ze mnie tak strasznie mdli i jestem bardzo wrażliwa na zapachy. Od 12.05 do 21.05 brałam te luteinę dopochwowo może ona mi cykl wydłuża i ona tak działa już nie mam pojęcia 😞

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Gość Monika napisał:

Dziewczyny straciłam już nadzieje:( zastrzyk miałam robiony 6 maja  i wieczorem miałam straszny ból jajnika wiec sądziłam ze właśnie wtedy pękł pecherzyk. Dziwne ze mnie tak strasznie mdli i jestem bardzo wrażliwa na zapachy. Od 12.05 do 21.05 brałam te luteinę dopochwowo może ona mi cykl wydłuża i ona tak działa już nie mam pojęcia 😞

Monia kiedyś musi sie nam udać, ja w styczniu poronienie i narazie starania na marne A wtedy w jeden dzień plodnych i zaszlam teraz też czuje ze będą nici więc nie jesteś sama 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Beti napisał:

Monia kiedyś musi sie nam udać, ja w styczniu poronienie i narazie starania na marne A wtedy w jeden dzień plodnych i zaszlam teraz też czuje ze będą nici więc nie jesteś sama 

Trzymam kciuki za Ciebie ✊🏻 Kurcze kiedyś to kobiety zachodziły w ciąże na pstryknięcie placami a teraz 😢

Odnośnik do komentarza
Gość Olina003
Godzinę temu, Gość MONIZE napisał:

Jeśli chodzi o torbiel krwotoczna to ja miałam jeden raz, kiedy 1,5 roku temu zaczęliśmy się starać o dziecko, ona znika, przy następnym cyklu już jej nie ma, aczkolwiek nie wiem czy wtedy w terazniejszym cyklu owulacja się odbywa czy już nie, bo o to nie pytalam... 

Dziękuje za odp. Lekarz twierdzi, ze owulacja była i teraz pozostało mi tylko czekać do spodziewanej miesiączki. Oby ta torbiel się szybko wchłonęła bo z następnej stymulacji nici. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Monika napisał:

Trzymam kciuki za Ciebie ✊🏻 Kurcze kiedyś to kobiety zachodziły w ciąże na pstryknięcie placami a teraz 😢

Noo a mnie najbardziej wkurza jak niektóre dziewczyny się chwalą że wpadły... A my na lekach tak łatwo nie mamy, bo nie udaje się zaraz tylko trzeba czekać 😞też się czasem zastanawiam gdzie ta sprawiedliwość.... 

Dziewczyny trzymam za was kciuki, oby okres jednak nie przyszedł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...