Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Gość Martuu napisał:

Monize a co u Ciebie jak się czujesz? Mam nadzieje ze już mniej stresu gdyż widziałam ze masz 4 tydzień 🙂 i jutro wizytę 🙂 Ja miałam wczoraj i zaczął mi się 14 tydzień i mam dziewczynkę :)))

Gratulacje!!! Jak już się zna płeć to jest super, możesz zacząć kupować ubranka 😁

Noo a ja właśnie wczoraj jakoś się zestresowalam znowu, dowiedziałam się że szwagierka też w ciąży i to już jej drugie dziecko będzie (ona młodsza ode mnie) i tak sobie pomyślałam że jak znowu u mnie się zakończy niepowodzeniem to się chyba załamie... Wiem że trzeba myśleć pozytywnie, ale po tym jak już raz poroniłam jakoś ze stresem podchodzę do tego, nie wiem czy to normalne... 

Jeśli chodzi o objawy to zmęczenie, wyczulony węch, wczoraj się popłakałam zupełnie bez powodu 🤔 no i bolące piersi. Jutro wizyta na szczęście na 8.15, nie będę musiała za długo czekać w ciagamu dnia 😄

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

MONIZE gratulacjeeee 🙂 Dużo zdrówka i przede wszystkim pozytywnego myślenia 😄 Wszytko będzie dobrze:D U mnie wczoraj właśnie wskoczył 20 tc 😄 W środę badania połówkowe, mam nadzieję że mojej Tosi nic między nogami nie urosło 🙂 

Odnośnik do komentarza

Ooo witaj babelek92 , kupę lat ;), jak miło ze stara ekipa tutaj zagłada 😉 Na kiedy masz termin ? Ja kolejna wizytę mam 12 czerwca 😉 i tez mam nadzieje ze będzie wszystko ok bez zmian 🙂

Monize daj jutro znać co tam na wizycie :)czekam z niecierpliwością 😀

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

Pisałam wczesniej na 1 cyklu z CLO. Niestety nie wyszlo a za bardzo sie nakrecilam i bylo mi przykro. Dziwna sytuacja bo mialam jakby bole i krawawienie implantacyjne, hcg troszke skoczylo i nagle spadlo i dostalam okresu.

Teraz drugi cykl. Też 0.5 tabletki dziennie. Tym razem biore zastrzyki w brzuch Clexane. Dwa pecherzyki, oba pekly po zastrzyku w sobote. Nic nie czulam, a wczesniej bolalo jak pekaly. W srode mialam kontrol i od razu zaczelam brac Duphaston i Luteine. Kontynuacja tez zastrzykow przeciw zakrzepowych. Endometrium 10 mm.

Lekarz mowi ze pieknie reaguje na stymulacje i nie wie czemu nie wychodzi. Nasienie badalismy. Nie mam endometrozy ani innych chorob. Czemu nie moze zaskoczyc...

Bede testowac krew 1 czerwca. Jak nie wyjdzie to bedzie 3 i ostatni cykl z Clo. Mamy zrobic przerwe i potem wrocic i wtedy lekarz sugeruje inseminacje. 

MONIZE TAK SIĘ CIESZĘ ŻE ZASKOCZYŁO, Gratulacje ❤️

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kornik napisał:

Cześć dziewczyny,

Pisałam wczesniej na 1 cyklu z CLO. Niestety nie wyszlo a za bardzo sie nakrecilam i bylo mi przykro. Dziwna sytuacja bo mialam jakby bole i krawawienie implantacyjne, hcg troszke skoczylo i nagle spadlo i dostalam okresu.

Teraz drugi cykl. Też 0.5 tabletki dziennie. Tym razem biore zastrzyki w brzuch Clexane. Dwa pecherzyki, oba pekly po zastrzyku w sobote. Nic nie czulam, a wczesniej bolalo jak pekaly. W srode mialam kontrol i od razu zaczelam brac Duphaston i Luteine. Kontynuacja tez zastrzykow przeciw zakrzepowych. Endometrium 10 mm.

Lekarz mowi ze pieknie reaguje na stymulacje i nie wie czemu nie wychodzi. Nasienie badalismy. Nie mam endometrozy ani innych chorob. Czemu nie moze zaskoczyc...

Bede testowac krew 1 czerwca. Jak nie wyjdzie to bedzie 3 i ostatni cykl z Clo. Mamy zrobic przerwe i potem wrocic i wtedy lekarz sugeruje inseminacje. 

MONIZE TAK SIĘ CIESZĘ ŻE ZASKOCZYŁO, Gratulacje ❤️

Kornik najlepiej kup sobie książkę, lub porob co lubisz żeby odciągnąć myśli, dodatkowo może pomóc 😁 oby tym razem się udało, a tym bardziej że lekarz zadowolony to mocno trzymam kciuki ❤️

Dziękuję Ci bardzo, jutro wizyta u lekarza to się okaże czy wszystko jest dobrze ❤️

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Martuu napisał:

Monize i jak? Co u Ciebie? Było coś widać ?:)

Na wizycie z USG wychodzi mi termin porodu 25.01, to 4tc+4, czyli w sumie tak jak z aplikacji, lekarz mówi że ogólnie dobre umiejscowienie, rozmiar pęcherzyka też, za 2 tyg kolejna wizyta, a w sumie trochę wcześniej bo 3.06 😄

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość MONIZE napisał:

Na wizycie z USG wychodzi mi termin porodu 25.01, to 4tc+4, czyli w sumie tak jak z aplikacji, lekarz mówi że ogólnie dobre umiejscowienie, rozmiar pęcherzyka też, za 2 tyg kolejna wizyta, a w sumie trochę wcześniej bo 3.06 😄

Gratulacje Monize 🙂 bardzo się ciesze, że wszystko dobrze❤️

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Gość Martuu napisał:

Monize gratuluje kochana :*, super informacja 🙂 a dostałas jakies leki na podtrzymanie? Termin super 🙂

 

43 minuty temu, Gość Monika napisał:

Gratulacje Monize 🙂 bardzo się ciesze, że wszystko dobrze❤️

Dziękuję Wam bardzo ❤️ na razie nic mi nie dał na podtrzymanie, powiedział że rośnie ładnie więc nie ma potrzeby, zobaczymy co będzie na następnej wizycie, jak już usłysze serduszko to jakoś może będę spokojniejsza, muszę się uzbroić w cierpliwość 😊

Monika a jak tam u ciebie? Testowalas? 

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Martuu u mnie termin na 7 Październik 😄 Narzeczony ma cichą nadzieję że urodzę 6 i zrobie mu najwspanialszy prezent imieninowy 😄 A u ciebie na kiedy termin ? Ja zagladam tu codziennie i aż mi się buźka cieszy jak czytam że kolejna z nas zobaczyła upragnione 2 kreseczki 😄

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość MONIZE napisał:

Na wizycie z USG wychodzi mi termin porodu 25.01, to 4tc+4, czyli w sumie tak jak z aplikacji, lekarz mówi że ogólnie dobre umiejscowienie, rozmiar pęcherzyka też, za 2 tyg kolejna wizyta, a w sumie trochę wcześniej bo 3.06 😄

Super wieści!!! 

Ja jutro idę na monitoring i mam wielką nadzieję zobaczyć ładny duży pęcherzyk 🙂

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość MONIZE napisał:

 

Dziękuję Wam bardzo ❤️ na razie nic mi nie dał na podtrzymanie, powiedział że rośnie ładnie więc nie ma potrzeby, zobaczymy co będzie na następnej wizycie, jak już usłysze serduszko to jakoś może będę spokojniejsza, muszę się uzbroić w cierpliwość 😊

Monika a jak tam u ciebie? Testowalas? 

Monize nie testowałam dzisiaj powinnam dostać miesiączkę ale na razie cisza 😊 Poczekam jeszcze z dwa dni Jak nie dostanę to zrobię test. Dzisiaj jakoś mnie tak mdli  Ale to pewnie już z nerwów😊 całe szczęście wróciłam do pracy i mam czym się zająć. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość Martuu napisał:

Oo to 3mamy kciuki Monika ja tez zrobiłam kilka dni po jak nie było @ i wyszedł piękny wynik oby tak bylo u Ciebie ☺️

Dziekuje jestes kochana ❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość Monika napisał:

Beti a jak u Ciebie?:)

U mnie jeszcze trochę czekania 11 dni zostało do okresu do ndz mam tabletki co lekarz zapisał na pęknięcie pęcherzyków na 10 dni narazie objawów zero dziś może tylko często do wc chodzę?A Ty ile dni już odczuwasz ból piersi?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość BETI napisał:

U mnie jeszcze trochę czekania 11 dni zostało do okresu do ndz mam tabletki co lekarz zapisał na pęknięcie pęcherzyków na 10 dni narazie objawów zero dziś może tylko często do wc chodzę?A Ty ile dni już odczuwasz ból piersi?

Myśle, że tydzień ale jak nigdy nic poza tym mnie nie boli jajniki cisza. Wczoraj skonczylam ostatnia tabletkę luteiny tylko zauwazylam ze od trzech dni mam bardzo wodniste upławy tez dziwne u mnie 😂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Martuu napisał:

I jak u Ciebie Monika? Coś przyszło? 🙂

zawsze masz regularny okres? 🙂 

Czesc Martuu z reguły tak cykle mam co 28-29 dni dzisiaj jest 30dc. Jutro zrobię test jak nie dostanę dzisiaj miesiączki. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...