Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Besos30 napisał:

Hej. Weszlam na chwile, tak z sentymentu, bo sama zaszlam w ciaze na clo:) nam sie udalo dopiero w 6 cyklu z clo, wiec sie nie poddawajcie! Trzymam za Was kciuki! Powodzenia!

Besos30 czyli jest dla Nas nadzieja 🙂  czułaś się jakoś inaczej w cyklu kiedy zaszłaś niż w poprzednich pięciu ?:) 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość MONIZE napisał:

Monika jak tam twoja owulacja? Ja nadal nic nie czuje, test owu dzisiaj ujemny, to mój 9 dc 

Hej Monize u mnie 7dc wiec chyba jeszcze u mnie za wcześnie jest na razie delikatna kreseczka druga. Ja zawsze mam tak miedzy 9-13 dniem owu. Musimy czekac 🙂

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Monika napisał:

Besos30 czyli jest dla Nas nadzieja 🙂  czułaś się jakoś inaczej w cyklu kiedy zaszłaś niż w poprzednich pięciu ?:) 

Pewnie, ze jest i wierze, ze kazdej z Was sie uda;)

Ten cykl byl w ogole inny, bo to byl moj ostatni na clo (lekarz po tym miesiacu chcial mnie na laparoskopie wyslac), wiec juz sie nastawialam na to, poza tym akurat w tym cyklu kochalismy sie z mezem tylko 2 razy, akurat mielismy 10 rocznice slubu (obstawiam, prezent od losu:) ), wiec juz przeznaczalam ten cykl na straty. Jakis tydzien przed spodziewana miesiaczka (nie mialam monitoringu ani wtedy nie robilam testow owulacyjnych, wiec owulacje moglam miec wczesniej)ciagnelo mnie w podbrzuszu (we wczesniejszych cyklam dopiero ok 3 dni przed miesiaczka bolaly mnie jajniki)wiec teraz wczesniej i inaczej, bol piersi byl taki sam jak przed miesiaczka, ale za to doszla ogromna sennosc. Wracajac z pracy musialam robic sobie drzemki, bo nie moglam funkcjonkwac. 

Mialam miec @ w niedziele, zrobilam test (chociaz juz sobie obiecywalam tyle razy, ze wiecej przed dniem spodziewanej@ nie zrobie, zeby sie pozniej nie nakrecac, ze moze jestem, ale nie wyszedl, bo za wczesnie, oczywiscie nie wytrzymalam), w poniedzialek o 19 po jednej z drzemek i wyszedl juz pozytywnie, byla bardzo blada druga krecha, ale byla. Na drugi dzien rano byla mocniejsza, w srode beta 117, w sobote 505, a do niedzieli zylam jak na szpilkach, zeby jednak nie przyszla ta miesiaczka i milion razy sie przeklinalam, ze tak wczesnie test zrobilam. Pozniej usg, dwa serducha i ogromne szczescie.

Wiem, ze nie da sie odpuscic calkowicie i o tym nie myslec, strasznie mnie wkurzalo jak ktos mi dawal rady"odpusc to siedzi w glowie" mialam ochote mu wtedy przyj...c, ale jak widac ten najbardziej przeze mnie skreslony cykl byl tym szczesliwym 😉

 

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jy5moty2g.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09cwa1o2wg8u1y.png
https://www.suwaczki.com/tickers/17u9ru1dbqs94x9b.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martuu

Besos30, miałam podobnie jak Ty z sentymentu tu zaglądam oraz u mnie sie udało w 4 cyklu clo, był to przedostatni gdzie u jednej ręki bym zaliczyła współżycie ale starając się trafić z głowy na owulacje i tak czekałam na okres aż nie przyszedł . Do tego wspomagała się dawka witamin jak i partnera bo każdy tez może być przemęczony:) I właśnie teraz jestem w ciąży :)) ale faktycznie głowa odpuściła ? Witaminy pomogły? 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość MONIZE
Godzinę temu, Edziolek31 napisał:

Jakie testy owu są najbardziej wiarygodne?O ile idzie tak stwierdzić..macie jakieś swoje sprawdzone,..

Ja ostanio miałam Facelle strumieniowe z rosmanna i były ok, a zawsze kupowałam w ACTIONIE takie fioletowe i moim zdaniem one były najlepsze no ale teraz nie chodzę na zakupy za bardzo więc nie mam do nich dostępu 😞 teraz kupiłam jakieś paskowe z horienmedical (mam je pierwszy cykl, w opakowaniu jest 30 pasków) ale szczerze nie polecam, jak wczoraj zrobiłam dla porównania test ten z Facelle i ten paskowy z hori to na paskowym miałam tylko (jedna) linie kontrolna a na tym z facelli dwie (wiadomo że i tak test negatywny na razie - druga kreska blada) ale uważam że te z facelli są bardziej czule:) 

Odnośnik do komentarza
Gość Monika
1 godzinę temu, Edziolek31 napisał:

Jakie testy owu są najbardziej wiarygodne?O ile idzie tak stwierdzić..macie jakieś swoje sprawdzone,..

Ja tez ostatnio pokusiłam się kupiłam przez internet paskowe 30 szt horienmedical -NIE POLECAM. Najlepsze opinie słyszałam o clearblue wlasnie je kupiłam i zacznę testować 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość MONIZE
13 minut temu, Gość MONIZE napisał:

Mam dostać okres za 10 dni.Zacznę robić intensywnie testy owu,zobaczę czy to coś da.

Ktoś się chyba pomylił i użył mojej nazwy użytkownika, bo ja tego nie pisałam 🤔

Odnośnik do komentarza
Gość Edziolek31

Chodziłam do gin prywatnie chyba koło kwietnia 2019r.Zrobiłam badania niby ok,zalecił mi laparoskopię żeby stwierdzić czy mam drożność,okazało się że tak.Lekarz nie wiedział czemu nie umiem zajść...Miałam trzy cykle z clo później brałam duphaston(możliwe że przekręciłem nazwę) i nic.....chciał przeprowadzić inseminację ale już olałam to.Moja kumpela powiedziała nie popełniaj tego błędu co ja...kupę kasy straciła na tym aż mi powiedziała zapisz się do kliniki niepłodności.....i tak chcę zrobić.Ogólnie ginekolog super,jeden z lepszych ale on bardziej się specjalizuje w ciążach że tak powiem bezproblemowych a nie jak u nas,z3 coś blokuje nie wiadomo co....Mąż fakt faktem ma je trochę słabe i mało,ale twierdził że to nie będzie aż taki problem.Odczekałam pół roku i też nic się nie podziało.Czas podjąć inne kroki ku klinice

Odnośnik do komentarza
Gość MONIZE

Noo ogólnie jak się ma problem z zajściem to lepiej iść do takiego który się specjalizuje. Ja już miałam tyle ginekologow... Ostatecznie trafiłam do tego co teraz chodzę, też jest z kliniki niepłodności i on podjął jakieś poważniejsze działania.

O inseminacji też słyszałam kiepskie opinie... 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj 10 dc. Na monitoringu widoczne 3 pecherzyki : 2 w prawym jajniku 15 mm i 1 w lewym również 15 mm. Endometrium 9mm. 

Dzis wieczorem mam zrobić zastrzyk Ovitrelle. Próba 36 godz później. 

Trzymajcie za mnie kciuki bo tracę nadzieje😌🙏🏻🥺

Odnośnik do komentarza
Gość Monika
Godzinę temu, Gość Laura napisał:

Wczoraj 10 dc. Na monitoringu widoczne 3 pecherzyki : 2 w prawym jajniku 15 mm i 1 w lewym również 15 mm. Endometrium 9mm. 

Dzis wieczorem mam zrobić zastrzyk Ovitrelle. Próba 36 godz później. 

Trzymajcie za mnie kciuki bo tracę nadzieje😌🙏🏻🥺

Laura jestesmy w tym samym dniu cyklu praktycznie u mnie dzisiaj 10dc. Moj lekarz niestety przyjmuje tylko ciąże i pilne przypadki, wiec zostały mi tylko testy  owu. Trzymam kciuki ✊🏻 Miejmy nadzieje, że w tym miesiącu Nam się uda.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Monika napisał:

Beti i jak sie czujesz ?

A ok dziś to już leje się że mnie coś od poronienia mam maskary z tym krwawieniem nigdy nie byly tak obfite ale od jutra już będzie coraz lepiej i od 6 zaczynam 2 cykl z clo i zobaczymy 😊

Odnośnik do komentarza
Gość MONIZE

Dziewczyny a powiedzcie też tak miałyście że tak bolał was brzuch podczas owulacji, przy clo?

Ja ogólnie zawsze czułam że mam owulacje ale był to ból tak góra 2 dni przy czym jeden dzień tylko mocniejszy, a teraz (to mój pierwszy cykl z clo) już 3 dzień bardziej mnie boli brzuch  (oba jajniki i w podbrzuszu). Dajcie znać jak to jest u was... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...