Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Gość Kornik napisał:

U mnie to dziwne mini plamienie bezowe- lekko w jasny braz (ale nie jest ciagnacy) i w sobote klucie w brzuchu. Poza tym nic... nawet piersi mnie nie bola... moze nic z tego nie bedzie

kolezanka po kilku ciazach (niestety zadnej nie donosila) powiedziala mi zebym nie szla jeszcze na hcg i wytrzymala do poniedzialku w przyszlym tygdoniu (i tak pojde w czwartek, nie wytrzymam tyle). Jeszcze wspomniala zebym brala Acard najmniejsza dawke, podobno to pomaga w implantacji zarodka, slyszalyscie o tym?

Jak się czujesz? Będziesz robić bete w tym tyg?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Monika napisał:

Hej Beti kiedy testujesz?:) ja dzisiaj wzięłam ostatnia tabletkę clo i za pare dni owu 🙂 czuje prawy jajnik zobaczymy co będzie 🙂 

Monika ja też wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę 😁 więc mamy dokładnie ten sam czas 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Kornik napisał:

Dziewczyny dziekuje za wsparcie.

Zrobilam dzis bete i niestety nie udalo sie... 

Moze nastepnym razem...

Jak tu czytałam to podobno za pierwszym razem mało komu wychodzi, więc głowa do góry, może w następnym miesiącu się uda 💪

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość MONIZE napisał:

Monika ja też wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę 😁 więc mamy dokładnie ten sam czas 

Ooo super razem raźniej hehe:) ja od wczoraj mam takie dziwne kłucie w lewym jajniku zrobiłam test owu i już wychodzi mi druga kreseczka, tak wcześnie owu jeszcze nie miałam chyba😂

Odnośnik do komentarza

MONIZE dziękuję za wsparcie ❤️

Beta wyszla mi 3.31

Podobno nie koniecznie wszystko stracone, ale juz male szanse zeby skoczyla.

Byc moze za wczesnie zrobilam krew, poworze w sobote test ten czuly. Jak wyjdzie ujemny to czekam na okres jak dodatni lece na bete w poniedzielek (ale juz nie licze)

no chyba ze przyjdzie okres to juz kolejna stymulacja. Okresu spodziewam sie w weekend.

Jak sytuacja u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Kornik napisał:

MONIZE dziękuję za wsparcie ❤️

Beta wyszla mi 3.31

Podobno nie koniecznie wszystko stracone, ale juz male szanse zeby skoczyla.

Byc moze za wczesnie zrobilam krew, poworze w sobote test ten czuly. Jak wyjdzie ujemny to czekam na okres jak dodatni lece na bete w poniedzielek (ale juz nie licze)

no chyba ze przyjdzie okres to juz kolejna stymulacja. Okresu spodziewam sie w weekend.

Jak sytuacja u Ciebie?

Kiedy masz dostać okres?

Odnośnik do komentarza

Beti teoretycznie sobota/niedziela - zawsze dostaje w nocy. Nie wiem jak to będzie teraz po stymulacji CLO, czasami sie wydłużaja cykle z tego co czytałam.

Dziś mnie boli brzuch, nie wiem czy na okres czy co to...

 

BETI a jak Twoja beta? Bo trzymam kciuki cały czas

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Kornik napisał:

Beti teoretycznie sobota/niedziela - zawsze dostaje w nocy. Nie wiem jak to będzie teraz po stymulacji CLO, czasami sie wydłużaja cykle z tego co czytałam.

Dziś mnie boli brzuch, nie wiem czy na okres czy co to...

 

BETI a jak Twoja beta? Bo trzymam kciuki cały czas

No ja w piątek powinnam dostać okres, wyniki bety jutro po 16 a plamilas  teraz jakiś dzień bo wydaje mi się że gdzieś czytałam 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Beti napisał:

To może za wcześnie zrobiłaś bete dużo ci nie brakowało do normy tyle jeśli masz cały czas plamienie to dziwne jakbu jeden dzień mogłoby być implantacyjne 

Może po prostu tak dziwnie zareagowałam na stymulacje i organizm zwariował. Boje sie zeby tylko nie pozamaciczna. Mimo to zrobie test w sobote. W poniedzialek bede dzwonic do gina tak czy siak, zobaczymy co mi powie

Odnośnik do komentarza

Ja teraz przed okresem tez miałam temp powyżej 37  plamilam dwa dni przed Miesiączka. Spóźniła mi się jeden dzien. 😞 od wczoraj sobie winkuje, jem migdały i morele. Bo ja zawsze endometrium miałam kiepskie 😞 mam nadzieje, że pomoże 🙂 

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja mam dzisiaj 29dc, 11dpo, w poniedziałek robiłam badanie progesteronu wyszło 108.5 nmol, przy normie dla drugiej fazy cyklu 3.8 - 50.6
Od 2dni mam bóle, kłócia w podbrzuszu, na zmianę oba jajniki, pomyślałam dziś rano że zrobię test bo może to jakiś znak ale niestety bielsze nie będzie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...