Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Gość Monika napisał:

Hej dziewczyny

jestem tu nowa choc czytam to forum już dłuższy czas. W tym miesiącu zaczęłam drugi cykl z clo + duphaston. Staramy się już prawie rok i bez rezultatów, mam PCO. Wyniki hormonów były delikatnie w dolnej granicy ale tez bez dramatu. Czy teraz w tym okresie koronowirusa macie monitoringi cykli? Bo moj ginekolog nie przyjmuje od 2-4 miesięcy. Na razie posiłkuje się testami owulacyjnymi.  

Cześć mój ginekolog nie przejmuje aż nie przyjedzie epidemi 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Gość Monika napisał:

Hej dziewczyny

jestem tu nowa choc czytam to forum już dłuższy czas. W tym miesiącu zaczęłam drugi cykl z clo + duphaston. Staramy się już prawie rok i bez rezultatów, mam PCO. Wyniki hormonów były delikatnie w dolnej granicy ale tez bez dramatu. Czy teraz w tym okresie koronowirusa macie monitoringi cykli? Bo moj ginekolog nie przyjmuje od 2-4 miesięcy. Na razie posiłkuje się testami owulacyjnymi.  

Cześć mój ginekolog nie przejmuje aż nie przyjedzie epidemi 

Odnośnik do komentarza

Asia, za ile dni będziesz mogła zrobić test? czy czekasz na @?

Gość Monika, ja też mam PCOS i dostałam podobny zestaw leków. Ja byłam w zeszłym tyg. u mojego lekarza. Nic nie mówił, że nie będzie przyjmował, ale wypisał mi receptę na dwa miesiące do przodu. Więc jeśli teraz się nie powiedzie, to w przyszłych cyklach mam brać zastrzyk z ovitrelle na chybił trafił, bez monitoringu. 

Odnośnik do komentarza

No ja spróbuje 1,2 cykle sama później chyba przerwę bo jednak przy clo powinien byc monitoring. Moj ginekolog przyjmuje tylko ciąże. Jestem dopiero co po owulacji i w czwartek zaczynam brać duphaston.  Będę. W mega szoku jak się uda w tym cyklu hehe. Czy tez Was dni po duphastonie przed zbliżającym się terminem @ ?

Odnośnik do komentarza

Iza, ja brałam dwie tabletki clo na raz z rana. Na ulotce jest napisane, żeby "zaleconą dawkę brać raz na dobę przed posiłkiem".

Monika, ja biorę duphaston już od kilku cykli i nigdy nie odczuwałam skutków ubocznych jego działania. 

Odnośnik do komentarza

Kami, już w 10dc miałam 2 pęcherzyki o wielkości 18mm i 13 mm. Następnego dnia zrobiłam zastrzyk z ovitrelle, żeby pęcherzyk pękł. Nie miałam już później monitoringu. 25dc mam zrobić badanie Beta hcg z krwi. Teraz odczuwam czasem ból jajnika, co wcześniej mi się nie zdarzało. To jest mój pierwszy cykl z clo. 

Odnośnik do komentarza

Kami, zrobiłam jeden i wyszedł pozytywnie. W następnej dobie po zastrzyku (nie jestem pewna czy ovitrelle nie przekłamuje testów). Myślę, że do owulacji doszło dopiero 48h po zastosowaniu ovitrelle. Co ciekawe mój ginekolog nakazał współżyć przed zastrzykiem, a nie po. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam pierwszy cykl z clo, jestem aktualnie w 7dc, 3 dzień z clo, dziś dopiero słabiej się czuję, jest to męczące ale daje rade. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 10dni więc sama będę badała owulacje testami, a czytałam że dziewczyny współżyją już po zakończeniu clo. Więc bądźmy dobrej myśli i czekajmy co się stanie 🙂 trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza

Ja mam pierwszy cykl z clo, jestem aktualnie w 7dc, 3 dzień z clo, dziś dopiero słabiej się czuję, jest to męczące ale daje rade. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 10dni więc sama będę badała owulacje testami, a czytałam że dziewczyny współżyją już po zakończeniu clo. Więc bądźmy dobrej myśli i czekajmy co się stanie 🙂 trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...