Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Gość Martuu napisał:

Asia a jak u Ciebie? ☺️

Miesiąc miała przerwy z CLo teraz zaczęłam czwarty cykl Z clo. Ale nie wiem czy mam owulację  moja wizytą została odwołana stoję w miejscu, jak nic nie wyszło to miła mieć robione badanie drożności jajników , przez tego wirusa nie będę miła 😔😔😔

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Gość Martuu napisał:

Asia , wcześniej miałaś owu? Albo chociaż w ostatnim cyklu?

Ostatni cyklu bez clo to nie maila była za małe,  ostatni cykl z clo to maila za duży pęcherzyk teraz mam brać od 3 dnia wcześniej brałam od 5  

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/3/2020 o 5:21 PM, Martuu napisał:

Kasia31, Jestem po 4 opakowaniu i aż ciężko mi uwierzyć, ale jestem 6 dni po terminie jesli chodzi o @ i strasznie mnie kłują jajniki, raz jeden raz drugi a do tego odczuwam brzuch.. Miesiączke miałam zawsze regularnie, Na początku myslałam ze to na okres ale ból jajników nie należy do przyjemności. 

 

Ja  zaczęłam przygodę z clo od 2marca bo był to 2dc i od tego dnia miałam zacząć brać 2x1, 50mg przez 5dni więc to mój 1cykl. 

 

pecherzyk i urosły 2, jeden pęknął 14.03 i było ładne jajeczkowanie. 

30marca mam zrobic test aczkolwiek zaczął pobolewac mnie delikatnie brzuch i piersi jak zawsze na okres.. tyle ze też odczuwam na przemian bol jajnikow, od tygodnia jem co popadnie i cały czas czuje się głodna. Sutki mam wrażliwe i wybuchy złości okropne. Niby objawy są ale może to po prostu przed okresem. Zobaczymy. 

 

Odnośnik do komentarza

Kasia31, miałam podobne objawy jak Ty i też myslałam ze to na okres i mi sie spóźniał, zrobiłam 2 testy i oba pozytywne więc moze zrob juz test, ileż można czekać 😛 bo ile jestes bez miesiączki? Kupilam super czuły test w rossmanie, sprobuj bo wydaje mi się, że jest coś na rzeczy 😄  Ja brałam te tabletki od 3 dnia przez 5 dni i mialam podobnie owulacje dokladnie 9-10 marzec 🙂

Bąbelek92, Karola, Clo, Ame90 co u was? Nic sie nie odzywacie 🙂 Jak sie czujecie, który tydzień ? 🙂 

Edytowane przez Martuu
poprawienie tresci
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Martuu napisał:

Kasia31, miałam podobne objawy jak Ty i też myslałam ze to na okres i mi sie spóźniał, zrobiłam 2 testy i oba pozytywne więc moze zrob juz test, ileż można czekać 😛 bo ile jestes bez miesiączki? Kupilam super czuły test w rossmanie, sprobuj bo wydaje mi się, że jest coś na rzeczy 😄  Ja brałam te tabletki od 3 dnia przez 5 dni i mialam podobnie owulacje dokladnie 9-10 marzec 🙂

Bąbelek92, Karola, Clo, Ame90 co u was? Nic sie nie odzywacie 🙂 Jak sie czujecie, który tydzień ? 🙂 

Miesiączka byla 1-6marca a owulacja ok 14.03, lekarz zalecił zrobic test 30.03 ale też mnie już korci okropnie i szczerze mówiąc jutro rano chyba się skuszę:)

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Martuu napisał:

I daj od razu znać co i jak 🙂 Ja co prawda pierwszy test robiłam w poludnie i na drugi dzien rano 🙂 a miesiączke mialam jakos 23 luty wiec tydzień wczesniej od Ciebie 🙂

Dam znać 😉 z tym że u mnie to będzie 28dzień, ale myślę ze te 2dni różnicy wielkiej nie zrobi? 

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Martuu u mnie jak narazie wszystko ok, troszkę kość ogonowa daje się we znaki ale mdłosci jak narazie przeszły 😄 Niestety mój gin nie przyjmuje w obecnej sytuacji ale na szczęcie poszukałam i znalazam inna Panią gin i ona mi zrobi dokładne badania po 12 tyg ciąży żeby sprawdzić czy wszystko ok 😄 Już się nie mogę doczekać przyszłego piątku będzie to 13+2 🙂 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wczoraj przyszła @😞 spóźniona 5 dni. 

Mam dylemat co robić dalej - czy stymulować się lekami? Przecież teraz nie ma szans na monitorowanie cyklu. 

Z drugiej strony szkoda mi każdego miesiąca, ponieważ mam już 39 lat. 

A wy działacie dalej? Stymulacja? Czy może natura? 

Odnośnik do komentarza

Październik 2019 - 1 cykl Clo tez bez monitoringu zakończony poronieniem, później 2 kolejne styczeń, luty 2020 Clo bez efektu. Następnie lek zmieniony na Latrezol teraz będzie 2 cykl.

Jakie bierzesz Witaminy? 

Odnośnik do komentarza

Zaczęłam w tym ostatnim cyklu brać witaminę B12 Forte (Bodajże z olimpa) bo w niej masz dużo jednostek chociażby kwasu foliowego minimum 400,spróbuj bo mam wrażenie ze te witaminy coś się przyczyniły do mojego cudu 😄☺️ I ogólnie dzisiaj czytałam ze kobiety przed planowana ciąża powinny zacząć brać kwas foliowy a tym bardziej jak poronilas, nie wiem dlaczego nikt o tym nie mówi 🤔 Napewno Ci nie zaszkodzą ☺️

Odnośnik do komentarza

W 7 tygodniu. Było to podejrzenie ciąży pozamacicznej bo beta mała  😞 

Jeśli chodzi o kwas foliowy to oczywista oczywistość 😉 jednak dla mnie zwykły kwas foliowy szkodzi, bo po poronieniu zrobiłam sobie badania i mam mutacje MHFRN. Muszę brać metylowany w przeciwnym razie szkodzę organizmowi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...