Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Gość Mąż żony napisał:

Witam wszytkie Panie.

Pilnie odkupię clostibegyt jak któraś z Pań ma na zbyciu.

Mój numer kontaktowy 531217300

jeszuanazareiczyk@wp.pl
 
Pozdrawiam

Ktoś by mial niepokolei w głowie gdyby Ci sprzedał! Czy zdajesz sobie sprawę jakie mogą być skutki stosowania tego leku leku bez nadzoru lekarza?! 

Odnośnik do komentarza
Gość Paula1671

Cześć dziewczyny 🙂

Co tam u was? Które dni cyklu? 🙂

Staracie się nadal czy narazie odpuszczacie staranki? Ja mam za dwa dni mieć @. Jutro testuje. Może któraś cheta się przyłączyć do testowania? 😄Czuję się dosyć dziwnie, taka niespokojna ale to chyba że wzlegu na tego wirusa. 

 

Odnośnik do komentarza

Paula1671 mi zostalo 6 dni do @ wczoraj  mialam jakies brazowe plamienie i sie zastanawiam co  to  bylo dzisiaj juz czysto. Chetnie bym juz testowala ale jeszcze za wczesnie.. 

A ty jakies objawy masz ? Powidzenia w testowaniu oby byly II kreseczki 🤞

Odnośnik do komentarza
Gość Paula1671

Marzena a może plamienie implantacyjne? Ja u siebie zawsze wypatruje plamienia albo jakiś zmian w śluzie między 6 a 11 dniem po ale nigdy nic nie zauważyłam. Aż zaczęłam myślec że jeśli nie było żadnego plamienia to i ciąży napewno nie będzie.. Wiele dziewczyn, którym się udało pisały o dziwnym jednodniowym plamieniu. 🙂 Życzę Ci aby się udało 🙂

 

Objawy.. Haha jak zawsze jakieś się znajdą ale bardziej pewnie sobie wkręcam niż je mam. Jako takich objawów podobno przed terminem okresu nie ma. 6-7 dni po owu miałam wysoka jak na siebie temp ciała 37.2-37.4 trwało to tylko jeden wieczór. Wczoraj rano czułam się bardzo słabo. I przed okresem zawsze chce mi się jeść i jem czekoladę z chipsami i wiele innych słodyczy a tym razem mnie od nich odrzuca. Uwielbiam też zasmażony żółty ser a jak wczoraj go zjadłam to chciało mi się wymiotować. 

 

Ale to nic nie znaczy, nie ma co sobie wkręcać bo będzie pewnie to co zawsze i będę się z siebie śmiać tylko 😄

Odnośnik do komentarza

Paula1671 pierwszy raz mialam takie plamienie wiec nadzieja jest ze to moze wlasnie to bylo ale poza tym nic. Wiec musze czekac te 6 dni ale ciezko jest bo chetnie bym juz zrobila test. 

Ty jutro juz bedziesz testowac zazdroszcze ci oby test byl pozytywny!

Odnośnik do komentarza
Gość Paula1671

 🙂  🙂

😄  <-- nie mogę usunąć tych minek z poprzedniej wypowiedzi.. 

 

A pewnie nie będzie czego zadzroscic. Ale lubię testować mimo negatywów, zawsze jest taka nadzieja a może jutro zobaczę dwie kreski xd

Ja zazdroszczę Tobie plamienia bo daje konkretną nadzieje, szczególnie że było ono po owu i może coś oznaczać, więc koniecznie daj znać co z tego wyszło bo ja cały czas śledzę te forum 🙂

Odnośnik do komentarza

Hej, pisze tutaj po raz pierwszy. Staramy się o dzidziusia od pół roku. Zaraz po ślubie odstawiłam tabletki anty, w styczniu skonsultowałam się z lekarzem, bo czułam, że coś jest nie tak. Okazało się, że nie mam owulacji. W zeszłym cyklu miałam rozpocząć stosowanie Clo, ale jak na złość mój okres przypominał plamienie, zamiast krwawienia, co mi się wcześniej nie zdarzało. Tak więc po konsultacji z panią doktor dzisiaj skończyłam brać Duphaston i czekam na @, potem zaczynamy z Clo. Mam ogromną nadzieję, że się uda.

Odnośnik do komentarza

Ame90 sprawdzałaś może jakie dokładnie miałaś badania hormonalne? 

Ja byłam w środę w klinice i lekarz powiedział ze jest jeden pęcherzyk... Dostałam pregnyl i mamy się starać... Także mi do testowania trochę zostało... A w środę robiłam badanie LH i estradiolu i LH Mi wyszło 13 a estradiol 1623 a Górna granica jest 650.... Ale to chyba po tych tabletkach. 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy któraś z was tak może miała testy owulacyjne od 10 dc pokazywały słabe ale widoczne kreski a monitoring w 12 dc i 16 dc owulacji niby brak a dzisiaj 28 dc cylku i @ brak a cykle mam średnio 29/30 dni ale żadnych oznak że @ przyjdzie ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie ponownie. Dokładnie teraz starania nie są wskazane. Doktorka zakazała mi brać CLO, aktualnie u mnie 31dc odstawiony duphaston i czekam na okres. 

Może taki reset od monitoringów i ciągłego myślenia też dobrze zrobi. 

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

Ja też zaczęłam przygodę z cleo od 2marca bo był to 2dc i od tego dnia miałam zacząć brać 2x1, 50mg przez 5dni.

O dzidziusia staramy się od roku.

Pierwsze usg wykazało, że pojawiły się 2pecherzyki, jeden dość spory. 

kolejne usg potwierdziło pekniecie pecherzyka i jajeczkowanie. Lekarz stwierdził, że jeśli był "seks stulecia" to ciąża jak nic (haha) 

30marca mam zrobic test aczkolwiek zaczął pobolewac mnie delikatnie brzuch i piersi jak zawsze na okres... 

Stresuje się ale cały czas mam nadzieję choć wierzę, że jakby nie teraz... to w następnym cyklu się uda.

 Pozdrawiam i trzymam za Wszystkie Was kciuki :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/3/2020 o 7:39 PM, Gość Liszka19 napisał:

Hej kochane może któraś potrzebuje?
 8 op. Clostibegyt
6 op pregnyl 5000j
5 op progesteron 200mg
Niestety mam 6msc przerwy ☹️ a szkoda żeby się zmarnowało leżąc w szafce 

Po ile za opakowanie clo i do kiedy wazne? 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny cieżko uwierzyć ale się udało 🙂 dzisiaj zrobiłam test i to nie z porannego moczu, wyszły migiem dwie kreski, aż nie dowierzam bo dosłownie cykl odpusciłam i zliczyłabym na palcach ile razy współżyłam 🙂 nie wiem jakim cudem sie udało... chyba warto wyluzować ale wiem że ciężko. Rozmawiałam z moim gin i powiedziała że mam przyjsc za 1.5 tygodnia, co prawda teraz to sie dopiero boje przez tego koronawirusa 😮 

Mi zostało ostatnie opakowanie Clostibegyt za które płaciłam 20 zł.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Martuu napisał:

Dziewczyny cieżko uwierzyć ale się udało 🙂 dzisiaj zrobiłam test i to nie z porannego moczu, wyszły migiem dwie kreski, aż nie dowierzam bo dosłownie cykl odpusciłam i zliczyłabym na palcach ile razy współżyłam 🙂 nie wiem jakim cudem sie udało... chyba warto wyluzować ale wiem że ciężko. Rozmawiałam z moim gin i powiedziała że mam przyjsc za 1.5 tygodnia, co prawda teraz to sie dopiero boje przez tego koronawirusa 😮 

Mi zostało ostatnie opakowanie Clostibegyt za które płaciłam 20 zł.

Cudownie 🙂 GRATULUJĘ 🙂

Za którym razem z clo się udało? 

ja robię test za 5dni 😱 😊

Odnośnik do komentarza

Kasia31, Jestem po 4 opakowaniu i aż ciężko mi uwierzyć, ale jestem 6 dni po terminie jesli chodzi o @ i strasznie mnie kłują jajniki, raz jeden raz drugi a do tego odczuwam brzuch.. Miesiączke miałam zawsze regularnie, Na początku myslałam ze to na okres ale ból jajników nie należy do przyjemności. 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. 

Jestem tu nowa, nie jest mi lekko tak jak wam. Mój cykl z cleo to 4. Mam monitoring, w pierwszym i drugim cyklu nie miałam owulacji w trzecim już miałam ale niestety nie udało się. Miałam badania AMH i prolaktyna, tsh wszystko w normie. Nie wiem jak to możliwe ale nie wiem co się dzieje w moim organizmie, skoro 10 lat temu urodziłam dziecko a teraz od dwóch lat nie mogę zajść w ciążę nawet sprawdzana drożność jajowodów miałam. Ech może tak ma być 

Odnośnik do komentarza

Pomocy!!!

Dzis 33 dzień cyklu, miesiączki brak. Przedwczoraj odstawiłam luteinę po negatywnym teście ciążowym. 

Hcg nie robiłam bo koronawirus.

Zawsze misiaczka była jak w zegarku co 28 dni.

Co robić ? 

 

Odnośnik do komentarza

Martuu gratuluje! Kolejna po 4cyklu, ja właśnie też jestem w 4 cyklu więc mam nadzieję, że  i dla mnie bedzie szczęśliwy. Niestety w tym miesiacu bez monitoringu bo mój lekarz tak zadecydował żeby mnie nie narażać. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Patka93 napisał:

Martuu gratuluje! Kolejna po 4cyklu, ja właśnie też jestem w 4 cyklu więc mam nadzieję, że  i dla mnie bedzie szczęśliwy. Niestety w tym miesiacu bez monitoringu bo mój lekarz tak zadecydował żeby mnie nie narażać. 

Patka93, ja tez nie miałam w tym cyklu monitoringu, kazała mi żyć na luzie w tym cyklu ☺️
 

Laura poczekaj 3 dni i zrób 😉 masz jakieś objawy? Mi w sumie wyszedł pozytywny test w 32 dniu 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...