Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście GRATULUJĘ. Chciałam dopytać dlatego, że ja też biorę CLO 3 cykl od 3 do 5 dnia A później duph od 16 do 25 dnia cyklu. Byłam u lekarza w 13 dniu cyklu, były dwa pęcherzyki 24 i 22. Teraz czekam. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Clo napisał:

Dziewczyny nie wiem jak to napisac ale jestem w szoku jeszcze:) w pon cos mnie podkusilo i stwierdzilam zrobię test a tam cien cienia zrobiłam drugi i byla widoczna druga kreska szok niedowierzenie i beta 79.96 dzis beta 255.97... Stal sie cud i jestem w ciąży w miesiącu w ktorym odpuściłam totalnie i bylam nastawiona na wizyte w klinice a tu taka niespodzianka... To był 10 cykl starań 4 z clostilbegyt;)

Clo gratulacje, dzięki Tobie nadzieja nie umiera!! 🙂 Witaminki swoje zrobiły 🙂 

A ostatni cykl miałaś intensywny jeśli chodzi o współżycie czy tez na luzie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość Gochaaa
9 godzin temu, Gość Laura napisał:

Też mi się udało w pierwszym cyklu z Clo. 

Niestety ciąża zakończona poronieniem w 7 tygodniu. 

U mnie się udało w drugim cyklu, bo w pierwszym była za mała dawka. Jednka tak jak u Laury, ciąża zakończona poronieniem w 8 tygodniu. Zatrzymanie akcji serca zarodka.

Laura, co u Ciebie było powodem poronienia? Badalas przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Gość Gochaaa
Godzinę temu, Gość Monika napisał:

Właśnie dzisiaj zaczęłam brać clo.

Dziewczyny, czy braliście go o jakieś konkretnej porze? I z innymi tabletkami? 🤔

Ja brałam rano na czczo dwie tabletki na raz. Do tego Inofem i witaminy.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Gochaaa napisał:

U mnie się udało w drugim cyklu, bo w pierwszym była za mała dawka. Jednka tak jak u Laury, ciąża zakończona poronieniem w 8 tygodniu. Zatrzymanie akcji serca zarodka.

Laura, co u Ciebie było powodem poronienia? Badalas przyczyny?

Niestety do końca nie wiadomo co było przyczyna poronienia: być może słabe nasienie męża być może że organizm odrzucił zarodek. Robiłam badania DNA i mam mutacje genu MTHFR, teraz biorę metylowany kwas foliowy. 

Prof mówi ze teraz jak zajdę w ciąże od razu heparyna w brzuch. 

Nadmienię że pierwsza ciąża była biochemiczna ... także ja zachodzę w ciążę jednak w początkowym etapie jest porażka  . 

Odnośnik do komentarza
Gość Gochaaa
40 minut temu, Gość Laura napisał:

Niestety do końca nie wiadomo co było przyczyna poronienia: być może słabe nasienie męża być może że organizm odrzucił zarodek. Robiłam badania DNA i mam mutacje genu MTHFR, teraz biorę metylowany kwas foliowy. 

Prof mówi ze teraz jak zajdę w ciąże od razu heparyna w brzuch. 

Nadmienię że pierwsza ciąża była biochemiczna ... także ja zachodzę w ciążę jednak w początkowym etapie jest porażka  . 

Ja właśnie pytałam lekarki czy wykonywać jakieś badania. Powiedziała, że oczywiście jeżeli chce to może mnie pokierować ale ona zasugerowałaby żeby spróbować jeszcze raz bez badań. Bo jest ich całe mnóstwo i koszty bardzo wysokie. To była moja pierwsza ciąża i niestety tak krótko mogłam się nią cieszyć...

Bardzo mi przykro...Czyli u Ciebie były dwie straty?

O tej mutacji też dużo czytałam i zdania są podzielone. Cześć lekarzy mówi, że strata ciąży nie mogła nastąpić przez to i, że ta mutacje ma bardzo dużą ilość ludzi. Wiem tylko, że większość witamin dla kobiet w ciąży ma już w składzie kwas foliowy w dwóch wersjach i będę takie brać tym razem.

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

CLO moje gratulacje :))) Suuuper wiadomość 🙂 Rośnijcie zdrowo 🙂

Gochaaa u mnie wszystko w porządku, we wtorek miałam wizytę na której zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa, wrażenia i emocje nie do opisania. Kolejna wizyta za miesiąc. 🙂 Troszkę męczą mnie poranne mdłości, i okropnie bola piersi, poza tym czuję się bardzo dobrze 🙂

Trzymam kciuki za każdą z was 🙂😘 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
W dniu 4/3/2020 o 5:51 PM, Gość Clo napisał:

Dziewczyny nie wiem jak to napisac ale jestem w szoku jeszcze:) w pon cos mnie podkusilo i stwierdzilam zrobię test a tam cien cienia zrobiłam drugi i byla widoczna druga kreska szok niedowierzenie i beta 79.96 dzis beta 255.97... Stal sie cud i jestem w ciąży w miesiącu w ktorym odpuściłam totalnie i bylam nastawiona na wizyte w klinice a tu taka niespodzianka... To był 10 cykl starań 4 z clostilbegyt;)

Clooooo!!!!!! Kochana!!!!! Tak bardzo się cieszę!!!!! A myślałam sobie o Tobie, że dawno Ciebie tu ostatnio nie było! 🙂 odzywaj się, dawaj znać jak Beta rośnie ❤️ gratuluję!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Gochaaa
4 godziny temu, Gość Clo napisał:

Dzisiejszy wynik bety 684;) a za tydz wizyta u lekarza:)oby było wszystko dobrze:)

Tak pięknie rośnie! Super, bardzo się cieszę! 🥰 Na pewno wszystko będzie dobrze i piątek 13 będzie dla ciebie szczęśliwy 😉 który to dzień cyklu? I w którym była owulacja?

4 godziny temu, Gość Babelek92 napisał:

CLO moje gratulacje :))) Suuuper wiadomość 🙂 Rośnijcie zdrowo 🙂

Gochaaa u mnie wszystko w porządku, we wtorek miałam wizytę na której zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa, wrażenia i emocje nie do opisania. Kolejna wizyta za miesiąc. 🙂 Troszkę męczą mnie poranne mdłości, i okropnie bola piersi, poza tym czuję się bardzo dobrze 🙂

Trzymam kciuki za każdą z was 🙂😘 🙂 

Bardzo się ciesze, że wszystko jest w porządku! Który to tydzień? Ważne, że są dolegliwości to znaczy, że wszystko jest w porządku!

 

Trzymam kciuki za Was dziewczyny!!! 😊

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...