Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia Kielce
6 godzin temu, Gość Dodka napisał:

Teraz ckm na owu jestem po 2 monitoringach i moja mówi codziennie 😉 

Mój gin też mówił żeby codziennie ale ostatnio ciężko mi było codziennie. Tym bardziej że clo powoduje u mnie spadek libido i mam mniej śluzu. Chyba spróbuję łykać tabletki z oleju wiesiołka. Może pomoże na to

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Hej Dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam 🙂 

Clo, niestety to uroki kliniki... dlatego my zdecydowaliśmy się na profesora, ktory sam prowadzi praktykę, bo tak jakby „wszystko jest w cenie”.

Drop, przykro mi... przyszła @? Trzymaj się.

Dziewczyny, jestem juz 2tygodnie na lekach na depresję i przeciwlękowych i skończyło się obsesyjne myślenie o tym wszystkim. W międzyczasie oczywiscie jedna kreska, @, teraz zastrzyki z gonadotropiny. Ale niemal bezemocjonalnie... bez żadnej załamki 🙂 w końcu zaczynam normalnie żyć... sen jeszcze nie do konca sie uregulował ale i tak jest duzo lepiej. Nawet jesli to nie przybliży mnie do upragnionego celu, to trudno. Znacznie poprawia komfort życia i to sie dzis dla mnie liczy 🙂

Odnośnik do komentarza

Cześć Hopefull, miło słyszeć, ze masz wewnętrzny spokój i lepiej się psychicznie czujesz.. 

Hopefull, daj znać jak się będziesz czuła po tych zastrzykach ..

A ja dziś powtórzyłam test w dniu oczekiwanej @, tylko potwierdził co ostatnio, ale nie oczekiwałam cudu, także była to tylko formalność.. po luteinie zawsze mam kilkudniowe opóźnienie, wiec czekam na @.. 

Przede mną  chyba ostatnia inseminacja.. 

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Hej dawno mnie nie było :) wczoraj zaczęłam znowu brać clo po miesięcznej przerwie i druga inseminacja zbliża się nieubłaganie :) będziemy próbować tak do 5 razy postanowiliśmy a później odrazu on vitro. Wiec jak inseminacje nie wyjdą w lipcu cisniemy z on vitro :) 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Właśnie wyszłam z wizyty u profesora. Okazuje się, że jeszcze jeden zastrzyk mam wziąć i kolejna wizyta w piątek. Spoooko! Trzeba to trzeba 🙂 odzyskałam spokój i z wizyty wyszłam bez ładunku emocjonalnego 🙂 

Po zastrzykach czuję się zupełnie normalnie, żadnych skutków ubocznych. W sobotę brałam pierwszy, wczoraj drugi i jutro jak się okazuje mam przyjąć trzeci. Przyjmuję Fostimon  75 j.m.

Drop, trzymam kciuki za Ciebie!! Bardzo mocno!!! 😘

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/2/2020 o 5:29 PM, Gość Asia Kielce napisał:

Mój gin też mówił żeby codziennie ale ostatnio ciężko mi było codziennie. Tym bardziej że clo powoduje u mnie spadek libido i mam mniej śluzu. Chyba spróbuję łykać tabletki z oleju wiesiołka. Może pomoże na to

Ja po clo i dupha - woogle nie czuje ze coś biorę - śluzu w sumie jakoś specjalnie nie obserwuje. U mnie ładnie pęcherzyk pękł wiec jak to moja ginekolog powiedziała za 14 dni czeka na pozytywnego smsa ...:) będzie u ciebie dobrze ;) trzeba po protu myśleć pozytywnie 

Odnośnik do komentarza
Gość Asia Kielce
Godzinę temu, Gość Dodka napisał:

Ja po clo i dupha - woogle nie czuje ze coś biorę - śluzu w sumie jakoś specjalnie nie obserwuje. U mnie ładnie pęcherzyk pękł wiec jak to moja ginekolog powiedziała za 14 dni czeka na pozytywnego smsa ...:) będzie u ciebie dobrze 😉 trzeba po protu myśleć pozytywnie 

W takim razie wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie i za 14 dni pisz że są dwie kreski ☺️

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Dodka napisał:

Ja po clo i dupha - woogle nie czuje ze coś biorę - śluzu w sumie jakoś specjalnie nie obserwuje. U mnie ładnie pęcherzyk pękł wiec jak to moja ginekolog powiedziała za 14 dni czeka na pozytywnego smsa ...:) będzie u ciebie dobrze ;) trzeba po protu myśleć pozytywnie 

To działaj 😊 z całego serca życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Marysienka17

Hej. Jestem tu nowa. Zaczęłam 1 cylk clo. Byłam na monitoringu po 14 dniach. Gin powiedział że owulacja była i że były dwa pęcherzyki. Obecnie są 2 ciałka żółte w jajniku. Czy to znaczy że mogę być w ciąży ale do końca nie jest to pewne?? 😉

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie wiem jak to napisac ale jestem w szoku jeszcze:) w pon cos mnie podkusilo i stwierdzilam zrobię test a tam cien cienia zrobiłam drugi i byla widoczna druga kreska szok niedowierzenie i beta 79.96 dzis beta 255.97... Stal sie cud i jestem w ciąży w miesiącu w ktorym odpuściłam totalnie i bylam nastawiona na wizyte w klinice a tu taka niespodzianka... To był 10 cykl starań 4 z clostilbegyt;)

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość Clo napisał:

Dziewczyny nie wiem jak to napisac ale jestem w szoku jeszcze:) w pon cos mnie podkusilo i stwierdzilam zrobię test a tam cien cienia zrobiłam drugi i byla widoczna druga kreska szok niedowierzenie i beta 79.96 dzis beta 255.97... Stal sie cud i jestem w ciąży w miesiącu w ktorym odpuściłam totalnie i bylam nastawiona na wizyte w klinice a tu taka niespodzianka... To był 10 cykl starań 4 z clostilbegyt;)

Cudownie ! Teraz trzymam kciuki żeby pięknie się rozwijało ;)) i mam nadzieje ze zaraz dołączę do ciebie ! 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Marysienka17 napisał:

Hej. Jestem tu nowa. Zaczęłam 1 cylk clo. Byłam na monitoringu po 14 dniach. Gin powiedział że owulacja była i że były dwa pęcherzyki. Obecnie są 2 ciałka żółte w jajniku. Czy to znaczy że mogę być w ciąży ale do końca nie jest to pewne?? 😉

Uuu to jest szansa na bliźniaki;) coraz lepiej na forum ;)) trzymam kciuki 😉 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...