Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12/2/2020 o 10:08 PM, Gość Asia napisał:

Mi cały czas w pracy koleżanki starsze dogadują że w moim wieku miała dwójkę dzieci,   ty dopiero 6 miesiąc się starasz a u. Mnie zaraz będzie dwa lat, 

A w jakim wieku jesteś jeśli można wiedzieć  ? Bo ja nie należę do tych najmłodszych a staram się już jakieś 9 miesięcy 😞 i też nie mam jeszcze dzieci.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gość Hopefull napisał:

Paaatkaa, ja dzis mam 21dc i podobnie - boli mnie podbrzusze, oprocz tego jajnik i piersi... ale przed miesiączka tez mi sie tak zdarza wiec to chyba normalne i o niczym nie świadczy... niestety 😞 

Ja mam tak co miesiąc. 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 🙂 od dłuższego czasu obserwuję to forum. Z mężem staramy się o dziecko i zaczynamy robić badania. Ostatnio miałam. Badanie prolaktyny, tsh i z wynikami do ginekolog teraz. Na wizytę czekam 3 miesiac, bo nawet i prywatnie takie kolejki. W ostatnim momencie mam problem. Na wardze sromowej po stronie zewnętrznej zrobiła mi się taka krosta/narość a z niej po kilku dniach sączy się krew a później ropa. Następnie po tym jest tylko takie zgrubienie. Miałam to kiedyś z 5 lat temu i lekarz przepisał mi maść witaminowa. A teraz znowu pojawił mi się ten sam problem. Co to może być takiego? Boję się, że to może mój problem zajściem w ciążę? Czym teraz smarować aby zapobiec a wizyta już za miesiąc u ginekologa. 

Odnośnik do komentarza

Ten ból podbrzusza minął i wczoraj strasznie mnie bolała głowa. Nie widziałam żadnej tabletki tak na wszelki wypadek. Ja mam cykle okolo 30d -32d do @ jeszcze 7d więc czekam...  mam bardzo nieregularnie cykle zawsze się spóźnia.   Nie wiem czy już testować czy czekać jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Hej dziewczyny A ja jestem przeziebiona byłam dziś u lekarza i zwolnienie,mówię do niej że gorączki nie mam A ona zmierzyła i mam 37,6 gdzie ja nigdy nie mialam takiej temp max 37 ale to naprawdę rzadkość u mnie.dzis 30dc A @ brak.bete robilam 9 dni po owu i wyszła negatywnie. Myślicie że jest jakaś szansa? Codziennie wieczorem pobolewa mnie brzuch jakbym miała zaraz dostać.boje się testowac 

Odnośnik do komentarza

Nadzieja 9 dni po owu moze to za wczesnie bylo:) ja dziś zaczęłam duphaston ale psychicznie odpuscialam ten cykl jakos się na nastawiam bardzo licze na wizytę u lekarza w przyszly piatek i ze ustalimy jakiś plan działania:)

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Nie wiem po co ja się jeszcze łudzę tyle lat nic i nagle miał się cud stać? Bez sensu to wszystko.jade w przyszłym tygodniu do moje dr i powiem że to już ostatni raz na clo i jadę do Gdyni na in vitro jak najszybciej ,muszę się posunąć do przodu bo inaczej zwariuje A wam dziewczyny życzę powodzenia 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...