Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny Ja tez się mogłam starać już3 lata temu ale chciałam dopiero po ślubie itp... Gdybym wiedziała to też bym się już Wcześniej zaczęła starać....  Też mam dola... Jeszcze Moja szwagierka dziś urodziła i cieszę się bardzo bo to Moja Chrzesnica będzie ale zarazem tak jakoś mi bardzo smutno bo też by się chciało ☹️ 

Odnośnik do komentarza

Więcej co mnie bardzo boli że te kobiety które bardzo chcę mieć dziecko i będą bardzo kochały i dbały to nie mogą zajść w ciążę, a taka k...... Która obrazu zachodzi w ciążę później zabija dziecko albo wyżywić na śmietnik nie mają problemu i zachodzi w ciążę odarazu 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a któraś bierze duphaston? Od którego dnia bo ja bralam od 16 a w 18 dc ostatnio dopiero zobaczylam sluz plodny i boje sie ze duphaston mi zablokował owulacje i tak sie zastanawiam czy teraz nie wziąć go dopiero od 18 dc 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Clo napisał:

Dziewczyny a któraś bierze duphaston? Od którego dnia bo ja bralam od 16 a w 18 dc ostatnio dopiero zobaczylam sluz plodny i boje sie ze duphaston mi zablokował owulacje i tak sie zastanawiam czy teraz nie wziąć go dopiero od 18 dc 

Ja boiore clo od 3 do 7 a później od 16 do 25 duphason 2 razy po 1 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Lena w ktorym dniu cyklu robilas betę  i jak długie cykle masz? Moze to było krwawienie implementacyjne?! 🙂

Clo, trzymam kciuki! Ja zraziłam sie Do tej kliniki 😞 ale byc moze po prostu złe trafiłam. Trzymam mocno kciuki 🙂

Ame90, Asia, to wszystko jest bardzo trudne do przejścia, myśle ze każda z nas podobnie to spostrzega. Podobne rzeczy nas bolą, podobne wkurzają... fajnie, że mamy to forum. Bo to sporo daje, przynajmniej mnie. Nie czuje sie jak ludzik z kosmosu tylko czuję z Waszej strony bezwarunkową dozę zrozumienia, wsparcia i siły 🙂 

Drop, co u Ciebie?
 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Clo napisał:

Hahahaha nie wierzę co czytam :p. Jestem osobą wierząca i co niedzielę chodze do kościoła od paru miesięcy modlimy sie z mezem ciągle o dziecko... Ale jakby ktos powiedział ze tylko in vitro moze mi pomoc to bez chwili zastanowienia podejme się tego 🙂

Zeby nie bylo ze pisze sama do siebie to byla odpowiedź do kogos kto podal nam linki do stron z msza czy cos takiegi i ze tylko modlitwa moze nam pomoc a invitro jest zle

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Nie odzywam się ostatnio, bo staram się złapać dystans od tego wszystkiego.. ostatnio pisałam, ze cykl stracony, bo brałam antybiotyk i okazuje się, ze ten lek nie jest przeciwwskazaniem do IUI, wręcz nawet przeciwnie.. i w poniedziałek przystępuje do kolejnej inseminacji.. 

dzis będąc w klinice na monitoringu spotkałam pare, która tego samego dnia miała IUI, a w tym miesiącu przystępują już do in vitro.. nie widzę, żadnym przeciwwskazań do tej metody, nawet bariery religijnej.. chociaż wiadomo ze każda z nas chciałaby naturalnie.. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...