Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ame90 bardzo mi przykro...trzeba wierzyć, że nadejdzie ten dzień. Tak jak pisała CLO 🙂

CLO bardzo fajnie, że tak szybko te kolejne badania i będzie coś wiadomo czy dieta i witaminki pomogły 😉 trzymam kciuki!

najdzieja udało Ci się podejść na te USG? Czy ból się zmniejszył?

ja się dziewczyny bardzo boje kolejne ciąży żeby sytuacja się nie powtórzyła...boje się też, że psychicznie mogę się zablokowac i nie uda się drugi raz 😞

Odnośnik do komentarza

Ame90 bardzo mi przykro...trzeba wierzyć, że nadejdzie ten dzień. Tak jak pisała CLO 🙂

CLO bardzo fajnie, że tak szybko te kolejne badania i będzie coś wiadomo czy dieta i witaminki pomogły 😉 trzymam kciuki!

najdzieja udało Ci się podejść na te USG? Czy ból się zmniejszył?

ja się dziewczyny bardzo boje kolejne ciąży żeby sytuacja się nie powtórzyła...boje się też, że psychicznie mogę się zablokowac i nie uda się drugi raz 😞

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Dziewczyny nie byłam wczoraj na usg bo bol ustal A wieczorem znowu mnie pobolewal, dziś rano i w pracy też na z zmianę raz jeden raz drugi i w podbrzuszu też klucia 🙁 mam wyniki z wczoraj prolaktyna 528 więc muszę zwiększyć dawkę do 1 tabl bo brałam po pół bromergonu,tsh 2,83,progesteron 10,3,ale kortyzol u mnie wyszedł bardzo wysoki bo 452 a norma jest od 166 do 507.No i oczywiście zrobiłam betę 10 dpo owu i wyszła poniżej 0,2 także niestety znowu porażka, nie mam już sił żeby walczyć 😔

Odnośnik do komentarza

Nadzieja jak masz tak wysoka prolaktyne to nie wiem czy nie czasem 2x1 dziennie . Lepiej skonsultuj to z ginekologiem bo jak ja miałam wysoka to brała tabletkę rano i wieczorem a na chwile obecna biorę cały czas jedną 🙂

Odnośnik do komentarza

 u mnie test negatywny  dzień przed okresem jestem ,  wiec moja głupia głowa dalej sobie wmawia idź na betę rano idź na betę ...blee chyba tez jestem zmęczona  tym tematem ... jak teraz nie wyjdzie to będę miała 6 cykl clo - jak długo wy już starcie sie z clo ? Bo nie wiem kiedyś iść do lekarza z prośba o coś nowego - inny sposób ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Ame Dodka i Asia właśnie nowy cykl i nowa nadzieja nic innego nie pozostaje, ja @ mam dostać w sobotę.ale jak pojadę do mojej gin w najbliższym czasie to jej powiem że jeszcze jeden gora dwa z clo i koniec wtedy in vitro,szkoda mi już czasu ,ten kortyzol mnie bardzo zmartwil, nie wiedziałam że aż tyle stresu we mnie jest,masakra jakaś. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Ame90 napisał:

Asia ja w pon jadę z partnerem na badanie nasienia jeśli wyjdzie dobrze to jeszxze ten cykl spróbuję a później chce hsg 

My jesteśmy po badaniu nasienia wyszyło wszystko dobrze, mam takiego dostała ze aż płaczę 

Odnośnik do komentarza

My z narzeczonym byliśmy 6 lat za granicą chcieliśmy się czegoś dorobić, bo od rodziców nie dostaliśmy nic... Więc dorobiliśmy się mamy dom, samochód, ja otworzyłam własną drogerie, nie mamy żadnych kredytów, a narzeczony na bardzo dobra pracę... Zawsze każdy pytał kiedy dzieci, a my zawsze mówiliśmy, że mamy czas, nigdy nie myślałam, że będziemy mieli takie problemy z zajściem. Teraz coraz bardziej żałuję, że nie zdecydowaliśmy się wcześniej na dziecko, ale czasu już niestety nie cofne☹️

Odnośnik do komentarza

Hej 😉 

Pisałam w sobotę , ze robiłam bete i ze znowu się nie udało... Więc czekałam na okres, NO i dostałam w poniedziałek co prawda jakiś taki dziwnie ubogi no ale dostałam ... No i tak jak lekarz ostatnio mówił, że jak dostanę to mam zapisać sie najpóźniej do 5 dc i tak też zrobiłam.. Byłam dziś u lekarza i mówię mu ze dostałam okres ale jakiś taki mało obfity a On na to ze to może nie jest okres, ze może to ciąża.... Zrobił USG i stwierdził ze tam jest jeszcze jeden pęcherzyk który nie pękł i dostanę zastrzyk ( znowu podwójną dawkę) i do poniedziałku mamy się starać  bo mam jajo w gratisie... A te krwawienie to nie okres tylko to co pękło po ostatnim zastrzyku albo torbiel... 

Dla Mnie to jakieś dziwne to co powiedział... Przecież owulację miałam kilkanaście dni temu... To jakim cudem tam jest pęcherzyk.... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...