Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylam w 11 dc.  No mówił żeby próbować 14dc i 15dc. Bardzo mnie kul w te dni jajnik więc myślę że  doszlo do pęknięcia. Teraz nie mam możliwości dojeżdżam do gina godzinę praca itp. A za dwa tygodnie jadę do Polski zaplanowany urlop. Wtedy zrobię test.. ale jestem taka nie cierpliwa    .... i sadze ze za tydzień juz bede testy kupowac chociaż tyle kasy już na nie wydalam na złotówki jeden koszt około 45 zł  . Mi się zawsze spóźnia miesiączka o kilka dni nie mam regularnych cykli nigdy.. 

Odnośnik do komentarza

Clo ja sobie daje czas spokojnie do roku starań, wszędzie piszą, że naturalnym jest, że starania mogą trwać nawet rok lub trochę dłuzej. I dopiero po tym czasie można mówić o problemach z poczeciem. Ostatnio byłam z wynikami u endokrynologa-ginekologa, który pracuje w klinice bezpłodności i pierwsze co to zapytał czy minął rok od zaczęcia starań no i musiałam skłamać,ze tak. Więc ja stwierdziłam, że nie szukam sobie już żadnych chorób i po prostu będę się starać i cierpliwe czekać a dopiero po roku zacznę coś dalej myśleć. 

Odnośnik do komentarza

Clo rozumiem my też w poniedzialek jedziemy na badanie nasienia i jeśli będzie coś nie tak to też skonsultujemy z lekarzem jakie jest jest najlepsze wyjście czy czekać czy w inny sposób działać. Ale jeśli będzie wszystko ok to daje Nam czas do roku 

Odnośnik do komentarza

Mój też miał badanie nasienia i wyszło tylko trochę poniżej normy ale przed na badaniu dotykowym stwierdził nieprawidłowości po lewej stronie jądra zylak powrozka nasiennego. Dużo facetów to ma i nawet nie wiedzą o tym. Miał operację półtorej dnia w szpitalu i teraz łyka witaminiki przez 30 dni. I w maju powtórka spermiogramu. 

Gdyby nie powiedział że staramy się o dziecko od ponad roku to by urolog tylko zlecił spermiogram A tak to zrobil usg i dokładne badanie. Koleżanka trafiła tak z mężem że lekarz nawet nie przebada tylko spermiogram. I później kolejka miesiąc  i czekanie na usg i dlaczego tak mało itp. I wszystko się ciąglo. A ona lykala clo.

Ja w ogóle owulacji nie miałam od kilku miesięcy. Ale hormony wszystko w normie. 

Ostatnie 3 miesiące to jest hardkor lekarze badania szpital.

Ale czego się nie robi dla dziecka. 🙂

Odnośnik do komentarza

Ja czekałam też, tak jak wy tu piszecie ,też mówiłam a zobaczymy przez rok mamy czas itd. I co ? Rok minął  i od 6 miesięcy jeżdżenie po lekarzach czekanie na terminy wizyty i badania. 

Nie czekajcie!!!! Jak chcecie mieć dziecko to się starajcie i badajcie już tu i teraz.

Nie ma sensu czekać.

Odnośnik do komentarza

🤨

Babelek92 odpoczywam leżę ciągle. Biorę luteinę i większość dnia przesypiam. Czasami czuję kłucie takie w dolnych granicach podbrzusza. A bety nie robiłam już więcej. 

Ja w sobotę widziałam pęcherzyk jakieś 2 mm 😍😍

Odnośnik do komentarza
Gość Asia Kielce

Cześć dziewczyny. Od tego cyklu pierwszy raz przyjmowałam cło (od 5 dc do 9 dc) od 11 dc do 15 DC gin zalecił codziennie współżyć. Niestety nie zalecił mi monitorowania cyklu, a widzę że Wy często macie. Przez ostatnie pół roku borykałam się z krwawieniem przed okresem ale 3 miesięczna kuracja luteina wszystko unormowała. Teraz też mam przyjemowac progesteron przy clo. Martwi mnie ten brak monitorowania. Czy któraś też bierze clo bez monitorowania?

 

Odnośnik do komentarza

Patkaaa tak masz rację z tymi badaniami, może się trochę źle wyraziłam, ale bardziej, mi chodziło o odpuszczenie psychiczne, żeby nie narzucać sobie, że już powinnam zajść, tylko trudno mam jeszxze trochę czasu... Łatwo mi się mówi, a i tak co okres dostanę to ryczę 

Odnośnik do komentarza

Clo a po jakim czasie lekarz kazał powtórzyć badanie nasienia męża?

Ja to chyba jestem z tych niecierpliwych i chciałabym jak najszybciej być w ciąży więc jakbym usłyszała, że mąż ma zle nasienie i trzeba czekać kilka miesięcy to bym się załamała i próbowała z inseminacja. Podziwiam dziewczyny za wytrwałość i trzymam kciuki 😉

Asia Kielce. Nie wyobrażam sobie branie clo bez monitoringu. To jest niebezpieczne. Nie wiadomo czy przepisana dawka nie spowodowała przestymulowania jajnikow, albo jest za mała i nic nie urosło. Moja lekarka takie leki przepisuje tylko i wyłącznie z monitoringiem przed jak i po owulacji żeby zobaczyć czy na pewno pęcherzyki pękły.

Babelke, Karola. Trzymam kciuki i dawajcie znać co z waszymi maluchami 🙂

Patka93 - zapisz się na powiadomienie o dostępności. Ja po dwóch dniach dostałam maila, że jest dostępny i zaraz zamowilam.

Asia, 28 dc to kiedy planujesz testować?

Odnośnik do komentarza

Pod koniec marca mamy powtorzyc, a chcemy próbować naturalnie bo lekarz powiedział ze szanse sa;) więc gdzieś z tylu glowy jest nadzieja;) a mnie dzis strasznie kluja jajniki raz lewy raz prawy... 4 cykl z clostilbegyt i kazdy inny ehhhhh jedyny plus tego miesiąca że bez lekarzy:)

Odnośnik do komentarza

A ja tez jestem niecierpliwa chyba nie da sie inaczej jak bardzo chce sie dziecka u mnie co okres placz i rozkładanie testu czy aby napewno nic nie widać;\  malo tego jak mocno mi sie spoznial okres w grudniu to bylam pewna ze sie udalo i kupiłam juz nawet male body a później siedziałam na podłodze tulilam je i plakalam cale szczęście ze mam cudownego meza:)

Odnośnik do komentarza

Ame90 kochana zobaczysz ten dzień nadejdzie i będziemy mamami ;* caly czas mowie ze to ze nasze dziecko będzie tak wystarane upragnione ze będziemy najlepszymi mamami na świecie:) zobaczysz ten dzień nadejdzie nie można się poddawać chociaż wiem co czujesz co miesiąc siedzę i płacze na podlodze ale później mówię sobie ze zrobie wszystko aby zostac matka i ze nie spoczne dopóki nie zobaczę 2 kresek inseminacja, in vitro chociaż bym miala wziąć kredyt zostane matka;) i Ty tez Ame90 w koncu nam sie uda musi a teraz przestań płakać i pomysl ze masz cudownego faceta i dla niego musisz byc silna bo oni nie zawsze to okażą ale bardzo cierpią gdy widzą 1 kreske i nas placzace nad testem... A nasz czas musi w końcu przyjść...

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6
28 minut temu, Gość Clo napisał:

Ame90 kochana zobaczysz ten dzień nadejdzie i będziemy mamami ;* caly czas mowie ze to ze nasze dziecko będzie tak wystarane upragnione ze będziemy najlepszymi mamami na świecie:) zobaczysz ten dzień nadejdzie nie można się poddawać chociaż wiem co czujesz co miesiąc siedzę i płacze na podlodze ale później mówię sobie ze zrobie wszystko aby zostac matka i ze nie spoczne dopóki nie zobaczę 2 kresek inseminacja, in vitro chociaż bym miala wziąć kredyt zostane matka;) i Ty tez Ame90 w koncu nam sie uda musi a teraz przestań płakać i pomysl ze masz cudownego faceta i dla niego musisz byc silna bo oni nie zawsze to okażą ale bardzo cierpią gdy widzą 1 kreske i nas placzace nad testem... A nasz czas musi w końcu przyjść...

Też się pod tym podpisuje 

Odnośnik do komentarza

Ame90 bardzo mi przykro...trzeba wierzyć, że nadejdzie ten dzień. Tak jak pisała CLO 🙂

CLO bardzo fajnie, że tak szybko te kolejne badania i będzie coś wiadomo czy dieta i witaminki pomogły 😉 trzymam kciuki!

najdzieja udało Ci się podejść na te USG? Czy ból się zmniejszył?

ja się dziewczyny bardzo boje kolejne ciąży żeby sytuacja się nie powtórzyła...boje się też, że psychicznie mogę się zablokowac i nie uda się drugi raz 😞

Odnośnik do komentarza

Ame90 bardzo mi przykro...trzeba wierzyć, że nadejdzie ten dzień. Tak jak pisała CLO 🙂

CLO bardzo fajnie, że tak szybko te kolejne badania i będzie coś wiadomo czy dieta i witaminki pomogły 😉 trzymam kciuki!

najdzieja udało Ci się podejść na te USG? Czy ból się zmniejszył?

ja się dziewczyny bardzo boje kolejne ciąży żeby sytuacja się nie powtórzyła...boje się też, że psychicznie mogę się zablokowac i nie uda się drugi raz 😞

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...