Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Karola napisał:

Lena estadiol miałam niski ale mieścił się w normie. Zaś LH miałam troszkę podwyższone. Wszystkie badania hormonów miałam. Specjalnie leżałam w szpitalu żeby się zbadać 

 

 

 

Karola a pamiętasz może wynik? Bo Ja przed Clo LH Miałam 8. 31 a norma jest od 7.59 do 89, a estradiol Miałam 83 a norma jest od 38 do 649. A po cyklu z Clo miałam LH 8.70 A Estradiol 920... 🙁🙁 Może któraś tak miała 🙁

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gochaaa napisał:

Agi jakie badania robiłaś po poronieniu? Ja sama jestem ciekawa czy lekarz zleci mi jakieś badania. Ile czasu minęło u Ciebie od poronienia do następnej ciąży? Cykl wrócił normalnie czy coś się zmieniło?

Drop, Hopefull dzięki. Nie będę się poddawać. Czekam na kolejną szans i walczę dalej 😉

Robiłam kariotyp,MTHFR, przeciwciała kariolipidowe,hormony..wszytko wyszło ok,choć badania kosztują majątek.

Pierwszą ciężę tak jak pisałam miałam w lutym,kolejną po pół roku.

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Ja robiłam w sobotę rano i dalej czekam, tylko u mnie wysyłają do innego laboratorium i zawsze mam wyniki dopiero popołudniu, wiec niedługo powinny być. 

Ostania @ przyszła 1 stycznia .  A u ciebie kiedy ostatnia @ ?

Odnośnik do komentarza

Aga dzięki za informacje. Ja czekam do czwartku i zobaczymy co powie moje lekarka. Może zleci jakieś badania przed kolejnymi staraniami. Już nie wyobrażam sobie przeżywać tego drugi raz. 

Karola gratuluję! Oby ładnie wszystko wzrastało. Zerknij proszę w link poniżej. Kalkulator beta HCG. Wpisujesz wartości i ładnie kreśli się wykres i pokazuje czy jest w normie. Poza tym jest kilka ciekawych faktów na temat beta HCG w którejś zakładce. Jak nie przeszkadza Wam angielski to polecam 🙂

https://www.babymed.com/tools/hcg-calculator

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Lena napisał:

Asia to też masz wyniki poniżej normy?? 

Faza folikularana 77.1 - 9 21 estradiol  hormon folikulotropowy  faza folikularana 3.03-8.08 hormon luteinizujacy faza folikularana 1.80-11. 78

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny od paru dni szukałam forum i was znalazłam.

Staramy się z narzeczonym od 8 miesięcy ale nie zabezpieczamy się ponad dwa lata. Zrobiłam badania hormonalne (grudzień) które są w porządku ale nie występuje u mnie jajeczkowanie,dokładnie to usłyszałam od lekarza. Przepisał clo.... I kazał zrobić spermiogram . Zaczęłam 1 cykl z clo...  brałam go od 4 dc do 9dc . Dzisiaj jest ostatni dzień , 11dc mam kontrolę dokładnie w czwartek, mam nadzieję że coś zobaczy. Zrobiliśmy spermiogram u urologa i wyszedł poniżej średniej. Dodatkowo wyszło na usg że musi zostać zrobiona operacja żylaka powrózka nasiennego którą miał w zeszłym tygodniu w poniedziałek. Kolejny spermiogram dopiero w maju zobaczymy czy się coś polepszy.... nie wiem teraz czy to jest sens łykania tych tabletek.

Skutki uboczne po clo ... tragedia głowa mnie ciągle boli , siusiam co chwilę, oczy mnie bolą( jakbym dopiero co cebule pokroiła) , uderzenia gorąca a zaraz dreszcze..i apetyt. 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Bąbelek, Karola, gratulacje! 🙂 tak czułam wlasnie 🙂 

Ja po wizycie u profesora i słabo. Rezerwa jajnikowa niska... (nie wiem jak ja to liczyłam). No i w śluzie brak plemników... nie to ze martwe ale brak. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i będziemy mieli razem badania - partner kolejny raz nasienie a ja nie wiem w sumie ale mam dostac jakies leki i zastrzyki. Gonadotropinę tym razem. Czy ktoś z Was przyjmował to?

Kolejny cykl stracony choc dopiero sie zaczął (9dc)... 😕 walczymy dalej! 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...