Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość AleksandraS

Drop nie robię w ten cykl inseminacji bo jade do Zakopanego już wszystko porezerwowane i poplacone a akurat tak się nie fortunnie stało ze wypada mi to w owulacje ;) pół roku biorę clo wiec przerwa miesięczna tez się przyda :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Rysia napisał:

Na opakowaniach piszę ze nie  ale jak coś sie pojawilo to lepiej rano powtorzyc

Ja tak miałam wieczorem  , ze niby 1 kreska a rano wyrzucając patrzę dwie .. zrobiłam drugi i wyszły już dwie .poszlam na betę i wyszło 300, fakt szybko się udało bo 3 cykl z clo ale i szybko skończyło, teraz znowu działam i wew czuje ze się uda :)) - wkoncu musi ;) 

Odnośnik do komentarza

Babelek na jakimś forum wyczytałam że zaleca się do 30min sprawdzić czy na teście nic się nie zmieniło. Jeśli nie to jest w 100% negatywny. Ale nie wiem z którego roku było tamte forum i możliwe że to jednak nic nie znaczy. 

Ale nie odbieram nadziei i trzymam kciuki 🙂 powtórz jak najszybciej test z porannego moczu, może akurat się udało 🙂

Odnośnik do komentarza

Od ponad tygodnia rano jakoś źle czuje tzn. jeść mi nie chce, bo mdli. Po południu jak coś zjem mam wrażenie, że będę wymiotowała, jak kicham boli mnie na dole brzuch, w nocy jak się przekręcam to też. Myślałam, że może tym razem się udało, bo takie dziwne objawy. Dzisiaj rano zrobiłam test i 1 kreska 😑 okres terminowo w poniedziałek wypada. Ale ja już sama nie wiem czy płakać czy się śmiać. Mąż się pyta co się dzieje, że zła jestem i że przytulić się nie chce. Ale ja już chyba nie mam siły dziewczyny. 

Przepraszam ale muszę się wyżalić. 

Odnośnik do komentarza

 

Hej dziewczyny wczoraj kupiłam dwa testy i mówiłam sobie że zrobię w niedzielę na 28Dc. Ale rano nie wytrzymałam. Zrobiłam 🙈🙈 

Ciągle wmawiamy sobie, szukamy objawów na to aby wierzyć że tym razem się udało. A u mnie piersi i brzuch tragedia od jakiegoś czasu boli. 

Na początku nic nie widziałam na tym teście. Ale po krótkiej chwili widziałam drugą kreseczkę taką bardzo bladą. Chwilami myślałam że sobie wkręcam, wmawiam. Dla potwierdzenia wzięłam test ze sobą do pracy i pokazałam koleżance. Ona również że widzi druga bladą kreseczkę 🙊🙊

Nie wiem co o tym myśleć. Chyba ponowie test w niedzielę na 28DC. A to mój pierwszy cykl z CLO.

 

Odnośnik do komentarza

Karola Ten cykl jest zupełnie inny od ostatniego to juz 3 cykl z clo a w sumie 9 cykl staran od wczoraj zaczynaja boleć mnie piersi i pojawila się niebieska otacza wokol brodawki na jednej i zylka...i raz na jakis czas delikatnie zaboli brzuch

Odnośnik do komentarza

 

CLO to w takim razie trzymam kciuki. 😚

 

U mnie to już 15 cykl starań będzie. Mam nadzieję że w końcu się kiedyś uda. Nie łudzę się po tym teście bo to różnie bywa. Męczą mnie te rozczarowania jak przychodzi @. 

Mnie piersi strasznie bolą nawet dotknąć nie mogę. O jakimkolwiek przytulenia mogę zapomnieć. Brzuch mnie boli troszkę przypomina jak na okres. Ale często to jest mylne. Bo mniej więcej dwa tygodnie po dniach płodnych czyli w momencie spodziewanej @ dochodzi do zagnieżdżenia zarodka i mu również towarzyszy taki ból podobny co do @. U mnie występuje jeszcze lekki stan podgorączkowy. 🙈

 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 🙂

Ja już po HSG było bardzo ciężko, zemdlalam, dali kroplowke i nie chcieli mi zrobić droznosci bo bali się że jestem za słaba ale powiedziałam że chce mieć je zrobione skoro już jestem. Samo badanie bolało mnie strasznie bardzo ale jak się zacisnie zeby to można dać radę. 

Bez znieczulenia z zastrzykiem przeciwbólowym, który wgl nie działał jak dla mnie. 

 

Dziewczyny które testują, trzymam za was kciuki! 🙂

Ja mam się starać w tym cyklu podobno duża szansa na zajście teraz jest. A sam wynik badania bardzo dobry, wszystko drozne, tak jak powinno być. 

Odnośnik do komentarza
Gość Mmiissiiaa

Hejka. Jestem w 25 dniu cyklu. Przy poprzedniej @ to już bym miała ale coś się cykl wydłużył. Test niestety robiłam ale negatywny. Dostałam znów leki i termin monitoringu z tym że teraz 2 tabletki. Ale cenę w aptece to aż mnie zszokowała 50 zł opakowanie, jestem nadal w lekkim szoku. 

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny ja dzisiaj odebrałam swoje wyniki i mam podniesiony hormon Dhea strasznie się boję bo naczytalam się się necie, że to może być guz nadnerczy. A do lekarza dopiero mam w poniedziałek. Dajcie znać jak coś wiecie o tym 😭

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...