Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny u mnie dziś 24 DC. Od dobrych 10 dni bolą mnie piersi ale bardziej sutki. Bardzo wrażliwe mam . Clostilbegyt brałam od 3 do 7 dnia cyklu. Miałam 3 pęcherzyki z czego 2 były naprawdę ładne jak to mój lekarz powiedział. 

Od 4 dni strasznie boli mnie brzuch, jajniki kłują. Niby troszkę ból przypomina jak na okres. 😣

Nie wiem do kiedy mam czekać na zrobienie testu. Zawsze miałam nieregularne cykle 30-40 dni. Regularni miałam jak brałam estrofen i duphaston.

To już ponad rok jak nie widzę dwóch kreseczek na teście ☹️

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Patka93 napisał:

Ja mam endometrioze dlatego żeby zacząć działać musiał mieć pewność, że  nie ma więcej przeciwwskazań😉

Powiedziała że ona nie widzi żadnych przeciwwskazań na zajście w ciążę,, a ciąży dalej nie mam, zastanawia się czy nie zrobić HSG

Odnośnik do komentarza

Kiedyś w końcu musi się udać.

 

Jestem mało aktywna dziewczyny, ale to przez to że nie mam już sił. 

Teraz 32cykl z1x CLO + MIOVELA NAC - 9 dzień cyklu ale nie ma ładnego jajeczka, monitoring za kilka dni ponownie. 

Doktor powidział że pewnie trzeba zwiększyć dawkę choć w pierwszym cyklu były ładne pęcherzyki ale się nie udało.

Jak to jest dziewczyny czy macie siłę dalej walczyć? Czy jeszcze się jakoś wspomagacie, dieta suple? 

Ja już tracę nadzieję, zwłaszcza że już tak długi czas minął a tu nadal nic...

Drożność była sprawdzana i jest ok....

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 🙂

U mnie dziś 6dc, w poprzednim oczywiście się nie udało. W tym mies nie biorę clo, jutro mam mieć HSG i strasznie się boję ale co zrobić, umówiona jestem to muszę iść. 

 

Ja szczerze mówiąc nie mam ju sił, to jest mój 12cykl starań, 4 cykle brałam CLO zawsze super pęcherzyki ale nic z tego nie wyszło. 

Teraz daje sobie trzy cykle po HSG niby w tedy największe szanse są na zajście. Jak się nie uda to ja kończę że staraniami. Kloce się tylko z partnerem i już sama nie wiem czego chce 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za słowa wsparcia 🙂

🙂

Możecie się śmiać ale ja to się najbardziej boję wenflonu 😄 na samo jego zdjęcie robi mi się słabo.. A bywało tak że mdlalam przy szczepieniach więc pewnie i jutro padne. I obawiam się że żadnego znieczulenia czy coś w tym stylu nie dostanę. Badanie robie na NFZ załatwiła mi moja gin która pracuje w szpitalu i niestety to nie ona będzie wykonywać badanie tylko jakaś inna sporo starsza i widziałam o niej bardzo źle opinie.. Osobiscie jej nie znam.

Ja to panikara jestem więc się strasznie nakręcam 🙂

 

PS. Sorki za minke ( 🙂 )  w środku wiadomości ale nie idzie jej usunąć. 

Odnośnik do komentarza

U mnie z nastawieniem bywa różnie.

Czasem sobie tłumaczę że w końcu się uda I jestem dobrej myśli. A czasem jest mi mega smutno I nie mam siły.

Ja w pon mam wizytę. I prawdopodobnie umowie się na laparoskopie. Gin podejrzewa endometrioze. 

Clo nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...