Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ame 90 to daj znać jak możesz... 

W poprzednim cyklu miałam 8.31 i Gin powiedział Mi że mam puste jajo i że taki wynik mają kobiety po menopauzie 🙁 a teraz mam podobny wynik z tym że teraz brałam Clo 🙁 Obawiam się, że znowu mam puste jajo 🙁

 

Pam Ja się staram z Mężem już od dwóch lat.... A Clo miałam pierwszy cykl... I też już mam dość tych starań na zawołanie 🙁

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Dziewczyny plamienie jakby ustało, w nocy znowu wymiotowalam, a później męczyłam się ze zgaga taka ze po prostu mało nie umarłam :/ a teraz do roboty jak neptyk no masakra. Dzisiaj idę do doktorka niech robi albo ta betę albo niech mówi co mi jest bo już po prostu denerwuje mnie to wymiotowanie w nocy co pare dni:( 

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Byłam u lekarza, beta zrobiona jutro po południu wynik. Był w lekkim szoku na moje objawy, mówił żeby się nie nastawiać ale objawy ze są dobre :D powiedział ze bardzo jest ciekawy i jak to wyszło za pierwsza inseminacja to będą jaja 😁 teraz to mam stresa. Ale czuje się jakbym miała okres wiec nie wiem 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 🙂 czy test lub beta zrobiona w 25 dc (cykle mam 28 bądź 29) wykaże bycie w ciąży? 

Jest taka sytuacja, że chce rzucić wypowiedzenie z pracy w ten piątek a okres wypowiedzenia mam 3 miesięczny. Zbyt zła atmosfera w pracy, ciągle stres, nerwy i nieprzespane noce. Mam już tego dość. A nie chciałabym sobie tzn strzelić w twarz. 

Odnośnik do komentarza

Ja żeby dostać lek clo musiał mieć badanie nasienia męża,  tak miał wszystkie badania dobre tylko miła wysoką prolaktyne 4000 i hormon tarczycy, ale po lekach mi się obniżyło  mam w normnie. Byłam u ginekologa  robiła mi usg  w prawy jakniku mam za duży pęcherzyk a w lewym mam za małe dwa i dała mi żeby zrobiła sobie zastrzyk Oviterelle, i powiedziała że mój organizm niby źle reaguje na clo.  

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...