Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Pytałam lekarza i powiedział, że dawkę przepisał dobrą... Dziś zrobił Mi Usg i powiedział, że dorodna ze Mnie Kokoszka bo mam 4 dość duże jaja... Dostałam dwa zastrzyki na pęknięcie 😲🙁 powiedział ze owulacja będzie w niedzielę rano i mamy się starać dwa razy dziennie 😲😲😋  i jeśli bym dostała okres to najpóźniej mam przyjść do piątego dnia cyklu... Bo stwierdził ze to trzeba brać przez 6 dni... 

Wspomniałam mu też że jak robiłam badanie tarczycy i prawdopodobnie po Clo wyszła mi blisko górnej granicy... To powiedział przy następnym razem trzeba to wziąć pod uwagę.... 

Odnośnik do komentarza

Clo, tak mi przykro...:(

U mnie tez 1 kreska. Mało tego, miałam lekko podniesioną betę, w czwartek (po 48h) ponowiłam badanie i spadła do 0,84. To było w 28 dc, czyli w dniu spodziewanej miesiączki. 
W ciąży nie jestem, ale okresu tez nie mam 😕 a zawsze jak w zegarku 28-29dni. Dziwne...

Od następnego cyklu nie bede brała clo, dam Wam znać czy pecherzyki rosną.

Aaa i nie zawsze po zastrzyku/zastrzykach pękają pecherzyki. Wiem to na swoim przykładzie 🙂 

Drop, kiedy Ty testujesz?

Odnośnik do komentarza

Hopefull, przykro mi.. 😞 

osatnio jakos tu przykro.. 

Ja testuje za tydzien.. nie czuje żeby się udało, żadnych objawów 😢 w dodatku przeziębienie mi nie przeszło, byłam u lekarza i mam powiększone migdały, dostałam tylko coś na płukanie gardła .. oj, generalnie słabo .. :((( 

 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jestem tu nowa. Pierwszy cykl z clo (w trakcie brania) miesiączki od 28/32/36/42 więc jak na loterii. Od roku staranka i cisza :(   wszystkie badania w normie. Normalnie zalamka bo nawet lekarz gin nie wie czym to spowodowane :( na uregulowanie @ przyjmowałam prolutex przez 10dni i się Wszystko unormowalo do 28 dni. Biorę już 2 dni clo 2x1 ale nie czuje się jakoś inaczej :(

 

Odnośnik do komentarza

A mi dziewczyny pięknie pekly wszystkie pęcherzyki i jak już wcześniej wspomniałam przed okresem pojawił się torbiel... W tym cyklu nie mogłam brać clo, ale w pon ide na monitoring sprawdzić czy pęcherzyki urosły... 3majcie kciuki

Drop nie nastawiaj się, że się nie udało bo na objawy ciąży to i tak za szybko 😉 

Hopefull przykro mi ☹️ 

 

Clo za Ciebie badal 3mam kciuki 😘

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Drop wczoraj w nocy wymiotowałam nie wiem dlaczego może jakieś zatrucie chociaż nigdy takie coś mi się nie zdarza, we wtorek miałam testować ale partner się przestraszył trochę tymi nocnymi stekaniami w łazience i moim zwracaniem, koło 12 stej dzisiaj mi przywiózł test, jedna kreska :(((( dzisiaj 12 dzień po IUI. Wkurzona jestem :( nie wiem czy w ogóle jest sens robić ta betę :(

Odnośnik do komentarza

AleksandraS, może miałaś test o mniejszej czułości, zreszta to za wcześnie.. mojej siostrze spóźniał się okres, wiec zrobiła test i wyszedł negatywny.. ale nadal nie miała okresu i dopiero kolejny test wykazał, ze jest w ciąży.. chciałabym jeszcze zauważyć, ze ona nie czekała na ciąże, bo to był jej pierwszy miesiąc starań, wiec ona nie czekała tak jak my i nie zrobiła testu w dniu spodziewanej miesiączki tylko kilka dni po.. wiec spokojnie.. może Twoje objawy to te na które czekasz.. 3mam kciuki!!!! Zrób betę.. 

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Drop dzięki :) bardzo bym chciała żeby wyszło :( ale skoro doktorek mówił ze bez IUI z wrogim śluzem mam szanse to z IUI to już w ogóle powinno być super ;) nie no a tak poważnie to pójdę na ta betę jak tak, to jest badanie już takie 100 % pewne ? Bo szczerze mówiąc nawet tego nigdy nie robiłam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...