Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Martuu, ilość tabletek dobierana jest indywidualnie do każdej pacjentki.. kobiety u których nie występują pecherzyki, nie maja owulacji biorą więcej .. to już lekarz ocenia.. w jaki sposób należy stymulować swoją pacjentkę, czasami lepiej wolniej, żeby nie doszło do przestymulowania..

Odnośnik do komentarza

Blondi93 ja stosowałam testy Clearblue - są drogie, ale moim zdaniem bardzo dobre. Raz sprawdziłam i wynik pokrywał się z tym, co lekarz obserwował na monitoringu. Moim zdaniem warto zainwestować te 90 zł (bo tyle kosztuje 10 sztuk).

Odnośnik do komentarza

Martu, to ten lek poza działaniem na nowotwory działa także jak clo czyli na stymulację jajeczkowania.. odnośnie hiperstymulacji to przestymulowanie jajników, czego objawem jest ich znaczne powiększenie, wodobrzusze i to może zagrażać nawet życiu.. 

Odnośnik do komentarza
Gość Aleks9024

Ja juz po wizycie w 18dc. Gin mowi ze mam ladne endo 9mm ale na jego oko owulacji nie bylo. Dziewczyny jakie ma byc to endometrium w II fazie cyklu? Dostalam ten sam zestaw clo +metformax. I mam sie uzbroić w cierpliwość haha tylko czy tak sie da?

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

clo, nie miałam owu brałam 4 miesiące clostilbegyt, powodem było to ze mam wrogi śluz i wybijam wszystkie plemniki mojego partnera. Mówił żeby się może jeszcze wstrzymać bo są niby jeszcze jakieś szanse ale powiedziałam mu ze jak ma to zwiększyć prawdopodobieństwo to chce jak najszybciej bo nie wiadomo podczas której inseminacji z kolei się uda. Mam brać tylko kwas foliowy nic więcej, może po inseminacji coś zapisze ale narazie nic nie mówił. Ogólnie to staramy się dopiero od pół roku i myślałam ze powodem jest tylko brak owu ale jak brałam clo miałam cały czas po minimum 2 pecherzyki eleganckie plus zastrzyki na pęknięcie i nic. No ale liczę na to ze będzie dobrze 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra S

Patka 93, pewnie ze dam znać. Jak narazie to mamy próbować do dzisiaj do 12 w nocy sami a później mamy nic nie robić tylko dobrze się odżywiać do tej niedzieli 😄 no i albo przyjadę maks godzinę przed inseminacja już z nasieniem albo idę z moim już tam do pokoju w klinice i mu pomagam oddać nasienie- oczywiście nie może być w nasieniu śluzówki tej z dołu jak i z buzi wiec tylko ręczna robota wchodzi w grę 😉 tylko takie info dostaliśmy jak narazie 🙂 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...