Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej nie odzywałam się dalej bo gin stwierdził brak owu i mój aktualny cykl to 30 dni (Brak owulacji wg usg) dostałam @, która trwała jak zwykle 2-3 dni i od 1,5 dnia cisza a dziś znowu krwawiłam..:/ ból prawej strony Jakbym coś naderwała..nigdy tak nie miałam i trochę zła jestem. Kolejna wizyta 10.01 celem monitoringu.. czy ktoś z was tak miewa?

Odnośnik do komentarza
Gość Aleks9024

Hej dziewczyny Wszystkiego dobrego w nowym roku!!!! Oby spełniły się Wasze marzenia!!! Ja mam problem. 1 cylk z clo monitoring miałam miec 13-14dc ktory wypada 3.01 ale gin ma urlop wiec dopiero przyjmie mnie 8.01 to bedzie 18dc. Czy tak pozno jest sens w ogole do niego isc? Pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kolezanka z pracy powiedziała, ze numerologia związana z rokiem 2020 i to, ze zaczyna się od środy dobrze wróży.. chociaż nie jestem przesadna, wierze w to! To będzie dobry rok! Dla nas wszystkich, to tak biała kartka!

Odnośnik do komentarza

Biała kartka która zapisuje się od początku roku problemami. Pisałam ostatnio ze w 12 dniu był pęcherzyk ,14 już go nie było tylko płyn co było oznaka ze było jajeczkowanie ,współżyliśmy w tym czasie wiec miałam nadzieje .. dzisiaj zrobiłam progesteron na zlecenie lekarza -18 dzień cyklu a progesteron 0,48....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...