Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam dzisiaj mieszane odczucia .. w piątek na usg był pęcherzyk ,dzisiaj już go nie ma wiec tak jakby nastąpiła owulacja albo w sobotę albo wczoraj i wczoraj tez było przytulanie .. moje pytanie jak myślicie po co lekarz kieruje mnie na badanie progesteronu 8 dni po owulacji ??

Odnośnik do komentarza

~clo no to wszystko powinno pójść jak po maśle hmm.. ja czasem się zastanawiam jak innym się udaje zajść łatwo w ciąże a jeszcze pół życia zażywali tabletki antykoncepcyjne hmm.. A pytałaś swojego gin co może być powodem braku owulacji , bo ja mam wrażenie ze nigdy jej nie miałam i tłumaczyłam sobie tym ze nie trafiałam w ten dzień :| a tu zonk

Odnośnik do komentarza

O tak Patka rozcZarowanie boli... Spoznial mi sie okres 5 dni bylam prawie pewna ze w końcu sie udalo, ale beta wczoraj pokazała co innego i okres wczoraj przyszedl... Byl płacz i ogromna rozpacz i moja i męża to on chyba nawet bardziej wierzyl niz ja ze sie udalo, ale ja poczulam się jakby serce pękło mi na milion kawałków albo jakby ktoś wyciął mi kawalek serca rozpacz, ból rozczarowanie tak bardzo boli i swiadomosc ze znowu komus sie udalo ale nie nam i ciągle to samo pytanie dlaczego? Czy ja tak duzo chce? Chce być matka, dlaczego nie mogę nia byc?!! Od jutra zaczynam brac clostilbegyt po 2 tabletki znowu... To juz 3 cykl...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...