Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny ,ja już po monitoringu i pęcherzyka już nie ma co oznacza ze owulacja musiała być w sobotę albo wczoraj .. bo mam widoczny płyn ... 7 dni po czyli we wtorek mam zbadać progesteron ..dodam ze wczoraj tez było przytulanie . Miała któraś z was tak ?

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny.
Jest to mój obecny pierwszy cykl Clo. Wcześniej moje cykle były bezowulacyjne, mam stwierdzone pcos i endometrioze w bliznie po cc. Niestety nie miałam monitoringu przez urlop gina. CLO brałam od 2 do 6 dnia cyklu. Obecnie jest dziś 16 dc u mnie. Przez 3 dni miałam przezroczysty i ciagnacy się sluz którego dawno u siebie nie zaobserwowałem.(przed wcześniejszymi ciazami nie prowadzilam obserwacji) Czy ten sluz nie powinien wystąpić jednorazowo?

Odnośnik do komentarza

mmiissiiaa kup testy owulacyjne będziesz wiedziała czy ten śluz to oznaka owulacji :) bardzo pomagają.

Ja planuję teraz przed wizytą u gina zrobić test i dopiero jak bedzie mocna kreska podać sobie ovitrelle :)

Dziś zaczęłam kolejny cykl z CLO. Ciekawe jak w tym miesiącu to wszystko wyjdzie :) od pewnego czasu wrzuciłam na luz i mam nadzieje ze to okaze sie pomocne :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...