Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny. Mam Pcso zdiagnozowany 3 lata temu.
Pół roku starań z mężem i
pierwszy cykl z clo klapa brak owulacji :( Brałam 1 tabletke przez 5 dni czekam na następną @ i może się uda :( teraz mam brać 2tabletki przez 5 dni może się w końcu uda

Odnośnik do komentarza

Hej Nadia 23 też biorę ten lek clo, będzie mój drugi cykl ja biorę pół tabletki przez 5dni w poniedziałek mam usg . Staram się o dziecko już ponat rok czasu, robiła wszystkie badanie wszystko dobre tylko miła wysoką prolaktyna miała 4000 a po leku mam teraz 145 , mój ginekolog powodzią że teraz mam książkowa, nie widzi żadnych przeciwwskazań na zajście w ciążę,

Odnośnik do komentarza

Hej! Kaś92 gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) wspaniała nowina przed świętami :)
Powiedz proszę gdzie znajdujesz testy o takiej czułości? Ja zazwyczaj jak proszę w aptece "najczulsze" testy, to farmaceutka daje mi tylko 25.

Odnośnik do komentarza

ohm.. Jak nie przepadam za portalami typu doktor google-mądry doradca, to czytając wasze perypetie przygodowe postanowiłam spróbować.. Ahh i ja zaczęłam swój start z clo oraz kontynuacją lek bromergon ,który potrafi wykończyć, więc po cichu liczę że się w miarę szybko uda i będzie go można odstawić. Ale jak tu się wyluzować, kiedy dookoła tyle stresu.. :< Zastanawia mnie fakt czemu moja gin.. nie zaleciła ani zaproponowała kontroli owulacji u niej mhm..

Odnośnik do komentarza
Gość Aleks9024

Cześć dziewczyny. Od dawna śledzę wątek ale jakos nie mialam odwagi opisac moją historie. Od 3lat staramy sie o potomstwo. W zeszlym roku schudlam 50kg-mialo to pomoc przy Posc niestety problemy nadal są A owulacji nie ma, jajniki są ogromne. Mąż badania srednie ale nie najgorsze. Zmienilam lekarza i wlasnie włączyl mi Clo. Mam brac od 3dc po 2tbl. I 3 stycznia isc na monitoring. Bede tu do was pisac bo cudownie jest miec wsparcie i moc sie wygadac

Odnośnik do komentarza
Gość Paula1671

Czesc Aleks! :)
Witamy Cię serdecznie, pisz do nas wszystko co i jak :) Ja też mam wizytę u gin 3 stycznia. Jutro mam mieć @ jeśli to nie będzie to za dwa dni robię test. Chociaż na cuda nie liczę, podbrzusze boli mnie co jakiś czas raz mocniej raz mniej. Rano myślałam że to już bo mnie 'zalalo' ale okazało się że to sluz. Nie wiem czy wcześniej tak miałam przed @ jakoś skojarzyć nie mogę. Czekam na prezent świąteczny albo najlepszy albo najgorszy :D

Odnośnik do komentarza

Clo, ja nadal trzymam za Ciebie mocno kciuki :)

Kaś92 gratulacje!!!! :))) przypomnij proszę ktory to Twój cykl z CLO?

Nadia23, Asia2828, Martuu witajcie! Będziecie potrzebowały wsparcia, wygadania - jestesmy :) i trzymamy za Was kciuki :)

Dawno mnie nie było bo wpadłam w wir przygotowań do świąt :) ale snilyscie mi sie :) jutro zrobię betę, dla świetego spokoju. Oczywiscie totalnie nie czuje zeby cos sie pozytywnego zadziało. Jedyne co to mega bolą mnie piersi. Ale szanse na zajście w tym cyklu były zerowe wiec nie robię sobie nadziei. Mam juz wykupione kolejne opakowanie CLO.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie starające się kobietki jak i te którym już się udało :)
U mnie pierwszy cykl z clo i duphastonem zadziałal niestety radość nie trwała długo. Poronilam w 5 tygodniu. Musieliśmy odczekać. Pierwszy cykl bezowocny i od dzisiaj drugi cykl zaczynamy schemat ponownie clo od 5 do 9 dc i duphaston od 16 dc przez 10 dni. Może tym razem zadziała.

Odnośnik do komentarza

Kaś92 jesteś 19 dni po owu? Myślę że wynik jest super! W piątek ponów badanie dla świetego spokoju :)

Ja zrobiłam test z moczu popołudniowego i bezwzględnie jedna kreska... jutro zrobię dla pewności betę. Na test z moczu jest jeszcze za wczesnie nie wiem po co go robiłam. Bez sensu... gin kazała betę zrobić najwcześniej w wigilię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...