Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny od dłuższego czasu obserwuje te forum:) ponieważ też staramy się o dziecko i też brałam clo (jeden cykl) po ktorym sie nie udalo. Odpuscilismy zupełnie jeden cykl czyli nie liczyłam dni kiedy będzie najlepsza pora na stosunek nie brałam clo. No i co się wydarzyło?? Dziś jestem w 6 tygodniu ciąży:) więc dziewczyny głowa to chyba podstawa żeby nie robić nic na siłę! Trzymam za Was mocno kciuki:)

Odnośnik do komentarza

~Paula1671
Ewa ja brałam CLO w środku cyklu bo gin mówił że nie ma co czekać do okresu bo mam cienkie endo i brałam w 20dc. Lek wywołał owulacje ale w ciążę się zajść nie udało. Po 25dniach od pierwszej tabletki miałam okres.

Rozumiem ... brałaś tylko 1 cykl czy dalej kontynuujecie ?

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie tu nie bylo. To 2 cykl z Clo. Dzis 15 dc. Odpuściłam w tym miesiącu monitoring zeby sie nie stresowac. Nie pilnujemy tez dni w których trzeba sie kochać. Zdajemy sie na los, co ma byc to bedzie. W tym cyklu czuje lewy jajnik. Zobaczymy co z tego bedzie.

Odnośnik do komentarza

No to ma właśnie wywołać owulacje w tych dniach. Mnie od wczoraj ćmi wiec podejrzewam że owulacja już była albo bedzie dzisiaj. Wiadomo, ze delikatnie może się coś przesunąć ale nie aż tak, ze biorąc od 5 dc owulacja bedzie w 23 dc..

Ja brałam tabletki antykoncepcyjne przez 7 lat. Odstawilam w kwietniu 2018 i od tamtego czasu bezskutecznie sie staramy.

Odnośnik do komentarza

Ewa teraz będę brać drugi raz. Tym razem od 5dc do 9dc i 10 dnia monitoring, wypada w te środę. Przed staraniami brałam anty przez rok. Odrazu po odstawieniu zaczęłam się starać, teraz jest mój 8 cykl starań. We wrześniu byłam u gin żeby sprawdził czy jest wszystko dobrze i okazało się że nie mam owu dlatego dostałam clo.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że pomoże. :) ale ważne jest to, żeby się wyłączyć bo to nam nie pomaga. Dużo dziewczyn pisze, że nie ma monitoringu i to źle.. z biegiem czasu uważam, ze to nie jest takie głupie. Po co świrować? Nie ma sensu. Raz można iść sprawdzić czy pękły ewentualnie i jak sie skończą tabletki to żeby sprawdzić czy się torbiele nie zrobiły.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...