Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

judyta w 100% z Tobą się zgadzam. Mega dużo objawow sobie wmawialam. Albo zapomniałam że miałam je przed okresm na długo wcześniej przed staraniem się dziecko.
Zresztą wszystkie które biorą różne wspomagacze w postaci hormonow moga mieć takie jakby "sztuczne"objawy.
Np większość ciazowych objawow spowodowanych jest przez progesteron więc biorąc to w drugiej fazie cyklu siłą rzeczy możemy czuć się nieco inaczej. Ale trzeba do tego podchodzić w dużym dystansem.
Ja już nie patrzę na "objawy" chyba że spóźnia się termin @ co nie znaczy że pogodziłam się z tym że nadal nie ma ciazy...

Odnośnik do komentarza

Nie jest Pani sama długo już czekam na swoje maleństwo i czuję że zostanę sama i już nigdy nie usłyszę słowa mama skierowane w moją stronę . Jestem teraz na testach owulacyjnych które pokazują cały czas ujemny wynik . Chciałam wstawić zdjęcie z testami żebyście mi doradziły lub co o tym sądzicie ale nie wiem jak tu się wstawia zdjęcia .

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny! Od kilku miesięcy staralismy się o dziecko i nic... Udalam się do gin i stwierdzil brak owulacji i przepisał Clo... Mam obawy przed branie tego leku, boję się że dziecko może się urodzić chore. Czy też macie takie obawy? Czy starcie się o tym nie myśleć? Czy ten lek jest bezpieczny? Mój lekarz dał mi receptę i nic mi o tym leku nie powiedział...

Odnośnik do komentarza

~Tak
Część dziewczyny
A czy któraś z Was stara się o drugą ciążę z clo??

Hej wszystkim:) staramy sie o druga ciaze z Clo, z pierwszej mam coreczke 16 miesiecy z drugiego cyklu brania Clo. Teraz jestem po 1. cyklu z Clo pol tabletki, bezskutecznie - kolejny bedzie z cala. Pozdrawiam wszystkich i zycze upragnionych dwoch kresek:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...