Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Długie Cykle i brak owu.
Przecherzykow a Przecherzykow miałam tylko małe i to było od zawsze czyli ok 10 lat bo lekarze mówili czasami o tym, ale jak to bywa ,, proszę pani teraz to nie istotne l będzie pani chciała zajść w ciążę to wtedy będziemy myśleć,,
Teraz dzięki Bogu zaszłam zA drugim razem.
Pęcherzyki były ale nie rosły.
Niby teraz też były Ale małe jak byłam 14 dnia pęcherzyk był 1 cm wiec za mały, drugiego dnia 15 dc byłam u gin ale na sprzęcie szpitalnym i tam okazało się że pecherzyk ma 2.5 cm więc za duży, ale jakoś Płyn widziała. Więc sprzęt w gabinecie swoim miała mega słaby
No kazała działać ale mówiła że cykl raczej stracony.

Odnośnik do komentarza

Mętlik... Nie ma pęcherzyków i nie ma płynu w zatoce daglasa. Pani dr powiedziała że się wchlonely albo pękły. Nie chce mi się wierzyć, że od poniedziałku mi się dwa perzechyki po 12mm (niby bo sprzęt też nie jest najnowszy) wchlonely. A od wtorku bolą mnie jajniki jak na owulację. Więc kazała mi zrobić test a jak przyjdzie @ to w 5dc zacząć brać 2x1t. Clo

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny rozmawiałam z moją koleżanką z którą pracowałam.Chodziła tak jak i ja prywatnie do gin tylko do drugiego bo przychodnię założyło dwóch bardzo dobrych lekarzy.Przechodziła to samo co ja,bo poszłam że tak powiem jej śladem.Mówiłam jej że mój gin planuje inseminację.... odpowiedziała nie popełniaj tego błędu co ja ona poddała się trzem wydała prawie 6,000zł i nic była załamana.Tych dwóch ginekologów owszem są bardzo dobrzy i jedni z najlepszych u nas ale jeśli chodzi o pary które są całkowicie zdrowe i płodne.Jeśli te leki zawiodły Clo i Dupek najlepiej się wybrać do kliniki niepłodności tam są specjaliści i oni o wiele więcej i mogą,mają specjalistyczne sprzęty.Różnica między kosztami wizyty to 20 zł.Także ja odpuszczam,trochę odpocznę i zapisuję się do kliniki.Można się też starać o dofinansowania.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze to bedzie rozsadniejsze jeżeli koszt jest tylko o 20 zł wyższy. A zapłacić kilka tysięcy i efektów brak.. mi by bylo szkoda pieniędzy. Rozmawialam z mężem i jezeli po 3 cyklu z Clo sie nie uda to 2 następne probujemy bez. Jezeli to tez nie pyknie to wtedy właśnie udamy sie do kliniki leczenia niepłodności.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, szkoda kasy na dłuższą metę...zwlaszcza, że nie ma efektów. Tylko te wizyty nie będą droższe o 20 zł. ale i tak myślę, że lepiej oddać się w ręce specjalistów. Z tego co czytam to naprawdę porażką jest, że jakiś gin kasę od nas niemałą bierze, a potem nic nie widzi na USG bo ma sprzęt stary! To jaki sens monitorowania cyklu? U nas w podlaskiem niestety nie ma dofinansowania do invitro, ale jeśli w waszych województwach macie taką możliwość to korzystacie bo to napewno wieksza szansa. Ja chyba muszę jednak wyłączyć głowę na jakiś czas bo zwariuje. Rozwalone kolano zamyka mi drogę do szczęścia na jakiś czas i strasznie mnie to boli. Życzę wam wytrwałości i zrealizowania największego celu. Zajrzę tu za jakiś czas i chcę przeczytać o kolejnej szczęśliwej przyszłej mamie :) Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza

To jest mój 2 cykl z clo. Nie wiem czy w pierwszym miałam owulacje bo lekarz przepisał mi clo od razu na 2 miesiące. Biorę od 5 dnia cyklu. Gdy skończyłam drugi cykl to poszłam do niego zapytac bo naczytalam się, ze trzeba monitorować każdy cykl. Lekarz stwierdzil,że mam się umówić na wizytę do niego. Przy czym mówię mu,że nie będę mieć już clo na 3 cykl...on na to powiedział,że starczy... Więc poszłam w środę prywatnie na usg. Pani doktor była w szoku,że nie miałam monitorowanego cyklu. Zrobiła mi usg i wyszło, że mam w jednym jajniku jeden duży pęcherzyk i w drugim 2. I dzisiaj idę znów na usg żeby zobaczyć czy pękło i była owulacja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...