Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak Mila pisze. Kazda z nas jest inna. Organizm tez roznie reaguje. Ja owu według usg mialam mkec okolo środy a byla w sobotę albo nawet w niedziele. I to po Clo.. nie ma rady. Jest jak jest. Trzeba sie chyba parzyc jak kroliki, non stop hahahaha moze cos z tego wyjdzie w koncu. Od @ do @. Hahaha

Odnośnik do komentarza

Moniu cieszylam się 7 miesięcy bo ja pod sercem nosiłam niestety coś się stało w brzuszku i musiałam urodzić niestety najgorszy dzień mojego życia wydarzył się prawie 15 miesięcy temu. Do dzisiaj mnie to boli, jedyne co mogę zrobić to jechać na jej grób poplakac, i pomowic do niej. No i mam ja cały czas w serduszku a od niedawna już na ciele. Musiałam i chcialamb ja upamiętnić. No właśnie nie wiem w czym możemy być gorsze. Tego właśnie nie rozumiem. Ale teraz jestem w stanie gratulować koleżanka ciąży wcześniej nie mogłam bo mnie to bolało

Odnośnik do komentarza

Mimi94
Kaś92
Proszę o radę.
Dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął mnie kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo lekarka w piątek (12dc) mówiła, ze największy pęcherzyk miał 9 mm i cykl stracony... Jak myślicie?
Miałam zacząć brać luteinę od jutra i nie wiem co robić...

Ty masz 12dc i 9mm, ja mam 13dc i 12.1 i 11.3 więc możliwe że nam się owulcja przesunęła:) nie traćmy nadziei

Miejmy nadzieję :)
Zobaczymy co dziś powie lekarz. Zaniepokoiła się tym plamieniem bo nigdy tak nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Monia to staramy się dalej.. :) nowy cykl, nowa nadzieja.. ( wiem.. nie tak łatwo po tym jak kolejny raz zobaczy się 1 kreskę)
Staraczka bardzo mi przykro.. to musiało być ciężkie przeżycie.. mam nadzieję, że za niedługo będziesz mogła się cieszyć swoim dzidziusiem.. pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie.. I czekam w końcu na jakąś DOBRĄ WIADOMOŚĆ ;)

Odnośnik do komentarza

Kaś92
Proszę o radę.
Dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął mnie kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo lekarka w piątek (12dc) mówiła, ze największy pęcherzyk miał 9 mm i cykl stracony... Jak myślicie?
Miałam zacząć brać luteinę od jutra i nie wiem co robić...

Cześć. Jestem chyba w takiej samej sytuacji. 11 dc brałam zastrzyk Bemfola na owulację, bo tak to niby nie było na nią szans. Dzisiaj jest 15 dc i cały dzień mnie bardzo kłuje lewy jajnik, jednak nie mam żadnego plamienia. Clo brałam od 3 do 7 dc. Dzisiaj mam drugi monitoring w tym cyklu. Bardzo jestem ciekawa co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Witam. To mój drugi cykl z clo. Można nazwać drugim bo lekarz brałać tabletki w połowie cyklu aby wywołać owulacje żeby za długo nie czekać na miesiączkę ponieważ miesiączki po 50-75 dni stwierdzone pcos. Wczoraj byłam na usg aby sterwdzic co z moją owulacja niestety nic się nie dowiedziałam bo jajniki są słabo widoczne i nic nie można zobaczyć czy któraś z was tak miała?

Odnośnik do komentarza

~lena256
Kaś92
Proszę o radę.
Dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął mnie kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo lekarka w piątek (12dc) mówiła, ze największy pęcherzyk miał 9 mm i cykl stracony... Jak myślicie?
Miałam zacząć brać luteinę od jutra i nie wiem co robić...

Cześć. Jestem chyba w takiej samej sytuacji. 11 dc brałam zastrzyk Bemfola na owulację, bo tak to niby nie było na nią szans. Dzisiaj jest 15 dc i cały dzień mnie bardzo kłuje lewy jajnik, jednak nie mam żadnego plamienia. Clo brałam od 3 do 7 dc. Dzisiaj mam drugi monitoring w tym cyklu. Bardzo jestem ciekawa co wyjdzie.

Byłam na USG i pęcherzyk nie urósł dalej więc biorę luteinę i będzie kolejny cykl z CLO. Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...