Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Wyszłam od gina... Trochę się podłamałam. Byłam w 9dc MIAŁAM JEDEN pęcherzyk 12mm i endo 7. A dzisiaj czyli 13dc pęcherzyk 12.1 a DRUGI 11.3 i endo 7.2. Powiedziała że w tym cyklu raczej już nic nie będzie bo pęcherzyki są takie jakby owulacja miała być za tydzień. A ja jej się pytam czy na pewno bo to dopiero 13dc a moja aplikacja pokazuje że owulacja w piątek w 17dc ma być a tam liczy mi wszystkie dni i myślę że jest raczej ok. Także mam ostatnią szansę na wzrost pęcherzyków....

Odnośnik do komentarza

Proszę o radę.
Dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął mnie kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo lekarka w piątek (12dc) mówiła, ze największy pęcherzyk miał 9 mm i cykl stracony... Jak myślicie?
Miałam zacząć brać luteinę od jutra i nie wiem co robić...

Odnośnik do komentarza

Kaś92
Proszę o radę.
Dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął mnie kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo lekarka w piątek (12dc) mówiła, ze największy pęcherzyk miał 9 mm i cykl stracony... Jak myślicie?
Miałam zacząć brać luteinę od jutra i nie wiem co robić...

Ty masz 12dc i 9mm, ja mam 13dc i 12.1 i 11.3 więc możliwe że nam się owulcja przesunęła:) nie traćmy nadziei
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...