Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałabym pójść szybko na L4 pracuje w sklepie, jestem sama przez 12h i nie mam u siebie toalety tylko muszę zamknąć i wyjść i 'czaic sie' bo jeśli są ludzie to nie mogę ich wygonic. Oprócz tego dostawy przychodzą do mnie na paletach, które są zostawiane poza sklepem i muszę to wszystko przynosić sama. Ale boję się że lekarz nie bd chcial mi dać zwolnienia bo praca wydaje się lekka i koleżance która była w ciąży nie chciała dać do 12tc ponieważ do tego tygodnia wg gin ciąża jest niepewna i zwolnienie nie jest potrzebne. Dla mnie takie podejście jest bardzo dziwne bo właśnie w tym czasie 'niepwenym' należy na siebie uważać...
Dziś mam 18dc i bardzo wodnisty sluz zastanawiam się czy może jest to jakiś objaw że mogło się udać, czy sobie wkrecam. Nigdy wcześniej tak nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Ja obecnie już jestem na L4 przez to kolano...wiec jeśli się uda to i tak póki co siedzę w domu. Prace mam bardzo stresującą i obciążająca psychicznie więc jakby co to myślę, że lekarz od razu wystawiłby zwolnienie. Poza tym codziennie dojeżdżam sporo km, niezbyt fajną trasą i choćby przez to nie chciałabym narazić się na niepotrzebny stres, nie daj Boże jakieś zdarzenie drogowe.

Odnośnik do komentarza

ja swojemu kupiłam wyciąg z traganka, wiesiołka też łyka, Wit d, kwas foliowy. Rok temu jak były problemy z nasieniem brał cynk z selenem i jakiś lek na obniżenie prolaktyny i pomogło bardzo. Teraz też mu kupuje czasem ten cynk i selen jak mi się przypomni w aptece ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...