Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie robilam bety bo @ powinna byc dopiero jutro a nie wiem czy przez Clo się nie przedłuży caly cykl. Nie chce sie nakrecac dlatego ogladam seriale w wolnych chwilach zeby nie myslec, stad brak mnie tutaj. Jezeli @ nie przyjdzie do poniedziałku, powtórzę test. Bete zrobię około srody jezeli @ sie dalej nie pojawi.

A jak sie teraz czujesz Mila? Jakies objawy?

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewczynki. No cóż ja zajęłam się praca i przygotowaniami do ślubu więc nawet nie było kiedy zajrzeć. No czas @ na dzisiaj i raczej się będzie rozkręcac bo dziś rano na papieru już różowe ślady były. Hmm wiedziałam że ten cykl będzie stracony ale nie myślałam że dalej będzie tak boleć. Byłam mega do tylu z waszymi wpisami studiowałam od rana co się u was dzieje. Ja powiem szczerze nie spotkałam się z wydłużeniem cyklu przez clo. Wręcz przeciwnie ja dostaje tak jak powinnam bo zawsze bez clo miałam różne. A teraz jak w zegarku. Ewcia jak u ciebie, no i mila gratki super że ci się udało. Rosnijcie zdrowo

Odnośnik do komentarza

U mnie caly czas bez zmian. Od trzech dni rano różowe ślady i cały dzień czysto. Plus rano mam zawroty głowy.
Juz zglupialam... czy to może być skutek uboczny progesteronu w tabletkach.... termin @ miałam w środę. Dziś 31dc
Ewa może się udało:)
staraczka daj znać jak się sytuacja rozwija

Odnośnik do komentarza

Ja miałam owulacje między 5-6.10 potwierdzona monitoringiem 9.10(21dc) i ginekolog zalecila mi brać dupka( dostałam w aptece zamiennik lauttsgen) od następnego dnia przez 12 dni. Dziś 10 dzień przyjmowania leku ( rano i wieczorem ) od środy mam dziwne plemienia o których pisałam wyżej.

Odnośnik do komentarza

Ja ani razu nie brałam leków o których mowa. Jedynie co to clo i zastrzyk pregnyl. W tym miesiącu tagze. Wszystko potwierdzone zastrzyk dany i 4 dni po zastrzyku najpierw rozowawe plamienia potem brązowe i to tylko w tym cyklu mi się przytrafiło. Więc dzisiaj @bo już są pierwsze oznaki.

Odnośnik do komentarza

Oj Ewcia Ewcia. Na spokojnie w poniedziałek byłaś przed w środę miałaś dostać. Mogły nie wyjść. Sama przeżywam takie rzeczy. A teraz jestes już po terminie @ więc głową do góry,i testuj z ranca jutro chyba że jak chcesz to już jesteś po terminie to jeden dziś niezależnie o jakiej porze a jutro drugi i masz czarno na białym. Więc nie zalamuj mi się

Odnośnik do komentarza

Ewa czuje się dobrze, zmęczona jestem, często kłuja mnie jajniki jak, wstanę czy kichne, bywam senna i często mnie mdli ale nie wymiotuję.
W pon był 5 tydz i 1 dzień Koljna wizyta 4 listopada nie wiem czy dam radę tak długo w niepewności czy oby wszystko jest dobrze.
Z pierwszą ciąża aż tak nie przejmowałam się.
Prawdopodobnie to dlatego że coraz częściej słyszy się, czyta że takie złe rzeczy się pojawiają.
Więc w nast tyg albo wizyta u gin albo chociaż beta żeby się uspokoić.
Dziś mam imprezę u teściów wymyśliłam że jestem kierowca a A tydz mam imprezę u swoje siostry i tu będzie problem co wymyślęc żeby nikt się nie domyslil a u mnie jakby to powiedzieć lubimy wypić więc jeśli tylko nie będę pić to odrazu zaczną pytać.
Z drugiej strony dlaczego nie podzielić się tak dobra wiadomością ale boję się tak jakby cieszyć się tym świeżym szczęściem.

Odnośnik do komentarza

Mnie właśnie tez kluja jajniki. Do tego bol piersi. Wszystkie objawy ktorych nigdy nie mialam. I nie wiem czy to właśnie nie przez Clo. Kupilam 2 testy 10mlU/ml i jutro zobaczymy co sie dzieję.

Mila, rozumiem Cię doskonale. Myślę, ze na Twoim miejscu zrobilabym to samo. Poczekalabym do 10 tyg chociaz zeby sie upewnić, ze wszystko jest w porzadku. Aaaa i fajny trik. Sa teraz specjlane wina dla ciężarnych :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam chyba zapalenie pęcherza czy jakaś inna infekcje :( piecze mnie strasznie jak sikam i mam ciągle parcie na mocz i jakiś dziwny śluz taki płynny żółtawy ...No kurde! Mąż kilka dni temu się skarżył, że też go "coś" swędzi i jakieś krosty miał i mowi że to ode mnie hehe. Słyszałam, że od luteiny często robią się stany zapalne, a doustny progesteron ciekawe czy ma takie skutki uboczne albo clo... Chociaż ja ostatnio strasznie osłabiona byłam, dluuugie przeziebienie...może i coś mnie dopadło teraz.

Odnośnik do komentarza

A odnośnie picia alkoholu... Ja ostatnio jakoś mało piję bo mam straszną zgagę po alkoholu,chodź też lubię drinka strzelić ;) i jak tylko u kogoś jesteśmy a nie chcę pić, od razu spojrzenia i takie wyczekiwanie, aż zdradzę powód hehe. Nie można przecież nie mieć dziś ochoty na alkohol no nie? Jakie to wszystko jest męczące...

Odnośnik do komentarza

Kurde wzięłabym jakiś furagin czy coś ale oczywiście się boję bo łudzę się, że może jednak... Te starania o dziecko naprawdę robią wodę z mózgu. Te wszystkie patologiczne baby, które rodzą jedno dziecko po drugim, piją, palą i nie dbają o siebie napewno nie mają takich zmartwień...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...