Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja może i mam jeszcze czas, nawet parę lat spokojnie ale tutaj bardziej chodzi o mojego partnera. On ma 32lata i chce żeby był w miarę młodym ojcem a też im będzie starszy tym trudniej będzie mu splodzic dziecko.
Oczywiście nie uważam że 32lata to 'starosc' nie zrozumcie mnie źle :)

Odnośnik do komentarza

Mój mąż ma 38 lat i też bardzo by już chciał zostać ojcem :( Na szczęście lekarz powiedział, że młodsi mogą mu pozazdrościć wyników badania nasienia ;) Naprawdę staramy się bardzo zdrowo żyć, żadnych nałogów, dużo ruchu, sportu, odpowiednia suplementacja...ale jak widać póki co to nadal za mało.

Odnośnik do komentarza

Konkretnie biorę luttagen ale to to samo.( w aptece dała mi zamiennik) ale pierwszy raz.
Wcześniej brałam luteine dopochwowa ale nie miałam takich zabarwiem śluzu jak teraz. I to tylko rano przy porannej toalecie, wczoraj i dzisiaj. A i brzuch praktycznie przestał boleć... czasami coś poczuje.

Odnośnik do komentarza

Ale czy w tej chwili bierzesz czy odstawilas i czekasz na @? Który masz dzień cyklu? Ja w trakcie brania duphastonu np nigdy żadnych plamien nie miałam ani różowego śluzu, ale gdy już skończyłam brać to czasem też się pojawiał taki śluz z dwa dni przed miesiączką i też raz był, potem do końca dnia nic i znowu.

Odnośnik do komentarza

To jakoś później zaczełas brac te leki chyba skoro dziś 30 dc i nadal je bierzesz. Zwykle lekarze od 16 dc każą brać przy takich cyklach jak ty masz ale jak widać roznie przepisują. Nie możemy podważać za bardzo ich decyzji. Ja też biorę do niedzieli duphaston, dziś jest 23 dc.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mogę do was dołączyć :)
Po krotce moja historia wygląda tak. Staramy się z mężem kilka miesięcy o dziecko. Jednak z uwagi na moje długie cykle 60-65 dniowe jest to ciężkie. Na początku starań byłam u ginekologa na podstawie USG zostało stwierdzone PCOS jednak po wykonaniu wszystkich badań lekarka to wykluczyła. Pęcherzyki rosną bardzo powoli. Objawy owulacji (śluz, ból, dodatnie testy owulacyjne itp.)to około 40-44 dzień cyklu. Po czym pęcherzyk nie pęka....i tak co cykl. Pije Inofem, brałam przez trzy miesiące Castagnus. Jednak nie pomogło. Jestem w trakcie pierwszego cyklu z CLO 1x1. W 12 dc monitoring i pęcherzyk tylko 9 cm. Lekarka powiedziała, że cykl stracony. Mam brać od 16 dnia luteinę. Powiedziała, że często się tak dzieje w pierwszym cyklu i organizm dopiero zaskakuje w drugiem cyklu. Stąd moje pytanie. Czy któraś w Was dziewczyny miała taka sytuację?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...