Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Oo dobrze wiedzieć o takich metodach ;) Ja na początku roku miałam bardzo cienkie endometrium, też ok 5-6 mm i lekarz twierdził, że nie ma szans na ciążę, a jednak się udało, tyle że nie utrzymała się zbyt dlugo... Później zalecił stosować estrofem na poprawę endometrium. Po 2 cyklach stosowania całkiem rozregulowalo mi się wszystko. Cykle miałam wtedy po 35 dni, kiedy normalnie mam ok. 26 dni. Teraz zmieniłam lekarza i zobaczymy co ten "fachowiec" poradzi... Czekam na efekty do końca roku, a jeśli się nie uda to czas chyba podjąć bardziej stanowcze kroki, bo niestety nie mam czasu na czekanie na cud :(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki....
Ewcia więc tak wczoraj rano plamienie było czerwone a już w pracy jak byłam to zrobili się brązowe więc już nic nie rozumiem. Ale do sedna jak by nie było jajeczkowania to nic by nie było na usg to bym zrozumiała takie plamienia ale skoro jajeczko było. Aj jesteś w ciemie bita. Ogółem ten cykl taki dziwny

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczynki będzie dobrze. Jak brzychol cmi to pekly ns spokojnie. Mnie w tym cyklu całkowicie morale padły mimo że był ostatnim starań a tu się pojawiło plamienie czerwone a potem brązowe trwało 2-3 dni i spokój no cóż trzeba czekać do @. Jak wizyty wasze

Odnośnik do komentarza

Dobrzeee. Zachowuje spokoj, czekam i trzymam za nas kciuki :D testu z krwi nie zrobie bo nie mam żył i kazde pobranie to stres i ból. Zrobie ten bardzo czuły właśnie moze okolo poniedziałku/wtorku. Nie lubię tego stresu, zastanawiania sie. Staram sie wyluzowac ale ciężko. Dobrze, ze jutro juz czwartek.

Odnośnik do komentarza

A u mnie tak się sprawa przedstawia.Są dwa pęcherzyki wielkie, jeden ma nawet 29 mm i niestety jeszcze nie pękły i nie wiadomo czy pękną, skoro takie porosły po tym clo a dziś 14 dc. Endometrium na szczęście w porządku, więc clo w tym temacie szkód nie narobił. Mam przyjść w piątek na USG znowu i się okaże, czy pękły. Czyli nadal w czarnej dupie jestem... :(

Odnośnik do komentarza

Monia, u mnie właśnie był taki ból ze nie mogłam chodzić, usiąść. Totalnie wyjęty dzień z życia i okazało się, że pękły. Lekarz zakładał po rozmiarze pęcherzyka, że stanie się to około srody-czwartku a miało miejsce piatek-sobota. Z czego w piątek to tak mnie ćmiło a w sobotę otworzyły sie bramy piekieł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...